Įkraunama...
Įkraunama...

Rožių vanduo



o kam skirtas tas roziu vanduo ir is vis kas su juo daroma? blush2.gif g.gif
Atsakyti
http://www.aromabalt...a...ucts&cid=89
Atsakyti
esu parsivezus is uzsienio roziu vandens. mane, asmeniskai, erzina tas intensyvus roziu kvapas, bet siaip jis yra thumbup.gif

as ji netgi po depilecijos esu naudojus ax.gif kazkada labai buvo nudirginta oda, tai apsislaksciau roziu vandenuku ir thumbup.gif
Atsakyti
eurokose maciau Calibelle roziu vandens - 8 lt 4u.gif
Atsakyti
Turiu nusipirkus du buteliukus natūralaus bulgariško rožių vandens. Jei kam reikia, galiu perleisti. 200 ml buteliukas. Rašykit į až.
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2006 12 05, 10:06)



o kaip ir kur nusipirkti. radau kad vln big'e paduoda, bet big'o saite neraso kur tiksliai..

gal kas zinote?
Atsakyti
as irgi nepastebejau ju pardes, reik ieskot. berods antram aukste unsure.gif
Atsakyti
Nu tas Big'as taip nepakeliui man... esam su vyru karta tik buve, del idomumo, ir tai nepatiko, kazkoks keistas. Vos masina pasistatem, MB jau net ir isvaziuoti norejo - nesamone, toks centras o aikstele mazulyte,
bet anyway, jei kas rasite praneskite!
Atsakyti
Labas, "ROSEE VISAGE" lotion,as pirkau kosmetikos salone.Jeginis daiktas rekomenduociau ji nusipirkti ,makijaza valo ir akiu ir veido.Labai maloniai kvepia.
Atsakyti
o vaistinese roziu vandens nebutu pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2006 12 05, 11:06)
radau inete,kad sio vandens galima nusipirkti Big'e, 2aukstas,232 paviljonas.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 28 gruodžio 2006 - 11:25
QUOTE(Dido @ 2006 12 19, 17:26)
Labas, "ROSEE VISAGE" lotion,as pirkau kosmetikos salone.Jeginis daiktas rekomenduociau ji nusipirkti ,makijaza valo ir akiu ir veido.Labai maloniai kvepia.


akiu negriauzia? bigsmile.gif
Atsakyti