Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės grožio priemonės

visos zinom ivairiu receptu is mociutes vaistineles:))
tiek groziui tiek sveikatai:))siulau pasidalinti rolleyes.gif
Atsakyti
As girdejau, kad tiek kremai privaryti tiek chemijos, kad kai tik ju nebenaudoji, tai tuoj rauksles susidaro.

Dabar nusipirkau Euro avistineje juros dumblo. Nebrangiai (tiksliai neatsimenu), nelabai super ipakavimas. Bet nuo veido akmenukus isvalo liuksiskai. Siulau pabandyi. Be to, kieno neissipletusios kraujagysles gerai garu vonia pav. liepziedziu. Uzsiplikau liepziedziu arbatos, ranksluostis ant galvos, veidas virs garu ir pasedziu apie 10 min.

Rankos buna svelnios po patrinimo su plauku balzamu ir cukrumi. Gal tai laikina, bet manau, kad i nauda.
Atsakyti
Zinau tik viena receptuka.... kazkas panasaus kaip peelingo kauke turetu iseiti. Reikia sumasyti saukteli druskos ir sauksteli medaus ir tepti ant veido, lengvai pamasazuoti ir palaikyti siek tiek laiko thumbup.gif Man tai ji visai patinka....
Atsakyti
paaiskink kas per dumblas ir kokie akmenukai ant veido??? biggrin.gif

aisku, visos jau zinot apie kafkes tirscius, labai super odai.
Atsakyti
QUOTE (Vaidaaa @ 2004 06 16, 14:12)
As girdejau, kad tiek kremai privaryti tiek chemijos, kad kai tik ju nebenaudoji, tai tuoj rauksles susidaro.


pletku pletkai. cia kaip suprantu nori pasakyti, kad prie kosmetikos priprantama ?
rauksles greiciau susidaryti gali nebent jeigu oda labai sausa, nustosi tept kremu ir dar pasideginsi, oda isdzius ir tai paskatins rauksliu atsiradima. na bet kosmetikai tai ne prie ko.
be to kosmetikos poveikis realiai yra silpnas. ji nekeicia odos strukturos. preparatai keiciantys odos struktura priskiriami vaistams ir juos gali israsyti tik gydytojas.
taip kad stebuklingas kremu poveikis tik iliuzija.
Papildyta @ [mergetime]1087388370[/mergetime]
as kartais veida grietine issitepu - kauke sausai odai
Atsakyti
Akmenukai- tai tokie balti spuogeliai, bet ne inkstirai. Ju neispausi, bent jau negalima. Buvau grozio salone, sake, kad galima valyti tik kaukems, bet ne mechaniskai. Rasau ne is namu ir neatsimenu kaip tiksliai tas dumblas vadinasi. As kazkada pirkau kosm. parduotuveje, tai mokejau didelius pinigus. Dabar pirkau Euro vaistinei, berods uzrasyta "Juros dumblas". Tokiam platm. persisvieciamam indely. Aisku truputi smirda ir vaikui su kauke geriau nesirodyti- gali issigasti.
Atsakyti
mano vaikas tai neissigando manes su juros dumblo kauke ,tokia tamsiai tamsiai zalia laugh.gif tik issiziojo ir pasake " ooooooo............" o paskui baisiai daug juoko buvo laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Brazile @ 2004 06 16, 14:16)
paaiskink kas per dumblas ir kokie akmenukai ant veido??? biggrin.gif

aisku, visos jau zinot apie kafkes tirscius, labai super odai.

Jep, kafkes naudojima ir i vidu, ir i issore zinome wink.gif
Papildyta @ [mergetime]1087391031[/mergetime]
Pries darydamasi veido pylinga, pagarinu smile.gif I verdanti vandeni imetu kokiu nors arbatzoliu (labai megstu metas), tada ranksluosti ant galvos, virs garuojancio puodo keleta minuteliu ir tada tekinom prie veidrodzio "pylinguotis" wink.gif
Atsakyti
Kauke sausai odai

1 saukstelis aliejaus(geriausiai alyvu) arba grietines
1 trynys
1 saukstelis medaus

viska isplakame ir ant veido. 10-15min ir nuplauname, nusausiname ir patepame drekinanciu kremu.As labai megstu sita kauke deti kai vonioj sedziu, tada issitepu ir kakla ir krutine ir rankas... nu kiek kaukes buna biggrin.gif biggrin.gif

Kai buna savos darzoves is uosvienes darzo, tai dedu ir agurka ir braske ant veido.
bet braskes ir medu reikia atsargiai, kad nesualergizuotu


Drauge darosi riebiai odai:
1kiausinio baltymas
0.5 citrinos sultis

suplakti ir ant veido 10-15min.Ji visada pries baliukus ja darosi, veidas niekada neblizga thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laselis: 16 birželio 2004 - 15:09
Be je, ar jau yra pirkti sviezio medaus, ar bitutes irgi supyko ant tokiu oru
Atsakyti
Labai megstu apie namines kaukes skaityti clap.gif, tik kad ne vienos nezinau g.gif. Anksciau darydavausi tokia paprasta morku kauke, kai neidavau i soliarumus, o noredavau veido oda ziema pagyvinti: susitarkuoji morkas smulkiai ir uzsidedi ant veido, po to gerai nuplauni. Tik vat tuo mano zinios ir baigiasi unsure.gif. O kas dar kokiu kaukiu sausai odai zino be medaus? Ot velnias, man medaus negalima nat veido deti sad.gif
Atsakyti
Nu mano oda rupesciu nekelia, tai as apie kaukes nieko nezinau, bet kai einu i puskintis i vonia, tai isspaudziu 1-2 citrunu sulciu ir supilu. Tada viso kuno oda pasidaro svelnesne ir kelias dienas toks svelnus citrinu kvapas jauciasi thumbup.gif
Atsakyti