Įkraunama...
Įkraunama...

Praktinis pozityvizmas

QUOTE(Alan @ 2007 08 16, 19:12)
Tai ir užversk tą puslapį. Kad ir kaip sunku. Pasiklausyk Glorijos Gainor "I will survive" - žodžiai kaip sykis tau  4u.gif Ištraukėlė :

At first I was afraid, I was petrified
Kept thinking I could never live without you by my side
But then I spent so many nights thinking how you did me wrong
And I grew strong - I learned how to get along


Ne tu praradai. Prarado tave. Ašaros išseks. Tu išgyvensi šitą tarpsnį ir nužingsniuosi tolyn - ir šiandiena jau rytoj bus tik praeitis... Tu gali, tikrai gali.
Tik pati savimi neabejok  mirksiukas.gif



Tai savim aš neabejoju:)
Bet tas liūdesys, nu kartais jis toks, nors nuo tilto šok:)
Šiaip aš jau išsikapsčiau, čia dabar jau nieko, jau aušra brėkšta.
Iš dvasinės komos jau atsibudau.. I will survive --- atrodo taip toj dainoj sako:)
Papildyta:
QUOTE(mireja @ 2007 08 16, 17:38)
as lankiau olimpicjeam...nezinau ar tiksliai taip rasosi.seskinej, dabar vel ruosiuosi ten eit. Ai galvoju, vis blogiau tai nebus. O manau fizinis kruvis irgi kazkiek stiprina nervu sistema, o ir nuotaika pakelia., ..nera kada galvot ir uzsiimt savianalize, klausyt savo nuotaiku.o vanduo dar ir ramina. Zinau, kad nedomina taves dabar tie grazuoliukai...manes tiesa psakius irgi...bet zinau tik tiek, kad vyru demesys, moteriai padeda geriau jaustis. Zinoma i kluba eisiu ne to..Bet jei koks atkreiptu demesi..tai nuotaika bent siek tiek tikrai pakeltu...Bet tam, kad atkreiptu, dar turiu numest kokia 10 kg.  biggrin.gif
Papildyta:
o joga tai tikrai gerai, manau, lankyk butinai.As irgi noreciau, bet pinigu viskam neuzteks, psichoterapija kas savaite, dar klubas....



Mirėja, jei ką, tai Zoloft labai padeda svorį mesti:)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winia: 16 rugpjūčio 2007 - 18:16
siandien as noriu pasiguost. blush2.gif Atvaziavo vakar mama mano, tai biski pakalbejom apie liga. Jai atrodo, na as taip jauciu, kad as galeciau issikapstyt be vaistu...Nezinau, kodel zmonems kurie su tuo nesusidure, tie antidepresantai atrodo kaip didziausias nuodas..., na jei jau esi priversta gerti vaistus, tau jau reiskias tu aplinkiniu akims visiskai nurasytas..
Mane ir taip pleso ta mintis, kad turiu juos gert..o dar cia visokios uzuominos, kad gal tu issikapstytum be vaistu... gal...as zinau, kaip jauciausi, visas kunas dreba, nieko i burna paimt negali, viskas tik erzina, karstis musa...tai ka, man mest vaitus ir vel grist i ta pacia busena. , ar dar i blogesne. Zinau, kad turiu ismokt keist mintis, su savimi dirbt, bet kai esi tokioj duobej., nieko nebegali keist, uzvaldo tokia neviltis, kad mintys nebekontroliuojamos. Kai pradedi lipt is duobes, tai ir tos mintys labiau pasiduoda tavo valiai, lengviau jas pozityviai nukreipt.
As negaliu, galvojau su mama atvirai pakalbesiu, kad palaikys mane, kad tikrai turiu bent kuri laika psigydyt. O dabar jai atrodo, kad as be reikalo savo organizma nuodiju psichotropiniais vaistais. Turiu irodinet, kad as sergu.
Mane tai uzmusa verysad.gif . Visada man mama buvo autoritetas. Taip gerai jauciausi sioj savaitej, jau beveik buvau susitaikiusi, kad reikia antidepresantus vartot, dabar vel viskas is naujo doh.gif ..turiu vel save itikinet.
Atsakyti
mireja, medikamentai padeda sušvelninti būklę, jokiu būdu nenutrauk jų, net jei kažkam atrodo, kad galima išsiverst be jų. Tu pati žinai savo savijautą, gali spręsti, kada tau jų nereikia. Ir neliūdėk dėl išsakytos nuomonės. Laikykis - savosios!

Atsitiktinai radau gražų postą: ax.gif
QUOTE(Banta @ 2007 06 18, 20:08)
Ar gali kas būti gražiau už birželį?  ax.gif

Birželis. Ar galėtum rasti metuose dar gražesnį mėnesį nei šis? Nueinu prie miško, paragauju žemuogių ir, rodos, širdis vėl iš naujo ima plakti. Kitu ritmu.

Lygiai prieš metus – birželį – iš mano gyvenimo išėjai tu. Šiandien jau neklausiu kodėl, už ką ar kas iš to. Šiandien jau gyvenu šia diena. Praeitis negali trukdyti mano dabarčiai ir šiandienai, tačiau kas pasakė, kad ją būtinai reikia pamiršti?...

Gamtoje visada atsigaunu. Parke, prie ežero ar tiesiog kaip šiandien – vaikščiodama pamiške tiesiog negaliu atsigauti nuo gausybės gerų emocijų: paukščių čiulbesys žadina laisvumo jausmą, vėjas – laikinumo supratimo, o žolė vis primena vaikystę, kai dar basa lakstydavau po rasą. Tada dar nežinojau, kad kažkada sutiksiu tave. Vaikščiodama pamiške randu žemuogių pievelę. Netikėtai užplūsta laimės jausmas – žemuogės!

Kai matau laimingus žmones, man taip pat gera, nes laimingi buvom ir mes. Žinau net jausmą, kai širdyje skraido drugeliai. Skraidė ir tada, kai dovanojai man pirmąsias pavasario, vėliau vasaros ir paskutiniąsias rudens gėles. Skraidė tada, kai sakei, jog myli, kad didžiuojiesi manimi ir kad visada būsim kartu. Tu nemelavai. Tikriausiai dabar sėdi kažkur aukštai ar netgi šalia ir šypsaisi kartu su manimi. Taip, tu šalia, tu negalėjai man meluoti. Nemokėjai. Kai bandydavai nuslėpti kaltę dėl išlietos ant staltiesės kavos – tavo akys keistai mirgėdavo. Mirgėdavo ir tada, kai bijodavai, bet nedrąsiai vidury gatvės man šnibždėdavai, kad turiu pačią gražiusią šypseną. Norėčiau, kad pašnibždėtum dar kartą...

Atsargiai nuo kotelio nuimu mažą, bet jau prisirpusią žemuogę. O, kad galėčiau dabar aprašyti jos kvapą! Kvepia ramuma... Taip, juk ramybė irgi turi savo kvapą!

Tokia saugi jausdavausi šalia tavęs. Galėdavau gulėti valandų valandas ant tavo kojų pasidėjusi galvą ir nė minutei neapsilankydavo baimės jausmas. Jei kada sudvejodavau – pažvelgdavau tau į akis. Jose irgi mačiau ramybę. Trapią, bet užtikrintą. Mokėjai mane nuraminti, paguosti ir pralinksminti. Galbūt dėl to šiandien daugelis dalykų neatrodo tokie baisūs.

Temsta. Vis sunkiau sekasi įžiūrėti raudonas uogytes, tyliai viliojančias akį. Turiu jų užtektinai, tad teks palikti likusias kam nors kitam. Tam, kas užklys į pamiškę sekantis. Gal kažkam žemuogės teprimins smagią vaikystę, kai žemuoges valgydavo pasisaldindamas cukrumi ir užsipildamas šviežiu, ką tik pamelžtu pienu. Gal prisimins, kaip šaukštas po šaukšto godžiai valgydavo piene plaukiojančias mažąsias uogeles ir mažą širdelę užplūsdavo laimė. Man gi, jos priminė tave, nors niekada nesam žemuogavę kartu. Žinau, kad jeigu būtum čia, būtum sutikęs su manim eiti rinkti žemuogių. Raudonų, prisirpusių žemuogių...

Birželis...Ar yra dar metuose gražesnis laikas už birželį? Man – ne. Todėl, tubūt, kiekvienais metais beprotiškai jo laukiu.

Atsakyti
Nemesiu gert, nes zinau kad man to reikia, be to turiu pasitiket psichiatre ir psichologe, jos zino ka sako, kad gydytis butina.. Tik va, skaudu, kad kiekvienam ta turiu irodinet. verysad.gif
Winia, kait tau siandien?
Atsakyti
QUOTE(mireja @ 2007 08 17, 10:11)
Nemesiu gert, nes zinau kad man to reikia, be to turiu pasitiket psichiatre ir psichologe, jos zino ka sako, kad gydytis butina.. Tik va, skaudu, kad kiekvienam ta turiu irodinet.  verysad.gif
Winia, kait tau siandien?



Nu liūdna, o to post'o apie birželį tai net negaliu skaityti...
Man reik iki pirmadienio kažkaip ištempti, nes dabar tai pms'as, jokie pozityvai nepadeda irnesakyk.gif

Mirėja, reik išmokti kažkaip griežtai pasakyti....aš tai tokiu tonu atsakau, kad geriu vaistus, jei kas paklausia, kad daugiau nieko nebesako:)))

Vijurka ir liepsnele, su gimtadieniu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winia: 17 rugpjūčio 2007 - 09:22
Mirėja , eik savo keliu - jis tavo vienos, ir tau vienai juo eit... Tu gydaisi nuo depresijos, kaip kiti žmonės gydosi nuo peršalimo ar uždegimo. Tau paskirtas gydymo kursas, ir tu laikaisi gydytojo nurodymų. Būtinai išsikapstysi. Išmoksi nepasiduoti slogučiams ir baimėms. Pati tą žinai, tiesa?..
Kartais mūsų artimiausieji skaudina mus, nors širdyje linki tik gero. Nepyk ant mamos - ji vis vien tave myli, tiesiog nesupranta tavo būsenos, paprasčiausiai negali suprasti, nes pati nieko panašaus veikiausiai nepatyrė.
Pradžiugink save kuo nors - gal puodeliu gardžios kavos ar arbatos, gal skanėstu, gal tiesiog vaizdu pro langą. Paprasčiausiai pasidžiauk kokiu nors menku dalykėliu. Rytoj pasidžiaugsi jau keliais. Ir taip pamažėle išbrisi... Padedama vaistų, draugų, artimųjų, SM ir t.t. mirksiukas.gif


birthday.gif
Džiugaus gimtadienio ir jums, mielos pozityvistės Liepsnele ir Vijurka !
Lai niekada neišsenka toji versmė, iš kurios semiate savo optimizmą, gyvenimo džiaugsmą ir energiją! Visa ko jums geriausio! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alan: 17 rugpjūčio 2007 - 09:21
QUOTE(Alan @ 2007 08 17, 10:19)
Mirėja , eik savo keliu - jis tavo vienos, ir tau vienai juo eit... Tu gydaisi nuo depresijos, kaip kiti žmonės gydosi nuo peršalimo ar uždegimo. Tau paskirtas gydymo kursas, ir tu laikaisi gydytojo nurodymų. Būtinai išsikapstysi. Išmoksi nepasiduoti slogučiams ir baimėms. Pati tą žinai, tiesa?..
Kartais mūsų artimiausieji skaudina mus, nors širdyje linki tik gero. Nepyk ant mamos - ji vis vien tave myli, tiesiog nesupranta tavo būsenos, paprasčiausiai negali suprasti, nes pati nieko panašaus veikiausiai nepatyrė.
Pradžiugink save kuo nors - gal puodeliu gardžios kavos ar arbatos, gal skanėstu, gal tiesiog vaizdu pro langą. Paprasčiausiai pasidžiauk kokiu nors menku dalykėliu. Rytoj pasidžiaugsi jau keliais. Ir taip pamažėle išbrisi... Padedama vaistų, draugų, artimųjų, SM ir t.t.  mirksiukas.gif
birthday.gif
Džiugaus gimtadienio ir jums, mielos pozityvistės Liepsnele ir Vijurka !
Lai niekada neišsenka toji versmė, iš kurios semiate savo optimizmą, gyvenimo džiaugsmą ir energiją! Visa ko jums geriausio!  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Oi kaip mane sustiprino sitie zodziai. Jie paciu laiku 4u.gif Labai aciu. Ir is kur jus siametes tokiu ismintingu zodziu..Ar cia gyvenimo patirtis sneka, ar susiformavusi pasauleziura? wub.gif

Vijurka ir Liepsnele, sveikatos jums, optimizmo ir sielos ramybes. Su gimtadieniu.
Atsakyti
winia, Alan, mireja, ačiū už šiltus sveikinimus!

Čia Jums gimtadienio vaišės nuo mūsų su liepsnele!

user posted image

Argi menkniekis - džiaugtis saule, mėgautis šviesia vasaros diena, mąstyti, siekti tikslo; turėti ištikimų draugų?
Vakarykštė diena pralėkė kaip vėjas. Rytojus gal niekada neateis. Tikras stebuklas yra tik ši akimirka. Mėgaukis ja. Tai - dovana.
Atsakyti
QUOTE(Vijurka @ 2007 08 17, 12:14)
winia, Alan, mireja, ačiū už šiltus sveikinimus!

Čia Jums gimtadienio vaišės nuo mūsų su liepsnele!

user posted image

Argi menkniekis - džiaugtis saule, mėgautis šviesia vasaros diena, mąstyti, siekti tikslo; turėti ištikimų draugų?
Vakarykštė diena pralėkė kaip vėjas. Rytojus gal niekada neateis. Tikras stebuklas yra tik ši akimirka. Mėgaukis ja. Tai - dovana.




niam niam niam kaip viskas skaniai atrodo. thumbup.gif
Grazios jums sventes drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vijurka, Liepsnele, Su gimimo diena 4u.gif
Siunčiu Jums kuklią dovanėlę :
http://psylive.ru/?m...les&gl=26&id=12
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti