Įkraunama...
Įkraunama...

Pirma nėščiosios apžiūra ginekologo kabinete

QUOTE(brilly @ 2007 09 02, 12:32)
O tai butinai paprasysiu! yess.gif  4u.gif

Turiu tokia knygele "pirmieji mano metai" todel labai noreciau kad pirmoji leliaus nuotraukele butu dar esant pas mane nestuke.gif  wub.gif

butinai parasyk nes tikrai malonu turet toki prisiminima wub.gif
Atsakyti
Man scana dare 3 kartus, tai per visus dave po 3 nuotraukytes, tik pirma karta reikejo sumoketi £5 ir viskas, per kitus nieko. Paskutinej, kur 22 sav., tai is viso taip ryskiai matosi veidukas, o pirmose, tai nelabai dar kas...O kaip Lietuvoj, moketi reikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo premium: 05 rugsėjo 2007 - 11:48
QUOTE(premium @ 2007 09 05, 12:46)
Man scana dare 3 kartus, tai per visus dave po 3 nuotraukytes, tik pirma karta reikejo sumoketi £5 ir viskas, per kitus nieko. Paskutinej, kur 22 sav., tai is viso taip ryskiai matosi veidukas, o pirmose, tai nelabai dar kas...O kaip Lietuvoj, moketi reikia?

del mokejimo labai ivairiai ca nuo gyd priklauso ir nuo istaigos rolleyes.gif pvz as turiu per visa nestuma darytas 8nuotraukytes kurias dare 3skirtingos gyd ir mokejai tik uz viena is ju mirksiukas.gif
Atsakyti
Pagaliau siandien pamaciau savo stebukliuka!!!! nestuke.gif wub.gif clap.gif Jus turbut isivaizduojat kokia as laiminga! biggrin.gif Tik gaila, kad tuo metu jis buvo atsukes nugara, negalejom pamatyt veiduko... cray.gif Na bet dar vistiek darys veliau echo, tai galbut tada lelius atsisuks priekiu rolleyes.gif Bet svarbiausia, kad viskas gerai wub.gif Ir dar beto gavau foto!!! photo.gif biggrin.gif O jau mano brangusis koks laimingas buvo, kai pamate leliu lotuliukas.gif doh.gif Sake:"Nuotrauka as pasiimu, nesiosiuosi ja su savim" lotuliukas.gif
Papildyta:
O echo man dare poliklinikoj, tai man moket nereikejo... schmoll.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikutės. Peržiūrėjau visą forumą ir, atrodo, tokios temelės neradau. Tikiuosi, kad atidžiai peržiūrėjau blush2.gif

Kada Jūs pirmą kartą apsilankėte pas ginekologą, kai sužinojote, kad laukiatės?
Aš pasiskambinau po poros dienų užsiregistruoti, kai nėštumo testukas parodė II. Ir norėjau pas tam tikrą gydytoją. Tai sako tik lapkričio 7 dienai galiu rašyti. Ir pas kitas gydytojas jau anksčiau ne ką galiu pasiūlyti. O man dabar eina septinta savaitė, skaičiuojant pagal paskutinių mėnesinių pirmą dieną. Tai dar pasakė, kad kaip tik gerai bus tą dieną, nes jau bus 8 savaitės ir daugiau galima bus matyti ir pasakyti. Pasakiau, kad geriu folio rūgštį. Sakė gerai, daugiau kol kas nieko negerkite. O jei pasijusite blogai, pilvo skausmas, tepliojimai, vėmimai baisūs, tai iš karto skambinkite, priimsime be eilės.

Tai ir laukiu. Šiaip gerai jaučiuosi, bet kartais kad ir mažiukas koks dilgtelėjimas truputį suneramina ax.gif
Atsakyti
Aš kai pamačiau II tai sekančia dieną ir nulėkiau pas daktare, tada buvo 4 savaitės, tai mane apžiūrėjo, padarė echo, bet dar nelabai kas matėsi ir viskas, paskui ėjau jau gal 9 savaičių. ax.gif
Atsakyti
sveika as nuejau 5 savaiciu tai net neziurejo tik liepe gert foline rugsti ir liepe ateit kai busiu 8 savaiciu tada apziurejo ant kedes patvirtino kad tikrai laukiuosi ir visi tirimai kurie buvo reikalingi tai tepinelis ,kraujas,slapimas,stomatologas pas seimos gydytoja o ehoskopa tai tik 16 savaiciu dare tai as privaciai dariaus 9 savaiciu kekvienas dydytojas skirtingai priziuri tai tiek sekmes 4u.gif
Atsakyti
Užsiregistravau penktadieniui tongue.gif Jau antrą kartą eisiu po II brūkšniukų ax.gif
Atsakyti
As nuejau kai buvo 5 savaites, iskarto apziurejo ant kedes, dar nugazdino kad gimda didesne nei turetu buti, todel galvojau is pat pradziu kad turesiu dvynius smile.gif po to buvau 7 savaiciu ir vel apziurejo, nes kaip tik gryzau is ligonines verysad.gif na bet viskas iki siol gerai. bet siaip man ir mama patare ir dar keli protingi zmones smile.gif , kad geriau truputi padelst ir nebegt iskarto, svarbu apsilankyti iki 12 sav.
Atsakyti
Aš pamačiau II brūkšniukus prieš dvi dienas, pas gydytoją eisiu rytoj smile.gif tik bijau kad nieko gero jinai man nepasakys, nes nėštumas dar labai nedidelis - apie 3 sav. skaičiuojant nuo ovuliacijos, tai bijau kad echoskopu dar žiniuko nepamatys.... ax.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus 4u.gif O ar tempiatės vyrą kartu eidamos? Nu, kad ir jis leliuką per echoskopą pamatytų.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šunvyšnė @ 2007 10 24, 16:35)
Ačiū už atsakymus  4u.gif  O ar tempiatės vyrą kartu eidamos? Nu, kad ir jis leliuką per echoskopą pamatytų..  ax.gif

Pradžioj nėštumo tai ne schmoll.gif biggrin.gif nieko ten nesimato, pati nieko nematytadau.
o kai buvo 20 savaičių tai jau ėjom kartu parodė rankyte, ir kaip plaką širdelė, vyras sakė matė, o aš tai ne doh.gif neturiu aš tokios vaizduotės. unsure.gif
Atsakyti