Įkraunama...
Įkraunama...

5d. jau pozityvisčių mergaičių

man blogai. perskaiciau cia jusu mintis, bet ne velnio neiseina pozityviai mastyt. einu depresiju temon, ot.
Atsakyti
O kokia Tu knygute skaitai dabar? smile.gif "Pasamones galia gal?" As jau pasibuvau cia su Jumis truputi ir visas gazas kazkur lekt isgaravo, niu ir gerai, reiskia nereikia man cia sianakt niekur svaistyti thumbup.gif
Papildyta:


Taip, pagrindu pagrinda - "Pasamones galia" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LinetaBlue @ 2007 04 20, 22:43)

Laura_K, bet tai Tu isivaizduoji, kai bus sezonas ir kai mes su Dojokaukee pas Tave vasara atleksi??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Padarysim Tau tokias vakaruskas, kad dar tokiu gyvenime neturejai  drinks_cheers.gif


oi laukiu laukiu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
As irgi laaaaaaabai laukiu smile.gif
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Pepilota - as ir ta pacia knygute skaitau! Super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2007 04 20, 22:47)
Taip, pagrindu pagrinda - "Pasamones galia" thumbup.gif


turbut ir man reikes ja vel skaityt ax.gif

labanakt Lineta, eisiu as jau link lovytes bye1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura_k: 20 balandžio 2007 - 22:39
Labanaktis mergaites 4u.gif

salziu sapneliu ir ramaus miegelio smile.gif
Atsakyti
Vijurka, o kokiame tu universitete? kažkodėl turiu įtarimą, kad tame pačiame kaip ir aš , ne ir man rytoj kolis 4u.gif
O aš šiandien mūsų mylimą Baltijos jūrą mačiau, didžiules bangas, įkvėpiau jūros oro, kvapo, paklausiau bangų mūšos:)))
ir dar policija sustabdžiusi už greitį paleido, tai kokią valandą dėl to buvau išsišiepus biggrin.gif negalėjau patikėti.
Paskui pajuokavau sau mintyse, kad mąstymo dėka, nes atsisėdus policijos automobilyje galvoju, nu ne, negali jie manes nubaust, ne, jie manes nenubaus biggrin.gif biggrin.gif tokia atenkinta buvau, net išbučiuoti juos norėjau blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas naujoje temoje. Aš dar senojoje parašiau biggrin.gif O paskui galvoju- reikia pasidairyti- gal naują greituolės atidarė. Pasirodo, neklydau- čia tikrų vijurkų esama smile.gif
Atsakyti
Labas rytas!!!! Nors pas mane dviem valandomis maziau nei pas jus, as - viena pirmuju tongue.gif

Laukiu ir visu kitu miegaliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas Rytas 4u.gif

as ir jau cia, pabudau ir skaitau ka gero pozityvistes prirase, bet matau, dar miega arba tinginiauja turbut visos biggrin.gif
Siandien man ivadine jogos pamoka, oi kaip noriu, begu ruostis thumbup.gif
Sekmes visoms siandien, linkiu nuveik ka idomaus arba smagiai patingeti smile.gif
Geros dieneles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinetaBlue @ 2007 04 21, 10:35)
Labas Rytas  4u.gif

as ir jau cia, pabudau ir skaitau ka gero pozityvistes prirase, bet matau, dar miega arba tinginiauja turbut visos  biggrin.gif
Siandien man ivadine jogos pamoka, oi kaip noriu, begu ruostis  thumbup.gif 
Sekmes visoms siandien, linkiu nuveik ka idomaus arba smagiai patingeti smile.gif
Geros dieneles  4u.gif




Sekmes!! I joga ir as noreciau ax.gif
Atsakyti
Labukas, grazioms ir protingoms!

Siandien einu su savo mama i spektakli, nes MB svarbiam partijos susirinkime.Kokia kalba pasirase!! Didziuojuos juo!!Man priekabuolei nieko koreguoti nereikejo!! Nu, gavau protinga, rastinga, racionalu, politiska ir grazu vyra!! Ot, kaip pasimaivyt noreciau!! assa.gif

Lineta,
jei yra upas, galim susibegt apie 16 val.ka?? Jei ne sveiku sulciu, tai kavos.. flirt.gif

pepilota, dziaugiuosi Tavo ramybe! Va, kokia sveika busena pries nauja pradzia! Bet kazkodel atrodo, kad as eilini karta graziai pakalbejau, zmogus uzkibo, pagautas MANO tikejimo, ka as pati darau, o kai atsitokes...pajus, kad cia ne jam.. A? Nuo kokios 12 val. galim susikaipinti...JEI BUS UPAS!!


Kas laiko egzus- sekmeeeeeeeeeeeeeeeeeeees!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busVakare: 21 balandžio 2007 - 09:07