Įkraunama...
Įkraunama...

Rožių vanduo

Labai reikia rožių vandens....bet kur ieškojau,niekas nieko nežino ir negirdėjo....gal kas iš jūsų žino kur jo gaut???
Atsakyti
yra rožių vandens tonikas veidui. Labai seniai būdavo tokio ružavo rusiško skysčio, kuris taip ir vadinosi-rožių vanduo.
Atsakyti
Nezinau ar tai ko tu ieskai, bet lyg Apotheker Scheller kosmetikoje yra toks produktas. Gali pabandyt pasiziuret eurovaistinej arba sarmoj.
Atsakyti
As perku tonika roziu vanduo PHYTOMER
Atsakyti
man kaip tik baigesi tonikas-o tas roziu vandens tonikas kazkuo ypatingas? geras? smile.gif
Atsakyti
hm....na visur ieskojau,gal ka praleidau nezinau,arba pardavejos,vedejos ir kitos blogai asortimenta zino....
xenzy: o tas tonikas su roziu vandeniu phytomer'o,be alkoholio?visiskai naturalus?nes as phytomer'o kosmetik naudojau,bet dabar nebenaudoju jokios,tik prausikli....kuri ir zadu pakeisti pasigaminusi pati is roziu vandens,"malai" ir citrinos sulciu. Tik va realiai galiu gauti tik citrinu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GiedrUla: 12 sausio 2005 - 18:18
QUOTE(GiedrUla @ 2005 01 12, 18:19)
hm....na visur ieskojau,gal ka praleidau nezinau,arba pardavejos,vedejos ir kitos blogai asortimenta zino....
xenzy: o tas tonikas su roziu vandeniu phytomer'o,be alkoholio?visiskai naturalus?nes as phytomer'o kosmetik naudojau,bet dabar nebenaudoju jokios,tik prausikli....kuri ir zadu pakeisti pasigaminusi pati is roziu vandens,"malai" ir citrinos sulciu. Tik va realiai galiu gauti tik citrinu smile.gif



visiskai be alkoholio, as juo veida ir akis valausi kas ryta, man labai patinka smile.gif jo kaina apie 50 Lt., bet kiekis nemazas ir kas svarbiausia ne aitrus kvapas.
as siaip turiu ziedlapiu arbatines rozes, tik nezinau ka su jais daryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xenzy: 13 sausio 2005 - 08:37
QUOTE(GiedrUla @ 2005 01 12, 12:58)
Labai reikia rožių vandens....bet kur ieškojau,niekas nieko nežino ir negirdėjo....gal kas iš jūsų žino kur jo gaut???

Gaila, bet as zinau kur ji pirkt tik Kaune... Visai neseniai nusipirkau, tiksliai nepamenu bet lyg sumokejau apie 20 lt.
Atsakyti
QUOTE(mazee @ 2005 01 30, 21:40)
Gaila, bet as zinau kur ji pirkt tik Kaune... Visai neseniai nusipirkau, tiksliai nepamenu bet lyg sumokejau apie 20 lt.


o kur jo yra pirkti Kaune? smile.gif
Atsakyti
As naudoju Vichy universalu veido valikli (toniko pavidalo) su roziu ekstraktu. Jis skirtas jautriai odai - man labai patinka wub.gif Bealkoholinis, neastraus kvapo.
Atsakyti
O kuo jis toks ypatingas? g.gif
Kažkada ejau pas masažiste, dariausi viso kūno masažą. Dar ji man ir veida masažuodavo ir po masažo toniku valė. Jokio poveikio nepastebėjau. Gal dėl to, kad tik karta į savaitę?
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2005 01 12, 10:26)
Nezinau ar tai ko tu ieskai, bet lyg Apotheker Scheller kosmetikoje yra toks produktas. Gali pabandyt pasiziuret eurovaistinej arba sarmoj.



Taip,taip yra Sarmoje Apotheker Scheller toks produktas smile.gif
Atsakyti