Įkraunama...
Įkraunama...

Romanetės

QUOTE(Matilda1 @ 2007 03 16, 21:25)
Reikia ieškoti užuolaidų skyriuje. Aš dalį reikalingų detalių pirkau Senukuose Ukmergės gatvėje, kitas Banginyje.
Paprasčiausia prieiti prie pardavėjų užuolaidų skyriuje ir paklausti ar turi detalių romanetėms. Ukmergės g. iš pradžių sakė, kad neturi stabdžiukų, bet paskui nuėjo pas siuvėja, kurios ten siuva ir atnešė.
Banginyje tai visi pavyzdžiai sudėti užuolaidų skyriuje prie siūlu, bet pačioj apatinėj lentynoj. Toks įspūdis susidaro, kad nelabai jie nori ką ir parduoti.
man dar ten reikia tokiu žiedelių, tai kiek paskutiniu metu buvau, vis sako, kad dar neatvežė.
O pats mechanizmo pavyzdys tikrai kabo abiejuose Senukuose. Tas stabdžiukas tai tokia plastmasinė detalė kuri tvirtinasi prie viršutinio pagaliuko ar karnizo.


nu geras, kaip as nematau jau antra karta to mechanizmo virvutei uzfiksuoti g.gif atrodo issniukstinejau visas lentynas g.gif aisku, klausiau tik ale dizaineres sedincios prie kompo,kur rasti romaneciu detaliu... tai ta atsake, kad jau nebeprekiauja unsure.gif o buvau 03 16...
tai medzio centre pagaliukus, lipnia juosta ir ziedelius nusipirkau. belieka virvute ir ta stabduka isigyt. nu ka, slifuosim takus i senukus dar karta... ale tikrai jausmas kartais, kad jie nenori parduoti atskirom dalim..

QUOTE(mijaka @ 2007 03 16, 23:14)
jei čia apie tuos plasmasinius žiedelius kur virvutei verti, tai aš pvz. perku poveržles detalių skyriuje  thumbup.gif  maišelis litą kainuoja atrodo, o jų ten geras šimtas, tai ir man užtenka ir vyras patenkintas biggrin.gif


ax.gif turejau tokia minti, bet issigandau,kad gali siula,kuriuo bus pritvirtinti prie medziagos nupjauti unsure.gif bet gal cia mano laki vaizduote, nes medzio centre tie zedeliai 1vnt-15centu!!!!

QUOTE(Matilda1 @ 2007 03 16, 23:27)
Nea, ten tam mechanizme kur Senukuose yra, apatinėje eilėje tokie žiedeliai su nusmailintu galu, na tarsi lašo formos, tai tada ant jo keliant tie kiti žiedeliai susimauna. Nežinau ar tai turi kokios įtakos, bet jei jau juos kažkas sukūrė, tai matyt geriau. Nors dabar nesulaukus padariau su paprastais ir viskas veikia.

Tiesa tas virvutės fiksavimo mechanizmas šiek tiek streikuoja, kažkaip sunkiai nusileidžia, vis stringa. Galvoju gal virvutės per storos, arba apatinis svoris per didelis, nes nepirkau tos specialio juostos - nuo statybų liko tokių nerūdijančio plieno juostelių, tai panaudojau jas, gal jos per sunkios. Bet užtat į viršų kelia be problemų, galima užfiksuoti kokioj nori padėty.


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif as ir tuos ziedelius ale lasiukus ale klaustukus nusipirkau- bus kaip tik surinkti visus sniuriukus ax.gif

QUOTE(lioliuke @ 2007 03 18, 09:17)
Man ir labai patinka romanetes smile.gif
Papildyta:
merginos gal galit imesti fotke kaip atrodo tas mechanizmas, ir ar ivairiu dydziu jis buna??? o gal jis ten siaip koks koreguojamas.


aha. ir man idomu labai tas mechanizmas!!!
Atsakyti
Romanetės. 1 dalis
Atsakyti
RomanetesPo ilgų skaitymų ir studijų šitos temos gimė manosios romanetės į miegamojo kambarį.Visus reikiamus "pričendalus "pirkau "Ermitaže" Romanetė gavosi už 35 Lt
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2007 03 21, 18:29)
RomanetesPo ilgų skaitymų ir studijų šitos temos gimė manosios romanetės į miegamojo kambarį.Visus reikiamus "pričendalus "pirkau "Ermitaže" Romanetė gavosi už 35 Lt


Kaip gražu ir kaina tokia maža, net juokinga sakyčiau lyginant su tom, kur spec.mechanizmai naudojami thumbup.gif
Norėjau paklausti, o kokio skersmens žiedelius naudojat?
Atsakyti
QUOTE(bambinute @ 2007 03 21, 19:17)
Kaip gražu ir kaina tokia maža, net juokinga sakyčiau lyginant su tom, kur spec.mechanizmai naudojami  thumbup.gif
Norėjau paklausti, o kokio skersmens žiedelius naudojat?


As tai pirkau tuos ziedelius medzio centre 10mm skersmens-tikiuos nepermazi, nes dar nesiuvau.
o mano preliminariais paskaiciavimais viena romanete be medziagos ir spec virvutes kol kas sudaro 14LT blush2.gif
Medziaga nusipirkau is 'second hand'o ' uz 20lt,is kurios iseis 5 vidutinio dydzio langams romanetes. Tai jau 18lt gaunasi ax.gif

Tik but gerai,kad ta mamyte,kur ermitaze viska pirko,ikeltu fotke kaip tas mechanizmas atrodo virvelei fiksuoti?
Pirkau pati senukuose ne uz 9lt,o uz 6lt ir tai del to,nes tiekejas kitas,o mechanizmas identiskas brangesniam doh.gif Tik va, viena mamyte sake,kad nelabai tvirtai fiksuoja g.gif
Na, pasisiusiu ir komentuosiu jau uztikrintai blush2.gif
Atsakyti
Ermitaže pirkau medžiagėle, buvo akcija.Tata pagaliuką prie sienos tvirtinti - kaina 3.49lt, ziedelių specialių nepirkau, tiesiog varžtelių ir vinukų skyriuje radau metalinius tokius kurie sveriami, tai sumokėjau apie 0.20 ct,uz 12 vnt.tada pirkau tris vienetus tokio kabliuko kurį tvirtinom prie pagaliuko(šniūreliui perverti) jie atsėjo 2.70lt.Tada šniūrelis skalbiniam džiauti( bet reikia plonesnio truputį sunkiai važinėja).Pagaliukai pačiai romanetei 4 vnt po 1.29 lt. Fiksatoriaus specialaus nepirkau.Pas mane eina dvi virvutės tai jas aukščiau surišau mazgeliu,prie virvutės(pagal vienos mamos rekomendaciją senoje temoje) pririšau žiedelius(4 -4-ioms padėtisms),o prie palangės pritvirtinom kabliuką,ant kurio užkabini žiedelį ir užsifiksuoja.Tikriausiai, nieko nesupratot smile.gif
Atsakyti
o kaip su tuo žiedeliu kuris fiksuojasi, juk jo padėtys gali būti kelios (ta prasme priklauso nuo norimo pakelti užuolaidų aukščio), tai kaip tai išsprendei?
Atsakyti
Fiksavima dariau taip -kiekvinai romanetės padiečiai -klostei pakėlusi ir pamatavusi ant virvutės pririšau žieda nuo seno karnizo, kurį užmaunu ant gražaus varžto kurį įsukau į palangės kraštą-mano langai mediniai galiu tai sau leisti..Pas mane pakeltos romanetės 4 padietys tai ir 4 žiedai nu man taip visai patogu Bet manau nelabai aiškiai parašiau
Atsakyti
parasiai tai aiskiai tik as manau kad geriau deti fiksatoriu toki kaip striukese buna
cool.gif tuomet nereiketu regulioti i padeciu butu ne keturios....
bet siaip irgi gerai svarbu atsitraukia
Atsakyti
NU VA PAGALIAU IR AS TAS ROMANETES PASISIUVAU, O KAS GAVOSI PASIRODAU CIA

http://as.starware.c...Aqmsvd//9UTsyM=
Papildyta:
NEZINAU KASKA NE TAIP PADARIAU IR NERODO NUOTRAUKU verysad.gif
Papildyta:
NU GAL DABAR MATYSIS

http://public.fotki.com/LINUTUKAS/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 31 kovo 2007 - 14:38
Nu super. Jau pribrendo reikalas ir mums kažką sugalvoti smile.gif
Atsakyti
Tos reikaliukas draugė užsiprašė,kad iš užuolaidų (kurios dabar pas ją kabo)padaryti tipo romanetes(ta prasme ji nori,kad jos būtų su tais pagaliukais,kad gražiai išsitemptų ant lango,bet pakabinti ant karnizo dabar esamo).Pagalvojau nors ir dvi aš jei padarysiu bet vistiek nepatogu bus prieiti prie lango g.gif ,gal įmanoma kaip nors padaryti ,kad susitrauktų jos ar be mechanizmo niekaip neišeina taip padaryti g.gif

Patarkit kuo skubiau verysad.gif
Atsakyti