Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityviai mastom, plepam., IV d.

..Ugnis kurstoma ugnimi..

..vis negaliu parsyti, ka noriu.. Vis uzrasau ir istrinu...

O ant leizuvio galo tupi paprasciausi zodziai: sulipom! wub.gif

Sulipom-atradom-pripratom!

Ka mes turim? Ne tik panasia krypti, mintis, bet net ir savo nuotrauku albuma, juokelius, problemikes, kurias dusinam! Sestoje temoje prisivarazinsim gyva susitikima..Tiksliau tam brestam. Susivedet viena kitos gimces? Telefonus? mirksiukas.gif

Siunciu visom teigiamybem pavasari, saules siluma, entuziazma, sekme, meile, vaiku juoka, metu tiesiai i rankas snieguolyciu puokste kiekvienai atskirai!!!

Dvi liepsnos, sueje draugen, sviecia daug didingiau negu kiekviena atskirai! assa.gif

Ai, buckis visom i desini skruosta!!! didis.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif. Sveikinu mūsų naują temukę su gimtadieniu yahoo.gif yahoo.gif Vakar perskaičiau sm tokius žodžius- gal ir jums patiks..
" Žmogus, kuris tvirtai ko nors siekia, priverčia likimą nusilenkti".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kresida: 13 balandžio 2007 - 09:25
"Mus jungiantys dalykai yra daug stipresni nei tie, kurie mus skiria"

Su nauju temos IV dalies atidarymu!

P.S. Ačiū busVakarei, ji kaip krikšto mama, temas atidaro, uždaro wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 13 balandžio 2007 - 09:34
labas rytas,

tik pasisveikinu ir sveikinu su nauja tema drinks_cheers.gif

gal veliau jausiuos geriau tai parasysiu daugiau.
Atsakyti
Labas ryyytas! yahoo.gif su temos atidarymu! bis.gif jau antra tema as su Jumis 4u.gif

Labai jumis zaviuosi, jog nesat pilkos verkslenancios moteriskos, o esat tokios MOTERYS, kokias as ir isivaizduoju vertas vadintis is diziosios "M".. rolleyes.gif
..Kaip jauna ir nepatyrus, dar turiu ko is jusu pasimokyti.. blush2.gif

Siryt as net kavos atsinesiau..matot, tvardausi, kad mano iskrypimas taip nesimatytu lotuliukas.gif
Atsakyti
Labutis mergaites,

Noriu ir as i jusu grazu bureli, nes zinau pozityvaus mastymo stebuklus, bet kartais tam pritruksta truputi jegu, truputi laiko truputi geru draugu pastumejimo ar dar ko nors. Bet as stengiuosi, atsikeliu kasryt ir sakau sau: Giedre tau bus siandien gera diena, geresne uz vakar ir kas benutiktu, viskas tik i gera smile.gif
Atsakyti
SVEIKOS 4u.gif


Aš tai vėl darbais užsikasus verysad.gif

Gamma, sveika prisijungus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(O_N_O @ 2007 04 13, 10:45)
Siryt as net kavos atsinesiau..matot, tvardausi, kad mano iskrypimas taip nesimatytu  lotuliukas.gif

Ir aš kiekvieną rytą su kava iškart pas jus biggrin.gif.
Šianakt sapnavau savo vestuves g.gif Tiesa, jos taip ir neįvyko, bet koks tikroviškas sapnas buvo.. Taip skubėjau rengtis, šukuotis, po to pažiūrėjau į save veidrodyje ir pamačiau, kad suknelė visa suglamžyta.. O po to mane paliko prie altoriaus verysad.gif Mano išrinktasis pasiūlė atidėti kitam kartui, nes tipo reikalų šiandien jis daug turi hihihi.gif hihihi.gif Tai net prabudau žiauriaaaaai įsižeidusi lotuliukas.gif Gaila, nesusapnavau už ko tekėti ruošiausi, ot tai kliūtų :lotuliukas
Įdomu ką galėtų reikšti toks sapnas?
Atsakyti
Labas rytas, grazuoles!!! 4u.gif
Panasu, kad diena grazi nusimato, o as dar ko tai mieguista blush2.gif

Sveikinu mus visas su nauja tema!!!! MES PAVAROM thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


Papildyta:
gamma, junkis!!! Tik butinai ka nors papasakok apie save. Ar teko ka nors konkreciai pasiekti konstruktyvaus-pozityvaus mastymo deka?
Atsakyti
QUOTE(Kresida @ 2007 04 13, 09:52)
Mano išrinktasis pasiūlė atidėti kitam kartui, nes tipo reikalų šiandien jis daug turi hihihi.gif  hihihi.gif Tai net prabudau žiauriaaaaai įsižeidusi lotuliukas.gif Gaila, nesusapnavau už ko tekėti ruošiausi, ot tai kliūtų :lotuliukas
Įdomu ką galėtų reikšti toks sapnas?

Nekreipk dėmesio šį sapną, nurašyk "nesąmonių muziejui" blush2.gif Sapnai ne visada turi prasmę, per juos "atsilaisvina" mūsų dienos emocijos, įvykiai, sąmonė taip sakant apsivalo rolleyes.gif Kitą kartą ištekėsi, kai suknelė bus išlyginta lotuliukas.gif bigsmile.gif mirksiukas.gif

gamma, sveika prisijungusi prie mūsų! Viskas bus gerai, su mumis pasijusi dar stipresnė tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 13 balandžio 2007 - 10:00
QUOTE(pepilota @ 2007 04 13, 10:57)
gamma, junkis!!! Tik butinai ka nors papasakok apie save. Ar teko ka nors konkreciai pasiekti konstruktyvaus-pozityvaus mastymo deka?

Aciu uz silta priemima smile.gif As gruodi isikyriau su vyru, turiu dukrele dar mazyte, dabar bendrauju su draugu. Buna ivairiu dienu, kartais labai juodu, bet noriu kad ju butu kuo maziau smile.gif

QUOTE(Vijurka @ 2007 04 13, 10:58)
gamma, sveika prisijungusi prie mūsų! Viskas bus gerai, su mumis pasijusi dar stipresnė tongue.gif


Aciu, tikiuosi taip ir bus, ne tikiuosi, o tikiu smile.gif mano kredo: sunys loja, bet karavanas eina. Kai buna bloga sakau sau, viskas gyvenime praeina ir is tikruju buna dalyku del kuriu nervavausi ir gadinausi sau nuotaika, o po menesio ju net nebeprisimenu smile.gif
Atsakyti
nu merginos, jus pavarot! group.gif ai visos susirenkat, tai as su jumis ir sedinti su 2.gif namie nebespeju.... Ziurek jau ir nauja temike atsidare. Sveikinu visas su tuom clap_1.gif .
Taigi Sakaykit, ka norit - GYVENIMAS PUIKUS!
Ausyse skamba "Kokia grazi diena, kokia grazi daina ir as koks nuostabus...."

Gamma - sveika atvykus, pamaciau tave, uij, kokia nostalgija Paneveziui pajauciau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manta: 13 balandžio 2007 - 10:12