Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

[quote=ingusita,2007 06 04, 15:22]
[quote=tavo_katyte,2007 06 03, 12:18]
noreciau pazet tavo nuotraukytes, jei galima 4u.gif tikekimes, kd per visu rudeninukiu vestuves oras bus pasakiskas thumbup.gif
Papildyta:
http://public.fotki.com/ingusita/

Visoms mergaitems linkiu gero oro ir nuostabios sventes. 4u.gif

Sekmes ruosiantis

Papildyta:
Cia mano sventes nuotraukytes, na man tai jos labai mielos ir niekiek nesigailiu kad buvo rudeni. smile.gif
[/quote]

Ingusita, nuotraukos labai thumbup.gif . Tu buvai labai grazi nuotaka, fotogeniska esi labai. mirksiukas.gif
Prisipazinsiu, galvoju nuvogti jusu limuzino puosimo ideja... blush2.gif Nelabai matosi, bet ten gelyte kazkaip idomiai pritvirtintos.. jos gyvos? ir kokios? ir kaip priklijuotos? 4u.gif
Papildyta:
beje, musu svente taip pat rudeni - rugsejo 8 d. Visada galvojau, kad tuoksiuosi tik vasara. O dabar, po 5 metu draugystes ir dar uzsienyje sededami tik pries menesi sugalvojom, kad keliam vestuves si rudeni ir taskas. wub.gif Del suknytes, tai irgi tik liepa pradesiu ieskotis ir nemanau, kad per velu. O del oro... tikekimes, kad bus grazus, siltas ir auksinis ruduo! bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=ingusita,2007 06 04, 15:22]
[quote=tavo_katyte,2007 06 03, 12:18]
noreciau pazet tavo nuotraukytes, jei galima 4u.gif tikekimes, kd per visu rudeninukiu vestuves oras bus pasakiskas thumbup.gif
Papildyta:
http://public.fotki.com/ingusita/

Visoms mergaitems linkiu gero oro ir nuostabios sventes. 4u.gif

Sekmes ruosiantis

Papildyta:
Cia mano sventes nuotraukytes, na man tai jos labai mielos ir niekiek nesigailiu kad buvo rudeni. smile.gif
[/quote]

na as irgi prisidedu prie pagyru - labai graziai atrodei, dar norejau paklausti kur jus vaziavot fotkintis (lyg tais maciau raudonos pilies konturus) ir kur sventet?
Atsakyti
Prisipazinsiu, galvoju nuvogti jusu limuzino puosimo ideja... blush2.gif Nelabai matosi, bet ten gelyte kazkaip idomiai pritvirtintos.. jos gyvos? ir kokios? ir kaip priklijuotos? 4u.gif
Papildyta:
beje, musu svente taip pat rudeni - rugsejo 8 d. Visada galvojau, kad tuoksiuosi tik vasara. O dabar, po 5 metu draugystes ir dar uzsienyje sededami tik pries menesi sugalvojom, kad keliam vestuves si rudeni ir taskas. wub.gif Del suknytes, tai irgi tik liepa pradesiu ieskotis ir nemanau, kad per velu. O del oro... tikekimes, kad bus grazus, siltas ir auksinis ruduo! bigsmile.gif wub.gif
[/quote]

Na ir nuvok, jei tik patinka drinks_cheers.gif biggrin.gif mums patiems irgi labai patiko. gelytes gyvos, o priklijuotos tai turbut su kokia specialia lipnia juostele. mums limuzina puose ten kur ir gelytes buvome uzssake. smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Rani @ 2007 06 10, 22:54)
na as irgi prisidedu prie pagyru - labai graziai atrodei, dar norejau paklausti kur jus vaziavot fotkintis (lyg tais maciau raudonos pilies konturus) ir kur sventet?



Taip taip taip, buvome prie raudondvario pilies, buvome deivinoje, ten gan grazi aplinka. O sventeme Bernatoniu sodyboje. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2007 06 11, 11:35)
tai čia kiekvieni muzikantai savaip mąsto ir savo paslaugas vertina
man labiausiai skauda galvą dėl fotografo, kur rasti padorų ir nepasikėlusį Vilniuje (maximum mokėčiau iki 1500 Lt)
ir suknelę bei kirpėją
nes mano kirpėjas kaip išskrido už Atlanto, taip aš ir blaškausi dabar sad.gif
p dėl suknelės nzn ar nuomotis, siūtis ar užsisakyti nertą blush2.gif

Fotografas juk gali atvažiuoti iš bet kur wink.gif www.fotopro.lt/fotografai Pabandyk paieškoti čia. Ten dauguma, kaip tu rašei "nepasikėlusių" bent jau tie, kuriems rašiau visi buvo iki 1000 už paslaugas.
Aš su suknele vargau ir vargstu kaip reikalas doh.gif Visų pirma tai siuvėja siuvio pagrindą suknelės apie 3 mėnesius, nes jos nuomone skubėti nereikia (tiesa, pasiuvo taip, kad laukti buvo verta. Net maniškis pamatęs mane su beveik baigta suknele maloniai nustebo, nors ten visai paprastas moedeliukas blush2.gif ) doh.gif O dabar aš ją dekoruoju nėriniais, taip kad reikės džiaugtis, jei rezultatą turėsiu rugsėjį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2007 06 11, 11:35)
tai čia kiekvieni muzikantai savaip mąsto ir savo paslaugas vertina
man labiausiai skauda galvą dėl fotografo, kur rasti padorų ir nepasikėlusį Vilniuje (maximum mokėčiau iki 1500 Lt)
ir suknelę bei kirpėją
nes mano kirpėjas kaip išskrido už Atlanto, taip aš ir blaškausi dabar sad.gif
p dėl suknelės nzn ar nuomotis, siūtis ar užsisakyti nertą blush2.gif

Žinau nerealia fotografę. Gali pažiūrėti jos darbus Cia
Fotografuoja dviese su vru, tai nuotraukos buna įvairiu rakursu ir pasirinkimo didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasiliukas @ 2007 06 11, 17:21)
Žinau nerealia fotografę. Gali pažiūrėti jos darbus Cia
Fotografuoja dviese su vru, tai nuotraukos buna įvairiu rakursu ir pasirinkimo  didis.gif



Mes ja uzsisakem savo vestuviu dienai thumbup.gif Labai grazios jos nuotraukos wub.gif ir siaip gana nebrangiai ima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dew @ 2007 06 12, 12:53)
Mes ja uzsisakem savo vestuviu dienai  thumbup.gif Labai grazios jos nuotraukos  wub.gif ir siaip gana nebrangiai ima  thumbup.gif

Smagu thumbup.gif Tikiuosi būsit patenkinti 4u.gif Ji yra ir dizainerė, tad nuotraukos atrodo kaip atvirukai, kai jas sutvarko thumbup.gif
Atsakyti
Ankstesnę temą rasite čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėja @ 2007 07 11, 21:04)
nesakau, kad man kažkuri ypač patinka, tiesiog paskubom ištraukiau tokias, kur "tik veidai"...
beje, antrąją "pagamino" dabar skelbimuose (ne SM) ypač aktyviai besireklamuojantis fotografas lotuliukas.gif

šiaip čia ne į temą, bet visada truputuką baltai pavydžiu žmonėms, kurių poreikiai minimalūs. taip lengviau gyvenasi. ir mažiau viskas kainuoja smile.gif

cia tai gerai pasakyta drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas, ar galetumet priminti Fausto Augustino psl?
Papildyta:
Ir Garlos puslapiuka, jei nesunku smile.gif
Atsakyti
Laba diena visoms nuotakoms!

Beveik apsisprendem, jog uzsakysim savo vestuvems fotografes Elly paslaugas. Taciau jos kainyte yra tikrai nemaza 3200 Lt be albumo, todel norim isitikinti, kad tikrai nepasigailesim isleide tiek pinigeliu.

Gal kuri nors is jusu galetu parodyti nuotraukas, darytas Elly? Jos puslapiuke tikrai jos yra grazios, bet idomu kokios yra neissirinktos pacios paciausios. g.gif


Aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linksmuke81 @ 2007 07 13, 14:32)
Labas, ar galetumet priminti Fausto Augustino psl?
Papildyta:
Ir Garlos puslapiuka, jei nesunku smile.gif


Laba.
Paziurek Zoom puslapis Čia daug fotografų vienoj vietoj thumbup.gif
Atsakyti