Įkraunama...
Įkraunama...

Rožių vanduo

QUOTE(Rockson @ 2012 07 23, 11:11)
O jei domina,tai as visada perku ELEVITA parduotuvej. Tikrai kainos yra  thumbup.gif ,net juokinga,ir didelis pasirinkimas aliejuku ir sviestuku,taip pat roziu vandeni perku irgi ten bigsmile.gif

„Elevita“ tik NB platintoja (beje, tai nėra tik internetinė parduotuvė). Pigiausia pirkti iš jų pačių prekybos taško VCUPe smile.gif
Atsakyti
Internete radau, kad Biokosmetikos akademijoj roziu vandeniui akcija 50% nuolaida http://www.bio-kosme...urkstuvlio.html
Gal visai verta isbandyti, nes cia raso, kad yra tikrasis hidrolatas isgautas distiliuojant, o ne kaip kitaip skiedziant vandeniu koki tais ekstrakta g.gif
Nors nera pabrezta apie jo vartojima i vidu, bet siuo metu tai ir i isore man tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2012 07 26, 14:45)
bet juk tas galiojimo laikas labai simbolinis natūralioje kosmetikoje - sunku pasakyti kada jau tikrai bus netinkamas naudoti. Aš esu aliejus naudojusi net ir pusei metų po galiojimo praėjus - jie buvo puikios kokybės, o kitas, žiūrėk, dar galiojimas nesibaigęs, o jau kinta kvapas  mirksiukas.gif

kiekvienam produktui yra nustatyta griezta riba smile.gif juk parduotuve negali prekiauti pasibaigusia data...tai taip ir su tuo vandeneliu smile.gif o juk ir zmogus nenori pirkti pasibaigusiu galiojimu rolleyes.gif
Atsakyti

 i 
Reklaminės žinutės ištrintos.
Atsakyti
QUOTE(daivusia2010 @ 2012 07 26, 13:51)
kiekvienam produktui yra nustatyta griezta riba smile.gif juk parduotuve negali prekiauti pasibaigusia data...tai taip ir su tuo vandeneliu smile.gif o juk ir zmogus nenori pirkti pasibaigusiu galiojimu  rolleyes.gif

bet tai nereiškia, kad suėjus tai dienai produktas staiga ima ir sugenda doh.gif
Žmonės maisto produktus perka su pasibaigusiu galiojimu ir nemiršta, o čia rožių vanduo
Atsakyti
Sveikos,

susigundžiau aš tuo rožių vandeniu.

Skaičiau, skaičiau forumą, googlinau ir negalėjau apsispręsti, tai kas čia geriausia? Kainos tokios skirtingos, nuo 10Lt iki kone 100. Gal kas nors man galėtų patarti?smile.gif Žinoma, norėčiau išleisti kuo mažiau pinigų, bet nusipirkti tikrą daiktąsmile.gif
Ką manote apie bio-kosmetika.lt siūlymus? O šiaip dabar gyvenu Austrijoje, tai jei manot, kad čia kur nors galėčiau įsigyti, patarkite:) Man atrodo,kažkas buvo pataręs pasivaikščioti po etnines parduotuves, nes ten rožių vandenį buteliais parduoda,ką apie tai manote?biggrin.gif dėkoju!
Atsakyti
aš pati gaminu rožių vandenį iš savo darže užaugintų damaskinių rožių bei bei erškėtrožių. Ekologiškas, grynas, švarus naminis rožių vanduo vertingesnis už bet kurį pirktinį rožių vandenį thumbup.gif
Atsakyti
Gal kam teko naudoti Rožių vandenį iš Organic Pharmacy?Yra tonikų ,gelių .Idomu kokie atsiliepimai, rašo, kad ekologiška.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaistazole: 10 rugpjūčio 2013 - 15:30