Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės grožio priemonės

QUOTE(Gytė @ 2009 07 31, 18:55)
Ne, tikrai ne... citrusiniu eteriniu niekada nenaudoju niekam...... neisivaizduoju priezasties....


su tokiom dėmėm geriau keliauti pas dermatologą, nes gali būti pigmentinė dėmė, alergija vaistams, taip pat žvynelinė ir dar kas tik nori.
Atsakyti
Turiu du klausimelius.Taigi pirmas:gal zinot kokias veido kaukes,kurios suteiktu odai matiskumo?Ir kitas klausimas:gal zinot kaip galima pasalinti strazdanas(jei tai isvis imanoma)? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 07 31, 20:01)
su tokiom dėmėm geriau keliauti pas dermatologą, nes gali būti pigmentinė dėmė, alergija vaistams, taip pat žvynelinė ir dar kas tik nori.


Pritariu.


QUOTE(lalala947 @ 2009 07 31, 20:31)
Turiu du klausimelius.Taigi pirmas:gal zinot kokias veido kaukes,kurios suteiktu odai matiskumo?Ir kitas klausimas:gal zinot kaip galima pasalinti strazdanas(jei tai isvis imanoma)? smile.gifMatinę odą padaro daugelis kaukių, kurios šalina riebalų perteklių. Tai būtų molis, rūgštys (tik jas reikia naudoti atsargiai ir po nedaug) ir visos kitos kaukės, kuriose nėra riebalų.
Kiek žinau, jų neišeina pašalint arba galima nedaug. Tinka priemonės, balinančios veidą. Tai vėlgi, įvairios rūgštys. Rūgščių būna įvairių, pavyzdžiui, actas, citrina, kefyras ir kt. rūgštūs pieno produktai, arbatinis grybas, kiti rūgštūs vaisiai. Acto nepatariu naudot, nes jis nėra natūrali medžiaga bei smirda. Visas rūgštis reikia naudoti nestiprias, ypač citrinos. Rūgštiniai pilingai atrodo labai patogūs, bet taip atrodo tik iš pradžių, nes jie plonina odą, ją sausina (ypač actas). Po tokių pilingų negalima eiti į saulę, nes gali atsirasti pigmentinių dėmių, oda lengviau nudega, geriau naudoti kokias raminamas priemones, pavyzdžiui, ramunėles ir nereikėtų tepti erzinančių produktų, pavyzdžiui, pudros ar naudoti spiritą. Kadangi būna pašalintas viršutinis odos sluoksnis, geriau patepti riebiu kremu ar aliejumi. Jei oda problematiška, geriau naudoti ką nors dezinfekuojančio. Tokiu atveju, kad nereikėtų naudoti spirito, labai gerai alavijas. Geriausia viską padaryt iš vakaro, kad oda nebūtų saulėje ar šaltyje, patepti raminančia priemone, kremu ar aliejumi, o ryte dar kartą patepti tuo pačiu ir pasistengti kuo mažiau ją erzinti. Aišku, kiekvieno organizmas kitoks, bet geriau viską daryt atsargiai, negu vėliau gailėtis. Be to, tai labai ilgas procesas, o strazdanas, jei neklystu, dar galima šalinti lazeriu.
Beje, man strazdanos visai gražu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip aciu smile.gif Tiek patarimu prisiskaiciau cool.gif Dabar,kai paskaiciau del rugsciu zalos pagalvojau,kad gal pagyvensiu su strazdanom mirksiukas.gif Nera pas mane ju daug 4u.gif
Atsakyti
Girdejau, kad agurkai gali padeti isblukinti strazdanas. Pati nebandziau, tik pora strazdanu turiu ir noreciau daugiau tongue.gif Bet norincioms ju nusikratyti pabandyti verta, nes agurkas tikrai nepakenks bigsmile.gif
Atsakyti
Prašau. mirksiukas.gif

Man tai agurkas vasara vienas mėgstamiausių produktų kaukėms. Tiksliau, aš naudoju jų sultis ir maišau su tirštais komponentais. Agurkai turi vitaminų B1, B2, B3, C, A, kalcio, magnio, sieros, daug kalio,valo organizmą, skatina plaukų augimą. Taip pat jie turi ir daugiau naudingų savybių, bet valgomi, o ne tepami ant odos. Vasara labai geras metas juos naudoti, nes jų daug auga, nors, kad šviesintų odą, nepastebėjau.

Dėl rūgščių, tai nenoriu prigąsdint, nes kiekvieno oda kitokia, bet plona oda kelia labai daug problemų. Rūgštys įeina į kai kuriuos pilingus, bet dažnai kartu su riebalais ir mažais kiekiais. Mažais kiekiais rūgštys šalina tiks nedidelį odos sluoksnį, kuris, nedažnai vartojant rūgštis, atsinaujina, bet nuo mažai oda nešviesėja.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti