Įkraunama...
Įkraunama...

Praktinis pozityvizmas

Na va:)


Knygų sąrašo nebus smile.gif

Praktika ir viduje atrasti dalykai įdomiau už teoriją smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivaa: 04 birželio 2007 - 19:32
ar man cia galima bus diskutuoti? biggrin.gif
Atsakyti
Aš tik temą užvedžiau, bet jokių nuosavybės teisių į ją neturiu:)

Visiems galima ir kalbėti irgi apie viską galima:)



P.S. Užvedžiau temą ir nuėjau toliau krapštytis prie savo siuvinių...ir atėjo mintis, kad man pozityvizmas labai siejasi su dvasios ramybe. Ir dvasios ramybė yra mano didžiausias tikslas. Be jos, norėk kiek nori, gauk, ką nori, pasitenkinimo nebus.

Na aš čia labai subjektyviai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivaa: 04 birželio 2007 - 19:54
Sveikutės! 4u.gif
Ačiū, Daivaa, už atidarytą temą!
Čia ateisim be nuoskaudų ir nenarstysim niekieno kaulų. Ir nieko neminėsim piktu žodžiu. mirksiukas.gif
Čia gyvensim ir leisim gyventi kitiems.
Į rytojų žvelgsim su viltim - ir jis mums išauš giedras.
Stengsimės įveikti savo silpnybes ir kasdien tapsime vis stipresnės.
Dalinsimės mintimis ir pasiekimais. Ir sėkmė mūsų neaplenks.

4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif

Ir aš šiuo metu stengiuos atgaut dvasios ramybę - teoriškai išmanau, ką ir kaip reikėtų daryt, tačiau praktika dar streikuoja... Kantrybės stoka.
Kažkaip nuo vaikystės esu papratusi prieš miegą padėkoti Jam (pats Jo įvaizdis metams bėgant keitėsi) už prabėgusią dieną, paprašyt savo artimiesiems sveikatos, o sau kantrybės... Tačiau jos vis pristingu - kiek begaučiau. Iššvaistau, matyt... smile.gif
Gyvenkim atmerktom akim. Žavėkimės rasotais giedriais rytais. Skaitykim mylimas knygas. Būkim atviros naujoms idėjoms. Negailėkim gerų žodžių artimiesiems, šypsenų aplinkiniams. Ir visa kas sugrįš šimteriopai. 4u.gif
Atsakyti
Na taip, kantrybės ir man trūksta:)
O kartais matyt reikia išsiliūdėti, žiūriu, kad man tai visai į naudą. Kažkoks lyg vidinis apsivalymas truputėlį jaučiasi. Bet to, atradau naujų ir įdomių dalykųsmile.gif

Ir liūdėsiu tol, kol džiaugsmas bus natūralus, o ne prisiverstas:)
Atsakyti
Sveikinu su naujai atidaryta tema 4u.gif Tikiuos čionai pykčių nebus ax.gif Kartas nuo karto prisidėsiu prie jūsų diskusijų, ar bent jau atidžiai jas stebėsiu. Beje, kartas nuo karto paprašysiu ir jūsų palaikymo blush2.gif Tikiuos draugausime rolleyes.gif
Atsakyti
pasiklausiau leidimo diskutuoti, nes jau kelis kartus bande isvaryti "tikrosios pozityvistes" doh.gif

na kadangi cia tema toms netikrosioms, su malonumu paskaitysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alan @ 2007 06 04, 21:29)


Gyvenkim atmerktom akim. Žavėkimės rasotais giedriais rytais. Skaitykim mylimas knygas. Būkim atviros naujoms idėjoms. Negailėkim gerų žodžių artimiesiems, šypsenų aplinkiniams. Ir visa kas sugrįš šimteriopai.  4u.gif


Prisijungsiu ir aš 4u.gif

Alan, Tavo postai... Tu tik rašyk ir rašyk biggrin.gif Kažką juose vis atrandu sau, kažką labai šilto ir tikro wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jamaika @ 2007 06 04, 21:43)
pasiklausiau leidimo diskutuoti, nes jau kelis kartus bande isvaryti "tikrosios pozityvistes"  doh.gif

na kadangi cia tema toms netikrosioms, su malonumu paskaitysiu  bigsmile.gif



Aš tikiuosi, kad čia niekas nieko nevarinės cool.gif

Ir kažin, ar kas gali pamatuoti, kiek to tikrumo ar netikrumo:) Ne viskas yra taip, kaip paviršiuje atrodo:)
Atsakyti
QUOTE(heide @ 2007 06 04, 22:46)
Alan, Tavo postai... Tu tik rašyk ir rašyk  biggrin.gif  Kažką juose vis atrandu sau, kažką labai šilto ir tikro  wub.gif

pritariu, tikriausiai zodziai plaukia is sirdies bigsmile.gif
ir tikiuosi Starburst, rytorasa ir kitos netikros pozityvistes cia dar pasirodys, nes visada smagu skaityti protingas diskusijas be varinejimu, ir be standartu nustatymo.
Atsakyti
QUOTE(Daivaa @ 2007 06 04, 20:31)
Na va:)
Knygų sąrašo nebus smile.gif

Praktika ir viduje atrasti dalykai įdomiau už teoriją smile.gif



Džiaugiuosi, kad tau geriau. Tokios temos reikėjo, bet kad tu ją užvesi, netikėjau...

Kaip, ar radai kelią, kuriame ieškoti dvasios ramybės? Pati rašiau, kad visos teorijos ir praktikos, nieko gero neduos, tik tuštumą, kol nežinosi, kam to reikia.
Atsakyti
QUOTE(jamaika @ 2007 06 04, 22:43)
pasiklausiau leidimo diskutuoti, nes jau kelis kartus bande isvaryti "tikrosios pozityvistes"  doh.gif

jamaika, tada, kada tave aplankys tikroji sielos ramybe, tada tu nustosi kaltinti kitus nebutais dalykais ir is taves pasitrauks sarkazmas.


QUOTE(Daivaa @ 2007 06 04, 22:49)
Ir kažin, ar kas gali pamatuoti, kiek to tikrumo ar netikrumo:) Ne viskas yra taip, kaip paviršiuje atrodo:)

Pradekim nuo saves. Jei kitas tau atrodo pavirsutinis, tai pats esi toks, jei kitame matai priesa, pats sau tuo kenki. Gyvenimo desniai labai paprasti, kaip sauksi taip atsilieps, o zmonems be pasitikejimo labai nelengva gyvenime.Jie kaip berzai svyruoja. Tik ramus is vidaus zmogus yra ramus ir isoriskai, jo neimanoma izeisti, supykdyti, jis tvirtas savo vidumi ir ramus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Heidėja: 04 birželio 2007 - 20:55