Įkraunama...
Įkraunama...

5d. jau pozityvisčių mergaičių

Labas vakarelis mergaites 4u.gif

kaip graziai Jus cia plepat smile.gif as va siandien galvoju paislaidausiu, tai nusipirkau nauja sukne ir taip norejau nulekt kur nors pasisokti, bet niekas su manim neina doh.gif visos mano drauges apsinesciave nestuke.gif o kitos drauges jau turiu leliukus, o dar kitos su savo MB sedi namuose doh.gif Nesiskundziu as, tik va... net pasokt ir papromogaut nera kaip cool.gif
O kuo Jus si vakareli uzsieme? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinetaBlue @ 2007 04 20, 20:20)
Nesiskundziu as, tik va... net pasokt ir papromogaut nera kaip cool.gif
O kuo Jus si vakareli uzsieme? 4u.gif [/color]

Ai, o tu nepergyvenk, prisišoksi dar oi kiek...Tau dabar ramybės reikia daug ir visapusiškos. Pailsėk su knyga rankose, pagulėk šiltoje vonioje...Kaip aš norėčiau tokio vakaro, nieko neveikimo rolleyes.gif Dabar štai mokausi, rytoj egzas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijurka @ 2007 04 20, 22:32)
Ai, o tu nepergyvenk, prisišoksi dar oi kiek...Tau dabar ramybės reikia daug ir visapusiškos. Pailsėk su knyga rankose, pagulėk šiltoje vonioje...Kaip aš norėčiau tokio vakaro, nieko neveikimo rolleyes.gif Dabar štai mokausi, rytoj egzas cool.gif



Del egzo tai uzjauciu cool.gif , bet man jau atsibodo ramus vakarai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! As noriu si vakara siaust drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif va va ir taip dar biski noriu
Atsakyti
QUOTE(LinetaBlue @ 2007 04 20, 21:20)
Labas vakarelis mergaites 4u.gif

kaip graziai Jus cia plepat smile.gif as va siandien galvoju paislaidausiu, tai nusipirkau nauja sukne ir taip norejau nulekt kur nors pasisokti, bet niekas su manim neina  doh.gif  visos mano drauges apsinesciave  nestuke.gif o kitos drauges jau turiu leliukus, o dar kitos su savo MB sedi namuose doh.gif  Nesiskundziu as, tik va... net pasokt ir papromogaut nera kaip cool.gif
O kuo Jus si vakareli uzsieme? 4u.gif




Lineta, ir as turiu ta pacia problema, tik noriu eit kur nors niekas neina su manim doh.gif drauges su MB, su vyrais, su vaikais nu zodziu nei viena negali ir t.t. verysad.gif
galetumem eit kartu, bet va atstumas ir dar mano koja bintuota lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_k @ 2007 04 20, 22:40)
Lineta, ir as turiu ta pacia problema, tik noriu eit kur nors niekas neina su manim  doh.gif  drauges su MB, su vyrais, su vaikais nu zodziu nei viena negali ir t.t. verysad.gif
galetumem eit kartu, bet va atstumas ir dar mano koja bintuota  lotuliukas.gif


O tai kur Tu gyveni brangute???? Tai palauksim kol kojele isgis ir leksim sokti trypti smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
LinetaBlue, Laura_k jei būtų įmanoma - prisijungčiau prie jūsų pasiausti thumbup.gif Kiekgi galima tuose namuose trūkyti dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Dujokaukee @ 2007 04 20, 22:48)
LinetaBlue, Laura_k jei būtų įmanoma - prisijungčiau prie jūsų pasiausti thumbup.gif Kiekgi galima tuose namuose trūkyti dry.gif



Niu tai varom varom, tik tariames kada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kada Lauros_k kojyte isgis???? drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(LinetaBlue @ 2007 04 20, 21:45)
O tai kur Tu gyveni brangute???? Tai palauksim kol kojele isgis ir leksim sokti trypti smile.gif  drinks_cheers.gif


pajuryje as ax.gif galesim tarp Kauno ir Klaipedos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Dujokaukee, kvieciam ir Tave prisijungt drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(LinetaBlue @ 2007 04 20, 21:56)
Niu tai varom varom, tik tariames kada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kada Lauros_k kojyte isgis????  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif



uz 3 savaiciu doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras!
viskas prisijungsiu ir aš prie jūsu.Skaičiau aš ,,Pasamonės galią" ir kitokių skaičiau kntgų, bet galiu pasakyti, kad visa esmė tik toje J.Murphy knygoje.
Aš visad maniau, kad esu nepataisoma optimistė, ir neseniai pasiūlė vadybininkės darbą, kurį dirbant supratau, kokia aš bailė esu doh.gif Dabar tame darbe nebedirbu, bet turbut dėl savęs pačios. Mačiau kaip keitėsi žmonės tame darbe, mačiau kaip sunku rasti potencialius klientus ir todėl mano entuziazmas ir kartu optimizmas blėso, bijojau, kad tame darbe nieko neuždirbsiu. Bet stebėjausi kolektyvo optimizmu. taigi vėl bedarbė likau per savo kvailuma. O svarbiausia tai, kad aš savo pasamonės prašiau perspektyvaus darbo, koks man buvo pasiūlytas..... rolleyes.gif
Ir dar buvau prašius savo pasamonės sutikti vo ne idealų pagal mane vaikiną, taip ir nutiko:) tik bėda ta, kad tuometu nežinojau kaip su tuo vaikinu bendraut, nes jis man pasirodė perdaug idealus smile.gif
Taigi, rodos reikia perfrzuoti savo mintis:)
Atsakyti
QUOTE(Giedrut @ 2007 04 20, 21:09)
Taigi, rodos reikia perfrzuoti savo mintis:)

Giedrut, junkis prie mūsų, pavyzdžiai įkvepia ir MOKOuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Giedrut @ 2007 04 20, 23:09)
Labas vakaras!
viskas prisijungsiu ir aš prie jūsu.Skaičiau aš ,,Pasamonės galią" ir kitokių skaičiau kntgų, bet galiu pasakyti, kad visa esmė tik toje  J.Murphy knygoje.
Aš visad maniau, kad esu nepataisoma optimistė, ir neseniai pasiūlė vadybininkės darbą, kurį dirbant supratau, kokia aš bailė esu doh.gif  Dabar tame darbe nebedirbu, bet turbut dėl savęs pačios. Mačiau kaip keitėsi žmonės tame darbe, mačiau kaip sunku rasti potencialius klientus ir todėl mano entuziazmas ir kartu optimizmas blėso, bijojau, kad tame darbe nieko neuždirbsiu. Bet stebėjausi kolektyvo optimizmu. taigi vėl bedarbė likau per savo kvailuma. O svarbiausia tai, kad aš savo pasamonės prašiau perspektyvaus darbo, koks man buvo pasiūlytas..... rolleyes.gif
Ir dar buvau prašius savo pasamonės sutikti vo ne idealų pagal mane vaikiną, taip ir nutiko:) tik bėda ta, kad tuometu nežinojau kaip su tuo vaikinu bendraut, nes jis man pasirodė perdaug idealus smile.gif
Taigi, rodos reikia perfrzuoti savo mintis:)



Junkis, junkis!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Cia pas mus konsultanciu daug lotuliukas.gif Kuo daugiau pozityvisciu tuo pasaulis grazesnis. Na tikrai, tokios kaip mes pakeisim ateities Lietuvos veida thumbup.gif


Laura_K ir LinetaBlue, dalyves jus musu mirksiukas.gif O man kazkaip niekur nesinori lekt. Jau temsta ir taip gera drypsoti su knyga rankose.... Jauciu vidini ikvepima ir, kas idomiausia - nauju ideju. Skaitant ta knyga tokia ramybe uzpludo, o jai uzpludus, ir is karto, dar beskaitant knyga, raides tik plauke pro akis, o mintys pradejo plusti i galva thumbup.gif
Is tikro labai svarbu nurimti ir tvirtai pasitiketi savo pasamone ir savo jegomis. Kai ta ramybe uzlieja tada viskas taip gerai klojasi. Tik kaip ta ramybe kuo ilgiau islaikyti. Kartais ji tiesiog apleidzia doh.gif Bet tada as griebiuosi knygu ir jos man padeda ja susigrazinti ax.gif

Kazkaip beskaitant musu pacia pirma tema pagalvojau, kad gal visai naudinga butu rasyti dienorasti (nors neliktu laiko po SM lotuliukas.gif ) arba tiesiog nusikopint kai kuriuos savo postus su datomis. labai idomu stebeti kaip keiciasi mano pacios nuotaikos. Per kiek laiko vyksta pokyciai ir t.t.

Niu, jus mano grazuoles, einu toliau pabuti su knyga. Ir karts nuo karto uzsuksiu pasiziureti kaip jums cia sekasi mirksiukas.gif O kas pramogauja penktadienio vakara - gero laiko!!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laura_K ir LinetaBlue, dalyves jus musu O man kazkaip niekur nesinori lekt. Jau temsta ir taip gera drypsoti su knyga rankose.... Jauciu vidini ikvepima ir, kas idomiausia - nauju ideju. Skaitant ta knyga tokia ramybe uzpludo, o jai uzpludus, ir is karto, dar beskaitant knyga, raides tik plauke pro akis, o mintys pradejo plusti i galva
Is tikro labai svarbu nurimti ir tvirtai pasitiketi savo pasamone ir savo jegomis. Kai ta ramybe uzlieja tada viskas taip gerai klojasi. Tik kaip ta ramybe kuo ilgiau islaikyti. Kartais ji tiesiog apleidzia Bet tada as griebiuosi knygu ir jos man padeda ja susigrazinti (pepilota)

O kokia Tu knygute skaitai dabar? smile.gif "Pasamones galia gal?" As jau pasibuvau cia su Jumis truputi ir visas gazas kazkur lekt isgaravo, niu ir gerai, reiskia nereikia man cia sianakt niekur svaistyti thumbup.gif
Papildyta:
Laura_K, bet tai Tu isivaizduoji, kai bus sezonas ir kai mes su Dojokaukee pas Tave vasara atleksi??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Padarysim Tau tokias vakaruskas, kad dar tokiu gyvenime neturejai drinks_cheers.gif
Atsakyti