Įkraunama...
Įkraunama...

Romanetės

QUOTE(akvilyte @ 2007 06 28, 14:45)
lotuliukas.gif  speju kad tiesioginio atidarymo budu  g.gif  taigi pakeli romanetes iki pat virsaus ir atidarai  bigsmile.gif

lotuliukas.gif jo geras, iki pat lubų gi nepasikelia . ir durys bet kokiu atveju kliūna verysad.gif
Atsakyti
Na reiks ir man išbandyti tas romanetes pasisiūti. kaip tik nežinoju ką virtuvės su langu daryt. Pirktinių nesinorėjo, kaip paskui išskalpti. O tokios tai thumbup.gif nuėmei ir į skalbyklę. drinks_cheers.gif
Atsakyti
o gal zinot ar galima butu roletu mechanizma nusipirkt?ir kiiek mazdaug kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2007 06 28, 13:46)
Viskas veikia, tik į viršų pakeliant ne visada gražiai sugula klostės, kai kada susivarto - viena į vidų, kita užsilenkia. Nežinau dėl ko.


Kad graziai klostes negula, tai gali buti kelios priezastys mano nuomone:
-per plona medziaga,
-ne toje vietoje isiuti ziedeliai, reikia paeksperimentuoti ir pabandyti persiuti arba auksciau arba zemiau truputi, arba dar gali buti kad vienas ziedelis toje pacioje eileje auksciau isiutas, kitas truputi zemiau.

gali pabandyti padaryti kantukus su lygintuvu toje vietoje kurioje turi lenktis medziaga, tada traukiant romanete turetu labiau lenktis per kantuka ir nesusirauksleti.


Papildyta:
Na gerai, rodau savo pasiutas romantes ax.gif Medziaga - naturalus linas is Panevezio lino. Mechanizmus uzsakinejau Vilniuje is Dekorvilos, nenorui daryti reklamos, bet ten labai patogiai, pasakai kokio plocio, ilgio reikes ir jie viska surenka, supjausto.

Galbut per zemai pakabinom, nes atidarant balkono duris kliuna doh.gif biggrin.gif
Kai laisvo laiko labai daug neturejau, tai siuvimas labai ilgai uztruko, na bet isejo pakenciamai;)

user posted image
Atsakyti
labai gražios, šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
kvanksht labai [SIZE=7][COLOR=red]gražu
Atsakyti
aciu aciu, kadangi spalva tokia ryskoka, gavosi kaipir pagrindinis kambario akcentas.
Atsakyti
QUOTE(kvanksht @ 2007 07 11, 16:37)
aciu aciu, kadangi spalva tokia ryskoka, gavosi kaipir pagrindinis kambario akcentas.

Žinosiu jur reiks konsultuotis. Kadangi mūsų remontai tik įpusėjo tai dar negreitai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2007 06 28, 13:46)
Viskas veikia, tik į viršų pakeliant ne visada gražiai sugula klostės, kai kada susivarto - viena į vidų, kita užsilenkia. Nežinau dėl ko.

labai gražu wub.gif
o dėl klosčių tai man pvz blogai guldavo, del to, kad medžiagoje nelygiai buvau padarius tas "kišenėles" pagaliukui, t.y. iš šonų atmaduodavau ir lig ir gerai lygiai, bet per vidurį siūlė nuskinkdavo ir gavosi ai...nes su ta medžiaga sunku dirbt buvo, raštas neaiškus o dar visa slidi ir plona. Bet aų čia apie savo...o pas tave matau lygiai padaryta ax.gif tai kita priežastis tikriausiai
QUOTE(kvanksht @ 2007 07 11, 09:40)
Na gerai, rodau savo pasiutas romantes  ax.gif

blink.gif blink.gif nuostabus darbas wub.gif ir kaip turi gi žmonės tiek kantrybės...aš jau ties pirma romanete mesčiau šitą reikalą hihihi.gif
o dabar pasakyk, kokie ten pagaliukai pas tave g.gif ar neišsilenkia....? nes mano virtuvinė romanetė siauresnė už tavo tas plačias ir medžiaga lengvutė...o vistiek pagaliukai išsilenkia ... ir žiedelių po tris eilėj g.gif
Atsakyti
pagaliukai pas mane plastikiniai, 4 mm skersmens ar kokie ten, as uzsiuvau krastus kad neisslinktu. aisku kai reikes plauti, tai reikes praardyti ir vel uzsiuti, nu bet jau geriau taip, nei kad tie pagaliukai butu islinde 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kvanksht @ 2007 07 13, 07:46)
pagaliukai pas mane plastikiniai, 4 mm skersmens ar kokie ten, as uzsiuvau krastus kad neisslinktu. aisku kai reikes plauti, tai reikes praardyti ir vel uzsiuti, nu bet jau geriau taip, nei kad tie pagaliukai butu islinde 4u.gif

oi, aš klausiau ar neišsilenkia blush2.gif o ne ar išslenkia ax.gif ar irgi beje užsiuvu biggrin.gif
Atsakyti
ups, labai greit skaiciau ir apsizioplinau biggrin.gif
hm, jeigu tiesiai pasiuta tai neturetu islinkti, nes medziaga tolygiai issitempia. pasiziurek ar pas tave tikrai idealiai tiesiai nusiuta, nes kaip rasei medziaga slidi ir sunku buvo siuti, visko galejo pasitaikyti. pas mane linas ir as dievinu tokia medziaga, nes kaip uzlenki taip ir susiusi.
Atsakyti