Įkraunama...
Įkraunama...

Pirma nėščiosios apžiūra ginekologo kabinete

Sveikos,
norėjau pasiteirauti, ką daro ginekologas pirmą kartą, apžiūrėdamas nėščiąją. Žinau, kad daugelis echoskopuoja, bet mano nuomone, iki 12 savaičių nepatartina echoskopuotis. Ką turėtų atlikti gydytojas pirmąjį kartą?
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2007 08 30, 10:41)
Sveikos,
norėjau pasiteirauti, ką daro ginekologas pirmą kartą, apžiūrėdamas nėščiąją. Žinau, kad daugelis echoskopuoja, bet mano nuomone, iki 12 savaičių nepatartina echoskopuotis.  Ką turėtų atlikti gydytojas pirmąjį kartą?

pasodina ant kedes, paima tepineli, duoda siuntimus kitiems tyrimams- slapimo, kraujo. O del echo tai kaip koks gydytojas, mano tai nedare, nebent butu kokiu itarimu del gresiancio.
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2007 08 30, 09:41)
Sveikos,
norėjau pasiteirauti, ką daro ginekologas pirmą kartą, apžiūrėdamas nėščiąją. Žinau, kad daugelis echoskopuoja, bet mano nuomone, iki 12 savaičių nepatartina echoskopuotis.  Ką turėtų atlikti gydytojas pirmąjį kartą?


Mane pirmą kartą tai tik echoskopavo... 4u.gif
Atsakyti
Sutvarko dokumentus, susipažįsta su kitų atneštų medicininių dokumentų kopijomis (ankstesni nėštumai, gimdymai, traumos ar ligos, turinčios įtakos nėštumui), taip pat reikia turėti menstruacijų kalendorių, klausia kokios kontraceptinės priemonės buvo naudotos iki nėštumo.
Akušerė atlieka svorio, pilvo apimčių matavimus, pamatuojamas kraujo spaudimas, gali paimti kraujo tyrimą, išklausomi vaiko tonusai, paima, jeigu turite atsinešusi rytinio šlapimo tyrimą. Echoskopijos tyrimas skiriamas labai individualiai, jeigu yra poreikis.
Gydytojas paima tepinėlio tyrimą (gali atsiklausti kada pageidaujate ar dabar, ar antrojo apsilankymo metu), paskaičiuoja gimdymo terminą, gali pasakyti nuo kada numatomos nėštumo ir gimdymo atostogos. Dažniausiai paklausia ar yra dar kokių nors klausimų, pasako sekančio vizito laiką.
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2007 08 30, 10:41)
Sveikos,
norėjau pasiteirauti, ką daro ginekologas pirmą kartą, apžiūrėdamas nėščiąją. Žinau, kad daugelis echoskopuoja, bet mano nuomone, iki 12 savaičių nepatartina echoskopuotis.  Ką turėtų atlikti gydytojas pirmąjį kartą?



PIRMA KARTAI KAI ATEJAU TAI ATSARGIAI PAKLAUSE AR DAROM ECHO, ISKLAUSINEJEO APIE VISOKIAS SIRGTAS LIGAS, PASVERE IR PRIRASE DAUG LAPELIU TYRIMAMS. ECHO VYKO SUPER TRUMPAI, NES IS KARTO TIK PALIETUS VISKA PAMATE IR TO UZTEKO, NEMANAU KAD CIA YRA KAZKOKIA ZALA. O JOKIU TEPINELIU NEDARE, APIE KT NIEKO NEKLAUSINEJO, NES ZINOJO MANO GYVENIMO BUDA, KADANGI TIK PAS JA VISADA LANKIAUSI.
Atsakyti
O nuo kelintos savaitės daromas echoskopas iš išorės?
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2007 08 30, 14:08)
O nuo kelintos savaitės daromas echoskopas iš išorės?


Man pirmą echo ir darė iš išorės, buvo 5 sav. nėštumas ir viską matė labai gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
O ar yra būdu kitaip nei echoskopija nustayti, kad nėštumas vystosi normaliai? Kad plaka širdelė ir pan?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilnele: 30 rugpjūčio 2007 - 13:34
O kai daro echo tai viska rodo per tv. O negalima gaut kaip nors poto foto? As labai noreciau, bet turbut neimanoma... g.gif
Atsakyti
Aišku, kad galima gauti nuotraukėlę, paprašyk savo gydytojos kai darys echoskopą ir kuo greičiau nes kaip matau jau savaitėlių nemažai turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaP12 @ 2007 08 30, 17:29)
Aišku, kad galima gauti nuotraukėlę, paprašyk savo gydytojos kai darys echoskopą ir kuo greičiau nes kaip matau jau savaitėlių nemažai turi smile.gif


O tai butinai paprasysiu! yess.gif 4u.gif

Turiu tokia knygele "pirmieji mano metai" todel labai noreciau kad pirmoji leliaus nuotraukele butu dar esant pas mane nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
sveikos
kadangi visa nestuma praleidau ir ketinu gimdyti uzsieni, tai galiu tik pasakyti kaip cia vyksta. Is tikruju ginekologiskai cia niekas neapziuri, jokio tepinelio neima, jei pati nesiskundi. Jei viskas gerai, tai atseit nera jokio reikalo ten listi.
Papildyta:
QUOTE(vilnele @ 2007 08 30, 12:34)
O ar yra būdu kitaip nei echoskopija nustayti, kad nėštumas vystosi normaliai? Kad plaka širdelė ir pan?

tai aisku, man echo dare paskutini karta 22 sav. Ir jei viskas gerai, daugiau ir nereikia. Akusere paklauso sirdeles, paciupineja, pamatuoja ir mato, ar viskas gerai...
Atsakyti