Įkraunama...
Įkraunama...

Pirma nėščiosios apžiūra ginekologo kabinete

mes ejome kartu 9 sav ir 16 sav gavau nuotraukites abu kartus thumbup.gif
Atsakyti
Manes nei sykio dar niekas neapziurinejo ir netgi nepatvirtino, kad laukiuos. Lapkricio 13d turiu ultragarsa gaut. Viskas, jokiu kitokiu apziuru blush2.gif (as ne LT)
Atsakyti
as nuejau pirma karta kaip buvo apie 7 savaite smile.gif o paskui jau 10 savaite ir i iskaita irase
Atsakyti
kadangi ejau profilaktiskai pas gyd ir dar nezinojau kad esu nestuke.gif tai 4sav ji mane abziurejo ir nieko nesake sake ateit kai prasides mmm padarys kazkokius tyrimus bet mmm neatejo tai nuejau dar po 3sav ir tada pasveikino kad esu 7sav nestuke.gif
Atsakyti
Nestumas buvo 4 sav., antra kart askyre 13 sav., tai biski ilgokai laukti, sunku, tai geriau manau eiti kokia 7 sav...
Atsakyti
Kai laukiausi pirmo vaiko, tai atėjau, kai buvo 6 sav. Tada gydytoja pasakė, kad per anksti atėjau ir liepė ateiti kai bus 8 sav.
O dabar eisiu, kai pilvūzui bus 8 sav.
Atsakyti
as tai nulekiau kai man buvo 3-4sav nestuke.gif , tai echoskopu neryskiai mate verysad.gif , bet padare visus tyrimus ir viskas ok smile.gif . tai liepe ateiti kai bus 8sav. tada darys pakartotina echo , gal tada pamatys mano klecka blush2.gif
Atsakyti
pasidariau testuka,palaukiau keturias dieneles ir nuejau.. 4u.gif sako nedarysiu dar eho nes nematysiu turbut..as susinervinau blink.gif blink.gif blink.gif sako bet isprotesi jei nepadarysiu ane?? blink.gif blink.gif aha sakau... bigsmile.gif na einam padarysiu tada....o va matau sako!!! bigsmile.gif bigsmile.gif isvada 4savaites ir 5 dienos wub.gif wub.gif dabar jau 6savaiteles 4u.gif
Atsakyti
Aš pirmą kart nuėjau, kai pagal mėnesinės jau turėjo būti 11 sav., bet padarius echo. paaiškėjo kad yra tik 4 sav. bigsmile.gif
Atsakyti
As pas gydytoja apsilankiau, kai nestumas buvo 5 sav. buvau pasidarius testa, teigiamas buvo, bet keliu savaiciu nestumas nezinojau kol nepadare echoskopijos. vyra vesdavaus tik kai zinodavau, kad echoskopija darys, taip nemaciau reikalo jo ten vest ax.gif
Atsakyti
O as tik uzvakar pirma karta nuejau, nors mums jau 11 savaiciu, bet jauciausi gerai todel ir nejau, nes labai nemegstu tos smagiosios kedes - lektuvelio doh.gif
Padare echoskopa, tik kai echoskopavo labai gailejausi, kad vyro nebuvo salia, bet kai gydytoja dave nuotraukele labai nudziugau, kad ir mamai ir vyrui nu zodziu visiems parodysim koks musu stebuklelis nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
as tai pirma kart pas gydytoja apsilankaiu kai pilvukui buvo 8 savaiteles, buciau anksciau nuejus bet reikejo palaukt eiles 4u.gif
Atsakyti