Įkraunama...
Įkraunama...

5d. jau pozityvisčių mergaičių

..tai ka..nurimom... aistros aptilo...

Pilu zibalo i ugni ir svenciam 5 dali!!!!!!

Siulau visada galvoti apie sprendimus, o ne apie problemas. Nes kas galvoja apie problemas, tas jas ir susikuria, o kas galvoja apie sprendimus, tas juos ir randa!

Su kiekviena diena musu gyvenimas sutrumpeja 24 val. Laikas, skirtas igyvendinti savo siekiams, darosi vis brangesnis..
Atsakyti
Truputį paskubėjai naują temą sukurti brunette.gif. Mes dar ano neužbaigėm.
Atsakyti
Nea, taip buna visada!!!
Atsakyti
norejau but pirma, ale nepavyko....
Atsakyti
Na ka, mergytes, turbut visos Vijurkos parekomenduotos senas temas sklaidot. As pacioj pirmojoj Laura_K buvau uzmacius mirksiukas.gif . Is tikruju idomu pasiskaityt kaip viskas prasidejo. Ir zinokit is cia esanciu mergyciu yra tik vienintele senbuve, kuri sioje temoje nuo pirmos temos pirmo puslapio - liepsnele!!!! Aciu uz istikimybe 4u.gif Veliau jau mirusiai temai atsinaujinti padejo Lietus, ir nuo kokio 20psl. diskusijos vyko tarp lietaus, pepilotos. RVB, Bajm (tikiuosi nieko nepraleidau). Nuo 30psl. prisijunge BusVakare, bet jau visai jai nebudingu budu tongue.gif Tik brukstelejo sakini tarp kitko ir viskas.
Po ilgu prasymu ji siaip ne taip pasidalijo savo patirtim. Dar po poros puslapiu prisijunge Vijurka ir viskas issivyste i apsikeitima nuotraukomis, pasimatymus, pasikalbejimus telefonu. SUPER FAINA thumbup.gif
Draugaukim taip ir toliau wub.gif
Papildyta:
persiprasau, trap tu vienu pirmuju nepaminejau [B]Lauros_K ir Aristokrates[B] blush2.gif
Atsakyti
idomu ka as ten prirasiau "sau nebudingu stilium". Teks lekt i archyva ir man...
Papildyta:
zinai, pepilota, o Tu vasario 27 d. pirmoj temoj manes apie versla paklausei.. Kaip daznai anksciau klausei- nezinau, bet ta diena, sakykim, isleidai minti i eteri. Siandien balandzio 20 d. Greit bus 2 men po pirmos minties.

Jauti pazanga??? mirksiukas.gif Ka padarei per 2 men??? mirksiukas.gif Kaip ir laikas nemazas... mirksiukas.gif
as cia spirtelejai i dubce draugiskai... mirksiukas.gif


Grynai i tema: ryztas ir veiksmas!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busVakare: 20 balandžio 2007 - 17:33
Ar į gimtadienio balių dar spėsiu? user posted image
Labai mažai dalykų šiame pasaulyje mes galime kontroliuoti; galime paveikti tik rezultatą, juo džiaugtis! Santykių dinamika atspindi mūsų indėlį, dažnai galime pasiūlyti pagalbą. Tačiau vienoje sferoje mes esame pakankamai galingi. Ta sfera -tai mūsų požiūris, kuris išreikštas bet kokia proga, turės didelės įtakos situacijos dinamiškumui bigsmile.gif
Pademonstruota pasitikėjimo savimi poza pasireikš ateityje kita forma. Jaučiate? rolleyes.gif Požiūris, kurį mes išreiškiame, parodo, ko žmonės gali tikėtis iš mūsų.
Kai kartu juokiamės, parodome, kokie dėkingi esame už tai, kad kažkam rūpime. Kiekvienas gyvenimo aspektas žada būti dar reikšmingesnis, jeigu atvirai juo pasidalinsime su kitais.
Galėčiau net pasakyti, kad nėra tokio įvykio mūsų gyvenime, kurį reiktų išgyventi vienatvėje wub.gif


QUOTE(busVakare @ 2007 04 20, 14:21)
Vijurka,Tau statistikos depatamente dirbti reiktu hihihi.gif

busVakare, tu kaip pirštu į akį tongue.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 20 balandžio 2007 - 19:43
Ar cia Vijurkos citata at nuosavos mintys? Nu ir minties gylis! O formuluote! Ne, pereik nuo pirmadienio ne i statistikos departamenta, o i Kulturos ministerija!

Parnesk mums torto !!!
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2007 04 20, 19:32)
idomu ka as ten prirasiau "sau nebudingu stilium". Teks lekt i archyva ir man...
Papildyta:
zinai, pepilota, o Tu vasario 27 d. pirmoj temoj manes apie versla paklausei.. Kaip daznai anksciau klausei- nezinau, bet ta diena, sakykim, isleidai minti i eteri. Siandien balandzio 20 d. Greit bus 2 men po pirmos minties.

Jauti pazanga??? mirksiukas.gif Ka padarei per 2 men??? mirksiukas.gif Kaip ir laikas nemazas... mirksiukas.gif
as cia spirtelejai i dubce draugiskai... mirksiukas.gif


Grynai i tema: ryztas ir veiksmas!!!




Nu dabar net galvoju: visokiu minciu pradejo kilt. Gavau pasiulymu. Dar nebuvo tokio, kur galvociau: jo, cia tai mano. NORIU!!! Bet manau, kad pasamone ne siaip sau man juos atsiunte. Todel dabar kaip tik pradedu darbuotis pasiulymu igyvendinimo linkme ir tziureti kas bus. Gal bedarydama uzsikabinsiu, o gal ateis dar kokiu idomiu ideju.

Jau ipusejau "Pasamones galia", tai kazkaip vel ikvepe rimciau daryti pratimus. Kai pries metus buvau ju ikvepta ir dariau saziningai pratimus, tai tikrai veike.
Prisiminiau toki atveji:
pries metus pardavinejau vienos kompanijos produkcija. Nors produktai buvo geri, kazkaip nesiseke. Pradejau daryti pratimus ryte vakare. epamenu apie ka, lygtai apie pinigus, kad jie lengvai pas mane ateina ar kazkaip panasiai. Per savaite tiesiog uzpludo buvusiu klientu skambuciai su prasymu produktu sau, arba savo darugams.

Dabar si knygele vel mane ikvepe. O kadangi siomis dienomis prie kompo sedet nelabai iseina, tai tik skaityt ir medituot belieka angel.gif
Atsakyti
Nė velnio nesupratau kokia ten kalba Vijurka parašė g.gif Berods jau penktą kartą jos postą skaitau ir vis nepagaunu kampo. Matyt dar nedaaugau iki aukštų materijų suvokimo... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2007 04 20, 19:37)
Ne, pereik nuo pirmadienio ne i statistikos departamenta, o i Kulturos ministerija!
Parnesk mums torto !!!

user posted image
Nuo pirmadienio niekaip, busVakare, "dirbu" aukle nuosavam vaikuiuser posted image Mąstyt giliai patinka, juk nekrizensiu čia pastoviai, reikia kažkaip atsiskleist po truputį...user posted image, kitaip gausim vėl velnių, kad mažvaikėsuser posted image

Ieškojau mums torto, nu nėr, matyt išpirko juos, iškepsiu obuolių pyragą, ar tiks?user posted image
Švenčiam! Valiooooooooo!

Papildyta:
QUOTE(Dujokaukee @ 2007 04 20, 19:54)
Nė velnio nesupratau kokia ten kalba Vijurka parašė g.gif Berods jau penktą kartą jos postą skaitau ir vis nepagaunu kampo. Matyt dar nedaaugau iki aukštų materijų suvokimo... blush2.gif

Dujokaukee, sulauksi mano metų, protausi ir tu taip wub.gif user posted image O dabar ir nesigilink, jei nesupratai lotuliukas.gif Man tavo pasikeitęs avaratas-gražus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 20 balandžio 2007 - 20:03
QUOTE(Vijurka @ 2007 04 20, 21:58)
Dujokaukee, sulauksi mano metų, protausi ir tu taip wub.gif user posted image O dabar ir nesigilink, jei nesupratai lotuliukas.gif Man tavo pasikeitęs avaratas-gražus  mirksiukas.gif


Dėkui už paguodą friends.gif Tikiuosi paaugus būt protinga kaip mano mamuliukas flirt.gif
O avataras ir man toksai visai nieko... vasariškas labai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dujokaukee: 20 balandžio 2007 - 20:06