Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės grožio priemonės

Rankas gerai maitinti aliejumi, o geriausia taukmedžio sviestą, nes jis turi daugiausiai vandens ir muilo neišplaunamų medžiagų iš visų aliejų. Į aliejų galima įmaišyti eterinio aliejaus. Geriausi sausai odai yra levandų, rožių, sandalų, pačiulių, ylang ylang, nors aliejus gera priemonė ir be eterinio aliejaus. Nežinau vonelių, drėkinančių rankų odą, betdruskų vonelė gerai nagams. Po pilingo oda bus dar sausesnė, nes neturės viršutinio sluoksnio, bet geriau sugers aliejų.
Smėlis grubus šveitiklis, todėl nuo jo gali plonėt oda. Gali ir neplonėt. xD Aš naudojau smėli, kai gyvenau sode ir neturėjau muilo. xD Buvo švelni oda, o grįžus į miestą tai jau tikrai per grubu. Kas čia žino kodėl.
Atsakyti
Siandien uzsidejau kauke plaukams - is medaus, kokosu aliejaus ir pieno.
Plaukams patiko, liko svelnus smile.gif

Taip pat pasidariau kuno pylinga is kavos tirsiu - i juos dar siek tiek ipyliau abrikosu kauliuku aliejaus.

O kava kuri liko atskyrus tirscius perskalavau plaukus 4u.gif
Atsakyti
o aš šiandien užsidėjau, tiksliau bandžiau užsidėt, varškės, citrinos, alyvuogių aliejaus kaukę doh.gif nu dribo per visur, kitą kartą bandysiu per marlę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2009 03 09, 19:12)
Siandien uzsidejau kauke plaukams - is medaus, kokosu aliejaus ir pieno.
Plaukams patiko, liko svelnus smile.gif

Taip pat pasidariau kuno pylinga is kavos tirsiu - i juos dar siek tiek ipyliau abrikosu kauliuku aliejaus.

O kava kuri liko atskyrus tirscius perskalavau plaukus 4u.gif

Į pilingą dar dušo želės dadėk 4u.gif
Atsakyti
oj kokia super sita temele, tiek visko prisiskaiciau ir puoliau pasidaryti, bet gal ir neveltui smile.gif nes kita diena mane pamacius drauge ir klausia: gal vakar kokiom grozio procedurom uzsieminejai? biggrin.gif nu sakes sakau, is kur zinai? ir veidui kauke dariausi ir plaukams thumbup.gif pasirodo veikia visi patarimai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sunshine_ @ 2009 03 15, 12:07)
oj kokia super sita temele, tiek visko prisiskaiciau ir puoliau pasidaryti, bet gal ir neveltui  smile.gif  nes kita diena mane pamacius drauge ir klausia: gal vakar kokiom grozio procedurom uzsieminejai? biggrin.gif  nu sakes sakau, is kur zinai? ir veidui kauke dariausi ir plaukams thumbup.gif  pasirodo veikia visi patarimai thumbup.gif

o ką dareisi tiksliai? bigsmile.gif
Atsakyti
na, kadangi mano oda yra riebi ir dar vis pasirodo vietomis spuogeliai, tai dariausi valomasias kaukes. Labai patiko kauke su linu semenimis, taip visas veido poras gerai sutraukia, kad nei pajudint nieko negali smile.gif ir dar bandziau kauke su avizomis, truputi citrinos ir medaus, tai irgi patiko thumbup.gif o plaukams dariausi su kiausinio tryniu, pora sauksteliu alyvuogiu aliejaus, citrinos ir medaus. Tai plaukai irgi labai atsigavo ir zvilget pradejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sunshine_ @ 2009 03 15, 12:56)
na, kadangi mano oda yra riebi ir dar vis pasirodo vietomis spuogeliai, tai dariausi valomasias kaukes. Labai patiko kauke su linu semenimis, taip visas veido poras gerai sutraukia, kad nei pajudint nieko negali smile.gif  ir dar bandziau kauke su avizomis, truputi citrinos ir medaus, tai irgi patiko  thumbup.gif  o plaukams dariausi su kiausinio tryniu, pora sauksteliu alyvuogiu aliejaus, citrinos ir medaus. Tai plaukai irgi labai atsigavo ir zvilget pradejo  thumbup.gif


o kaip ta kauke su avizomis, koks jos poveikis? smile.gif Ir kaip tas avizas reikia sutrinti? Ir kokios tinka?
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2009 03 09, 15:42)
Taip pat pasidariau kuno pylinga is kavos tirsiu - i juos dar siek tiek ipyliau abrikosu kauliuku aliejaus.


Oho kokia tema thumbup.gif kiek kavytes tirsciu vienam kartui sunaudojat? (kiek kavos puoduku butu mazdaug g.gif ?)
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 03 15, 15:42)
Oho kokia tema thumbup.gif  kiek kavytes tirsciu vienam kartui sunaudojat? (kiek kavos puoduku butu mazdaug g.gif ?)

man porą išgertų puodelių gaunas kavos, jai deduosi nenaudotus kavos tirščius tai kokius keturis šaukštus dedu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 03 15, 15:12)
Oho kokia tema thumbup.gif  kiek kavytes tirsciu vienam kartui sunaudojat? (kiek kavos puoduku butu mazdaug g.gif ?)

as dedu nenaudotus kavos tirscius, kokius 3-4 arbatinius saukstelius, sumaisau su duso zele ir dar truputi alyvuogiu aliejaus ipilu (koki sauksteli ar du).
Atsakyti
Aciu uz atsakymus 4u.gif tik man idomu kuo skiriasi poveikis jei tirsciai naudoti ar nenaudoti? g.gif
Atsakyti