Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras, tęsiam toliau, 7 tema

QUOTE(linnn @ 2007 09 22, 10:16)
nu ir ar sutapo duomenys g.gif


kaip cia pasakius lotuliukas.gif vieni moliais atsakymsu dave kiti miligramais kazkokiais, tai skaiciia ne tokie patys, bet nurkypimu nuo normu procentai vienodi smile.gif beje, kas keisciausia kad butent firmos zmogus padares tyrymus pasake- kad kategoriskai nebedetu nukalkintojo.. o galvojau kad sakys- ai nu vis tiek isidekit, tipo kad tik parduot
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2007 09 22, 15:23)
kaip cia pasakius  lotuliukas.gif vieni moliais atsakymsu dave kiti miligramais kazkokiais, tai skaiciia ne tokie patys, bet nurkypimu nuo normu procentai vienodi  smile.gif beje, kas keisciausia kad butent firmos zmogus padares tyrymus pasake- kad kategoriskai nebedetu nukalkintojo.. o galvojau kad sakys- ai nu vis tiek isidekit, tipo kad tik parduot


ir kokia čia firma taip sąžiningai pataria ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Loreli @ 2007 09 22, 17:47)
ir kokia čia firma taip sąžiningai pataria  ax.gif


doh.gif nezinau, MB reiketu klausti as tik kaip tik name buvau ir juos ileidau kai vandeni tyre.. kakzokia nelabai girdeta, parodoje su jais labiausia patiko bendrauti rolleyes.gif
Atsakyti
Stai keletas vaizdeliu rolleyes.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Labai patinka man tokios kriaukles bigsmile.gif

user posted image
Labai jauki vonia, mano manymu ax.gif
Atsakyti


QUOTE(Ju.Ju @ 2007 09 23, 10:18)
user posted image
Labai patinka man tokios kriaukles  bigsmile.gif

man irgi KOL KAS patinka.. Po pusmečio galėsiu pasakyt ar vis dar patinka (kai bus įrengta vonia, nes kol kas kriauklė ant grindų sausai stovi hihihi.gif )
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 09 23, 10:18)
Stai keletas vaizdeliu  rolleyes.gif
Labai patinka man tokios kriaukles  bigsmile.gif

user posted image
Labai jauki vonia, mano manymu  ax.gif


Nei stiklinės kriauklės, nei stiklinės dušų sienelės man nepatinka vien dėl valymo schmoll.gif Tokius dalykus, IMHO, dėtis galima tik tada, kai turi namų tvarkytoją biggrin.gif

O toj nuotraukoj šikinykas po langu lotuliukas.gif Pas mus taip yra, tik palangė kur kas aukščiau - uij kaip nepatinka man taip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 09 23, 10:18)
user posted image
Labai patinka man tokios kriaukles  bigsmile.gif



nu aš tai norėčiau tokią savo išmesti, baisu schmoll.gif , jei po apačia srovelė nubėga - matosi, jai nusiplauni rankas - ir kriauklę plauti reikia (aš tai jau pripratau, kad ji apsimuzojus beveik visąlaik) aš tai tokios būčiau sau asmeniškai nedėjus, bet kai pirkom butą, ji jau buvo (tada ir kaina jų buvo apie 2000). Fui
Atsakyti
neradau atskiros temos tai jusu cia pasiteiraqusiu. gal zinote Vilniuje,kas gerai daro vonios remontus:keicia plyteles(pleteliuoja), dazo, apsvietimas, iranga sumontuoja, baldus, vamzdzius pakeicia, grindis sildomas irengia ir pan. Nuo iki: nauja vonia padaro.
Grizom po atostogu, vamzdziai sustreikavo-seni, tai nutarem-griaunam viska ir norim naujos vonios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 09 23, 10:18)
Stai keletas vaizdeliu  rolleyes.gif
user posted image

user posted image


user posted image
Labai jauki vonia, mano manymu  ax.gif

Man šitos labai fainos!
Atsakyti
Nauja tema
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti