Įkraunama...
Įkraunama...

alkoholizmas

Pradėjo ji nuo mixiukų, paskui šampanas, vėliau bobelinė, dabar sobieski apie 4 kartus per savaitę. Vaikai vis dar prižiūrėti, bet ar ilgam? Gal tai nieko blogo? Kaip elgtis?
Atsakyti
jeigu žmogus geria vienas namie, reiškia kad kažkas tai išprovokuoja. dažniausiai -- stresas ir nesantaika.
Atsakyti
QUOTE(linaszidulis @ 2007 11 23, 14:33)
Pradėjo ji nuo mixiukų, paskui šampanas, vėliau bobelinė, dabar sobieski apie 4 kartus per savaitę. Vaikai vis dar prižiūrėti, bet ar ilgam? Gal tai nieko blogo? Kaip elgtis?

Atsiprašau, kelis vaikus turite?
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2007 11 23, 21:18)
Atsiprašau, kelis vaikus turite?

geras pastebėjimas drinks_cheers.gif ,tai ar vienas vaikas ar keli g.gif .
Ar žmona dirba?Ir kiek laiko tai vyksta,nuo kada pradėjo gerti?O ankčiau nelinkusi buvo gerti?Na reikėtų daugiau parašyti,kokia ten pas jus situacija g.gif .Nemanau,kad geria dėl to kad skanu,manau reikėtų čia problemos ieškoti kažkur giliau šeimoje.
Atsakyti
Labai užjaučiu ir linkiu daug kantrybės, padėkite jai, juk Jūs artimiausias žmogus 4u.gif

Priežasčių gali būti l. daug ir jei procesas jau įsivažiavęs, kažin ar pavyks patiems savų jėgų jas atrasti ir pašalinti.

Labai svarbus momentas, kaip ji pati vertina situaciją ir ar suvokia, kad tai jau problema. Dažniausiai tokie žmonės nepripažįsta, kad potraukis tapo nebevaldomas ir todėl patys nededa pastangų kad pasikeistų, kaltina dėl visko aplinkinius ir pan. Pabandykite, kai bus blaivi, nuoširdžiai pasikalbėti, gal pavyktų prikalbinti nueiti kartu pas psichologą.

Realiausia, kad situacija pasikeistų, iš esmės pakeisti įprastas aplinkybes - gyvenamąją vietą, darbą, vyrą (juokauju biggrin.gif smarkiai didinti arba mažinti priklausomai nuo situacijos užimtumą.

Dar kartą sėkmės smile.gif
Atsakyti
pasiskaityk čia rasi plačiau apie alkoholizmą
www.ne-gerk.com
Atsakyti
ech, o aš jai maniau bus apie vaikų ir paauglių alkoholizmą... pripažinkime, juk kai kurie iš jų alkoholį gana įnirtingai vartoja.. ax.gif kai nematome mirksiukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(helenelen @ 2007 11 24, 17:05)
ech, o aš jai maniau bus apie vaikų ir paauglių alkoholizmą...  pripažinkime, juk kai kurie iš jų  alkoholį gana įnirtingai vartoja..  ax.gif  kai nematome  mirksiukas.gif  doh.gif

taip vartoja ir dar kaip,baisiausia kaip mergaitės geria.Kambario langas ne įkiemo pusę,daug medžių ir krūmų,kaip tik man po langu ir dar mokykla.Tai vasaros metu ne kartą stebėjau per langą ,kaip atėjusios su sidro bambaliu 12-13metų mergaičiukės maukia doh.gif ,reikalus nueina atlieka po balkonu,ir kol neištuština tol nedingsta.Viena kart buvau tik stebėtoja,kitą kart kaip pamačiau nespėjau lango atidaryti,dingo visa šutvė ir pašaipei babalį numetė.

Ir kaip su tokiu jaunimėliu elgtis,lysti per langą ,šaukti,sugėdinti,kas iš to juk tik pasišaipys ir tiek g.gif doh.gif doh.gif

Pati auginu sūnų ir dukrą,ir labai tikiuosi,kad neis tokiu keliu.
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 11 25, 00:03)
taip vartoja ir dar kaip,baisiausia kaip mergaitės geria.Kambario langas ne įkiemo pusę,daug medžių ir krūmų,kaip tik man po langu ir dar mokykla.Tai vasaros metu ne kartą stebėjau per langą ,kaip atėjusios su sidro bambaliu 12-13metų mergaičiukės maukia doh.gif ,reikalus nueina atlieka po balkonu,ir kol neištuština tol nedingsta.Viena kart buvau tik stebėtoja,kitą kart kaip pamačiau nespėjau lango atidaryti,dingo visa šutvė ir pašaipei babalį numetė.

Ir kaip su tokiu jaunimėliu elgtis,lysti per langą ,šaukti,sugėdinti,kas iš to juk tik pasišaipys ir tiek g.gif  doh.gif  doh.gif

Pati auginu sūnų ir dukrą,ir labai tikiuosi,kad neis tokiu keliu.



ech... manau viskas prasideda nuo pat vaikystės.. reikia bendrauti su vaiku, tada jis žinos, kas gerai, o kas nelabai, ir tokių situacijų nebus... mirksiukas.gif
Atsakyti
šeimoje 2 vaikai - porelė. Geria apie 1,5 metų. Geria ne viena, o su draugėm, vieną dieną pas vieną, kitą pas kitą, trečią pas mus ir taip sukasi ratu - atsibodo. Aišku, kad nedirba. namie sėdi per dieną ir prisigalvoja visokių nesamonių, vaikai daržely.
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 11 24, 22:03)
taip vartoja ir dar kaip,baisiausia kaip mergaitės geria.

o kai mergaitės geria, tai blogiau nei berniukai? blink.gif

QUOTE
šeimoje 2 vaikai - porelė. Geria apie 1,5 metų. Geria ne viena, o su draugėm, vieną dieną pas vieną, kitą pas kitą, trečią pas mus ir taip sukasi ratu - atsibodo. Aišku, kad nedirba. namie sėdi per dieną ir prisigalvoja visokių nesamonių, vaikai daržely.

kodėl nedirba?
leisiu sau pasamprotaut, kad gal vyras labiau norėjo jog žmona su vaikais namie sėdėtų???... tik tai nelabai geras sumanymas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 11 26, 16:08)
o kai mergaitės geria, tai blogiau nei berniukai?  blink.gif
kodėl nedirba?
leisiu sau pasamprotaut, kad gal vyras labiau norėjo jog žmona su vaikais namie sėdėtų???... tik tai nelabai geras sumanymas ax.gif

blogai kaip visi geria, bet mergaitės yra mergaitės.Žmonės gėrė ir gers,bet jau geriau vyras girtas ,nei moteris,vaikšto patinusi.


nesakyčiau ,kad žmona nedirba nes vyras nori.Mano vyras nenori ,kad eičiau dirbti.Bet aš pati to noriu,auginu antrą vaiką iki 3 metų,bet aš negaliu sėdėti namuose,ir jau labai norisi grįžti į darbą.Taip kad ,jei moteris nedirba,tai jau čia jos problema,o ne vyro.Jis manau nelaiko jos pririštos namuose.
Atsakyti