Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(tikurila @ 2007 07 15, 22:38)
Rodos vilnietis, o gal ir ne  g.gif , kazkaip jokio skirtumo... Mes tai Vilniuje svesim, tai jam nekylo problemu del to  cool.gif

O 2000Lt ima ar ne???
Atsakyti
Fausto Augustino nuotraukos jėga, Elly irgi gražios, bet kaina nerealiai išpūsta be jokio reikalo.Jei Augustinas dar ir pigesnis, tuomet net nėra apie ką kalbėti...sakyčiausi tik jį... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linksmuke81 @ 2007 07 13, 14:32)
Labas, ar galetumet priminti Fausto Augustino psl?
Papildyta:
Ir Garlos puslapiuka, jei nesunku smile.gif

Faustas neturi savo psl. deja, as vaziavau i alytu foto pasiziureti ir ji uzsisakiau savo vestuvem
Atsakyti
Garlos foto pacios paciausios biggrin.gif Manau pinigai verti uz jo kokybe thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(klauzada-neklauzada @ 2007 07 16, 12:50)
Garlos foto pacios paciausios  biggrin.gif  Manau pinigai verti uz jo kokybe  thumbup.gif

Na jo, kiek ziurejau jo foto, tai mane visos suzavejo, tikiuosi ir musu but tokios grazios, o gal ir dar grazesnes blush2.gif biggrin.gif Na ima nemazai, bet pvz. mes atsisakem filmuotojo del nuotrauku, nes nuotraukos mums yra svarbiau... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laimuke @ 2007 07 13, 15:21)
Laba diena visoms nuotakoms!

Beveik apsisprendem, jog uzsakysim savo vestuvems fotografes Elly paslaugas. Taciau jos kainyte yra tikrai nemaza 3200 Lt be albumo, todel norim isitikinti, kad tikrai nepasigailesim isleide tiek pinigeliu.

Gal kuri nors is jusu galetu parodyti nuotraukas, darytas Elly? Jos puslapiuke tikrai jos yra grazios, bet idomu kokios yra neissirinktos pacios paciausios.  g.gif
Aciu!  4u.gif

mes bandem su sita fotografe tartis.tai tikrai nepatiko jos bendravimo stilius ir kaina tai ka as zinau.kai tik jai paskambindavome del susitikimo tai arba negaledavo arba vis girdavosi,kad dabar ji fotografuoja prezindenta,o dabar va as cia teatre lietuvos aktorius fotkinu arba ta arba ana.man toki zmones iskart savo ivaizdi numusa.uz tave turi kalbet tavo darbai,o ne tavo liezuvis bunant fotografu.
Atsakyti
QUOTE(Rani @ 2007 07 16, 11:07)
Faustas neturi savo psl. deja, as vaziavau i alytu foto pasiziureti ir ji uzsisakiau savo vestuvem

o gal jo emeila tuiri ar telefona?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Zoom- @ 2007 07 13, 15:35)
Man Elly kaina gerokai perlenkta atrodo...


smile.gif
visad baltai pavydejau zmonems sugebantiems parduoti save brangiai rolleyes.gif
tai irgi savotiskas menas.
Atsakyti
QUOTE(dauraa @ 2007 07 16, 17:49)
mes bandem su sita fotografe tartis.tai tikrai nepatiko jos bendravimo stilius ir kaina tai ka as zinau.kai  tik jai paskambindavome del susitikimo tai arba negaledavo arba vis girdavosi,kad dabar ji fotografuoja prezindenta,o dabar va as cia teatre lietuvos aktorius fotkinu arba ta arba ana.man toki zmones iskart savo ivaizdi numusa.uz tave turi kalbet tavo darbai,o ne tavo liezuvis bunant fotografu.



Ir mums taip pat buvo. "as fotografuoju pasiturincius ir garsius zmones..." ir visoks kitoks "eterio meslas". Be to, mus pradejo santazuoti del kainos, tipo, yra kiti zmones, bet as nenoriu ju imtis, noriu jus fotografuoti, bet kaina tada bus tokia. Vienu zodziu dvelkia tokia pigia gariunine strategija. O kai mes pasakem, kad aciu jusu paslaugu nereikia - mes renkames kita ( o tai tikrai yra tiesa), tai staiga "na gerai sutinku" ir kaina nukrito beveik tukstanciu. MANO LABAI PRASTA NUOMONE APIE ELLY, IR VISIEMS SAVO PAZYSTAMIEMS TAI SAKAIR SAKYSIU. O del tu pasiturinciu ir garsiu zmoniu, labai drisciau abejoti ohmy.gif) O siaip tai manau, kiekviena paslauga turi tureti adekvacia kaina. advokatai valndiniu tarifu tiek neuzsipraso kiek si fotografe. Tai tikrai yra nenormalu ohmy.gif) Tai tokie tie mano pastebejimai kas link ELLY, manau ji labai sekmingai gadina savo prekini varda pati
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2007 07 14, 15:12)
Garlos psl. www.vgfoto.lt  4u.gif  Man jisai pats paciausias  blush2.gif



man neatidaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2007 07 18, 08:47)
man neatidaro g.gif

Aha, man ir neatidaro unsure.gif na bet buna ten kzaks su tuo psl. periodiskai g.gif Bet jai nori as tau jo kontaktus i A.Z imesiu
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2007 07 18, 08:51)
Aha, man ir neatidaro  unsure.gif  na bet buna ten kzaks su tuo psl. periodiskai  g.gif  Bet jai nori as tau jo kontaktus i A.Z imesiu



ačiū
lauksiu bigsmile.gif
Atsakyti