Įkraunama...
Įkraunama...

Romanetės

QUOTE(dėja @ 2007 04 04, 22:31)
Tos reikaliukas draugė užsiprašė,kad iš užuolaidų (kurios dabar pas ją kabo)padaryti tipo romanetes(ta prasme ji nori,kad jos būtų su tais pagaliukais,kad gražiai išsitemptų ant lango,bet pakabinti ant karnizo dabar esamo).Pagalvojau nors ir dvi aš jei padarysiu bet vistiek nepatogu bus prieiti prie lango g.gif ,gal įmanoma kaip nors padaryti ,kad susitrauktų jos ar be mechanizmo niekaip neišeina taip padaryti g.gif

Patarkit kuo skubiau verysad.gif



nu neseniai baigiau savasias romanetes as irgi nenaudojau to spec mechanizmo surinkinejau is daliu pati, tai zinai sunkiai isivaizduoju g.gif , tada prie to karnizo reiktu kaskaip pritvirtinti kaskokius ziedelius per kuriuos reiktu perverti virvutes, o tie ziedeliai neturetu judeti, nu nezinau nezinau gal gudresniu bus ir patars ka geriau man kaskas nesirisa. o koks ten pas ja karnizas, jei tas kur su ratukasi vazineja tai gal ir ymanoma kaska isgudrauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2007 04 04, 21:57)
nu neseniai baigiau savasias romanetes as irgi nenaudojau to spec mechanizmo surinkinejau is daliu pati, tai zinai sunkiai isivaizduoju  g.gif , tada prie to karnizo reiktu kaskaip pritvirtinti kaskokius ziedelius per kuriuos reiktu perverti virvutes, o tie ziedeliai neturetu judeti,  nu nezinau nezinau gal gudresniu bus ir patars ka geriau man kaskas nesirisa. o koks ten pas ja karnizas, jei tas kur su ratukasi vazineja tai gal ir ymanoma kaska isgudrauti  g.gif

Karnizas vamzdukas biggrin.gif ,na as jas tik siuvus nesurinkinejus,tai ir klausiu gal galima ką sugalvoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 04 05, 21:18)
Karnizas vamzdukas biggrin.gif ,na as jas tik siuvus nesurinkinejus,tai ir klausiu gal galima ką sugalvoti doh.gif

Sugalvoti tai galima, bet... As siuvau taip - uzuolaida-romanete tvirtinau ant vamzdzio "petneselemis" - tokiomis pat, kaip buna uzuolaidos kabinamos, vietoj ziedu is to pacio audinio pasiutomis. O paciame virsuje romanetes padariau taip pat kaip ir apacioje - iveriau metaline juostele. Viskas gerai, jeigu tenka retai atitraukineti, bet prastai, jei dazniau - vis tik virsus turi buti stabilus. Todel pasiulymas - geriau vis tik atsisakyti to vamzdinio karnizo ir tvirtinti ant medinio ar glezinio pagrindo prie kurio pritvirtinama lipni juostele
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2007 04 21, 22:27)
Sugalvoti tai galima, bet... As siuvau taip - uzuolaida-romanete tvirtinau ant vamzdzio "petneselemis" - tokiomis pat, kaip buna uzuolaidos kabinamos, vietoj ziedu  is to pacio audinio pasiutomis. O paciame virsuje romanetes padariau taip pat kaip ir apacioje - iveriau metaline juostele. Viskas gerai, jeigu tenka retai atitraukineti, bet prastai, jei dazniau - vis tik virsus turi buti stabilus. Todel pasiulymas - geriau vis tik atsisakyti to vamzdinio karnizo ir tvirtinti ant medinio ar glezinio pagrindo prie kurio pritvirtinama lipni juostele

Aš kažką panašaus ir galvojau,varysiu pas draugę dar su ja pasitarti,kas jei geriau biggrin.gif .
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri siunate romanetes pardavimui ax.gif ? Parasykite i AZ
Atsakyti
Labas merginos, jau nusikamavau niekaip nerandu pagaliukų romanetėms tų plonų, ir viršutinio ir apatinio plokščio pagaliuko, nei žiedelių nerandu, gal kuri galėtų padaryt didžiulę paslaugą nupirkt ir įdėt į autobusų siuntas, aš klaipėdoje, atsiskaityčiau banku internete ir už vargą atsilyginčiqau kiek norėtumėt, tiesiog jau nebėr vilties man gaut romanetėms dalių.Jei kuri galite padėt parašykit į AŽ. Dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(Liudoskis @ 2007 05 18, 17:11)
Labas merginos, jau nusikamavau niekaip nerandu pagaliukų romanetėms tų plonų, ir viršutinio ir apatinio plokščio pagaliuko, nei žiedelių nerandu, gal kuri galėtų padaryt didžiulę paslaugą nupirkt ir įdėt į autobusų siuntas, aš klaipėdoje, atsiskaityčiau banku internete ir už vargą atsilyginčiqau kiek norėtumėt, tiesiog jau nebėr vilties man gaut romanetėms dalių.Jei kuri galite padėt parašykit į AŽ. Dėkoju.

Kiek žinau mano draugė siuvosi pati romanetes ir visą tą karkasą, mechanizmą užsiskė Laurestoj (Klaipėda). Pasidomėk, gal jie visų tų dalių turės mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū labai, buvau šiandien sakė viską turi tik lazdeles kitą savaitę užveš, tikrai dėkoju o jau viltį buvau praradus.
Atsakyti
QUOTE(Liudoskis @ 2007 05 18, 17:11)
Labas merginos, jau nusikamavau niekaip nerandu pagaliukų romanetėms tų plonų, ir viršutinio ir apatinio plokščio pagaliuko, nei žiedelių nerandu, gal kuri galėtų padaryt didžiulę paslaugą nupirkt ir įdėt į autobusų siuntas, aš klaipėdoje, atsiskaityčiau banku internete ir už vargą atsilyginčiqau kiek norėtumėt, tiesiog jau nebėr vilties man gaut romanetėms dalių.Jei kuri galite padėt parašykit į AŽ. Dėkoju.

Prieš mėnesį nusipirkau šių dalykėlių Elektromarkto (prie "Šilo") 2 a užuolaidų skyriuje. Nevisada būna padėta "ant akių", reikia paklausti pardavėjos. Kartais pasako, kada atveš, nes tik atvežus išperka.
Atsakyti
http://images23.fotk....jpg?1175343713
gražu thumbup.gif tik vat nesuprantu kaip balkono duris atidaryt ? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2007 06 28, 12:39)
gražu  thumbup.gif tik vat nesuprantu kaip balkono duris atidaryt ?  blink.gif

lotuliukas.gif speju kad tiesioginio atidarymo budu g.gif taigi pakeli romanetes iki pat virsaus ir atidarai bigsmile.gif
Atsakyti
Perskaičius šią temą labai užsinorėjau išbandyti pasisiūti romanetę. Kadangi man niekur netiko, tai pasiuvau mamai į vonią tongue.gif
user posted image user posted image user posted image

Būtų aiškesnė nuotrauka, jei fotografuočiau vakare, bet kažkaip neteko su fotoaparatu atsidurti pas tėvus vakare. Dabar persišviečia.

Siuvau be jokių specialių mechanizmų. Pagaliukus pirkau medžio centre tokius apvalius medinius. Žiedelius šalia esančioje užuolaidų parduotuvėje specialius romanetėms. Įsukamas kilputes ir mūrininko virvę - Pasidaryk pats. Fiksavau striukės fiksatoriumi
Viskas veikia, tik į viršų pakeliant ne visada gražiai sugula klostės, kai kada susivarto - viena į vidų, kita užsilenkia. Nežinau dėl ko.
Atsakyti