Įkraunama...
Įkraunama...

alkoholizmas

QUOTE(linaszidulis @ 2007 11 26, 14:42)
šeimoje 2 vaikai - porelė. Geria apie 1,5 metų. Geria ne viena, o su draugėm, vieną dieną pas vieną, kitą pas kitą, trečią pas mus ir taip sukasi ratu - atsibodo. Aišku, kad nedirba. namie sėdi per dieną ir prisigalvoja visokių nesamonių, vaikai daržely.

Labai puikiai pats atsakei, dėl ko geria ax.gif Trumpai sakant stogas čiuožia iš neturėjimo ką veikt, o jeigu dar ir su draugėmis, tai čia toks jų savęs linksminimo metodas, bandant pasinert į būseną, kuomet bent jau kuriam laikui gali pamiršti, kas yra blogai ax.gif
Gal tau tiesiog ne viską pasako g.gif Pabandyk pasikalbėti ax.gif O galbūt ji turi žmogų, su kuriuo išsikalba, pabandyk su juo pasikalbėti - na ne viską smulkmeniškai išsiaiškinti, bet gal bent abstrakčiai pavyks ką nors išgirsti, kur problemos ieškoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 11 26, 21:36)
blogai kaip visi geria, bet mergaitės yra mergaitės.Žmonės gėrė ir gers,bet jau geriau vyras girtas ,nei moteris,vaikšto patinusi.

girtas vyras yra pernelyg įprastas reiškinys kad dar reaguoti į jį neigiamai. bet tas nereiškia nieko gero.
Atsakyti
Kodel butinai zmogui turi stogas ciuozti kad isgerinetu? Mes kiekviena vakara isgeriame: vyno, sobieskiu ar dar ko nors. Kartais po taure, kartais daugiau blush2.gif Vyras dirba 'atsakinga' darba - tad nera bedarbis valkata. As dirbu is namu, dar vienus mokslus baigineju, t.t.

Tikrai galiu pasakyti, kad nei man nei vyrui stogas nevaziuoja. Paprasciausiai atsirado toks malonus kvailas iprotis, kurio nesinori atsisakyti. Jei per penkiolika metu neprasigereme, tai turbut jau ir nebeprasigersime...

Manau butu daug blogiau, jei ji karta per savaite islenktu pora buteliu degtines ir apsivemusi susidauziusi, sliauztu namo, o paskui dvi dienas pagiriotusi...
Atsakyti
QUOTE(Egle22 @ 2007 12 01, 16:38)
Kodel butinai zmogui turi stogas ciuozti kad isgerinetu? Mes kiekviena vakara isgeriame: vyno, sobieskiu ar dar ko nors. Kartais po taure, kartais daugiau  blush2.gif  Vyras dirba 'atsakinga' darba - tad nera bedarbis valkata. As dirbu is namu, dar vienus mokslus baigineju, t.t.

Tikrai galiu pasakyti, kad nei man nei vyrui stogas nevaziuoja. Paprasciausiai atsirado toks malonus kvailas iprotis, kurio nesinori atsisakyti. Jei per penkiolika metu neprasigereme, tai turbut jau ir nebeprasigersime...

Manau butu daug blogiau, jei ji karta per savaite islenktu pora buteliu degtines ir apsivemusi susidauziusi, sliauztu namo, o paskui dvi dienas pagiriotusi...


yra skirtumas, kada savo pomėgį išgerti tu kontroliuoji, o kada nebe. O kai stogas važiuoja, žmonės visaip "gydosi" -- kas alkoholiu, kas narkotikais, kas atsitiktiniu seksu.
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 11 29, 13:50)
girtas vyras yra pernelyg įprastas reiškinys kad dar reaguoti į jį neigiamai. bet tas nereiškia nieko gero.

O aš parašiau,kad kažkas tame gero g.gif
Papildyta:
QUOTE(Egle22 @ 2007 12 01, 16:38)
Kodel butinai zmogui turi stogas ciuozti kad isgerinetu? Mes kiekviena vakara isgeriame: vyno, sobieskiu ar dar ko nors. Kartais po taure, kartais daugiau  blush2.gif  Vyras dirba 'atsakinga' darba - tad nera bedarbis valkata. As dirbu is namu, dar vienus mokslus baigineju, t.t.

Tikrai galiu pasakyti, kad nei man nei vyrui stogas nevaziuoja. Paprasciausiai atsirado toks malonus kvailas iprotis, kurio nesinori atsisakyti. Jei per penkiolika metu neprasigereme, tai turbut jau ir nebeprasigersime...

Manau butu daug blogiau, jei ji karta per savaite islenktu pora buteliu degtines ir apsivemusi susidauziusi, sliauztu namo, o paskui dvi dienas pagiriotusi...

Na manau,tai taip pat yra įprotis,kiekvieną vakarą išlenkti po taurelę.Bet tai labai šaunu,kurie moka tai kontruoliuoti.

Niekas per savaitę ar mėnesį neprasigėrė.Bet juk temos autorius ir sako,kad vis po truputį tos dozės didėja,ir taip sukasi ratas per drauges.Tai jei moteriškė nestabdys ,tai po kelių metų ji ir bus tokia kaip parašei apsivėmusi ,susidaužiusi ir t.t

Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 12 01, 18:56)
O aš parašiau,kad kažkas tame gero g.gif
Papildyta:

Na manau,tai taip pat yra įprotis,kiekvieną vakarą išlenkti po taurelę.Bet tai labai šaunu,kurie moka tai kontruoliuoti.

Niekas per savaitę ar mėnesį neprasigėrė.Bet juk temos autorius ir sako,kad vis po truputį tos dozės didėja,ir taip sukasi ratas per drauges.Tai jei moteriškė nestabdys ,tai po kelių metų ji ir bus tokia kaip parašei apsivėmusi ,susidaužiusi ir t.t

BŪTENT.
Juk galima laisvu laiku ir megzti, ir nerti, ir kepti. Nebūtina juk gerti 4 kartus per savaitę. Žmona manau turi rūpintis namų jaukumu, o ne butelių gausumu
Atsakyti
QUOTE(linaszidulis @ 2007 12 03, 10:56)
BŪTENT.
Juk galima laisvu laiku ir megzti, ir nerti, ir kepti. Nebūtina juk gerti 4 kartus per savaitę. Žmona manau turi rūpintis namų jaukumu, o ne butelių gausumu

gal ją užkniso namai?
Atsakyti
QUOTE(linaszidulis @ 2007 12 03, 10:56)
BŪTENT.
Juk galima laisvu laiku ir megzti, ir nerti, ir kepti. Nebūtina juk gerti 4 kartus per savaitę. Žmona manau turi rūpintis namų jaukumu, o ne butelių gausumu


O tu šitą žmonai gal ir kali į galvą patoviai doh.gif Nes na jeigu tu man šitą frazę kartotum dažnai, tai aš iš nevilties sėdėdama namie ir niekur nedirbdama seniai būčiau paskendusi depresijos ir alkoholizmo liūne doh.gif Man asmeniškai nėra didesnio įžeidimo už pasakymą "Kokia tu gera šeimininkė" blink.gif ...jaučiuosi kaip gavusi šlapiu skuduru per veidą ar apspjauta doh.gif
Būtent šita vyrų pozicija, kad žmona privalo rūpintis namais, moteris ir varo į neviltį ir nieko keisto, kai pradeda neviltį skandinti alkoholyje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANĖ @ 2007 12 03, 15:56)
O tu šitą žmonai gal ir kali į galvą patoviai  doh.gif  Nes na jeigu tu man šitą frazę kartotum dažnai, tai aš iš nevilties sėdėdama namie ir niekur nedirbdama seniai būčiau paskendusi depresijos ir alkoholizmo liūne  doh.gif  Man asmeniškai nėra didesnio įžeidimo už pasakymą "Kokia tu gera šeimininkė"  blink.gif ...jaučiuosi kaip gavusi šlapiu skuduru per veidą ar apspjauta  doh.gif
Būtent šita vyrų pozicija, kad žmona privalo rūpintis namais, moteris ir varo į neviltį ir nieko keisto, kai pradeda neviltį skandinti alkoholyje  ax.gif



Gal ji neranda kur save realizuoti? o gal nežino kaip? juk gerti yra paprasčiau, negu dalyvauti visuomeninėje veikloje arba kažką kurti...
Atsakyti
O kodel tai is karto alkoholizmas.... Gal tai parasciausias bendravimas ir kodel kai geriama taurė šampano prie pietų darbe tai vadinama dalykiniai pietūs, jei tai daro žmona su drauge - tai jau alkoholizmas. As ir su vyru vakarais išgeriu taurę vyno prie vakarienės ( nes už vairo dienos metu negalim ) ir visai neskaitom savęs alkoholikais. O vyrui patarčiau vakare uždegti žvakę , nupirkti butelį šampano , paruošti vakarienę ir pabandyti paprasčiausiai bendrauti ...
Atsakyti
Aš pati turėjau mamą alkoholikę, tikėkit manim atrodė kraupiai vaiko akimis, ir iki šiol ją kaltinu, nors gyvųjų tarpe nebėra, ir kaltinu tėvą kad nepadėjo jai savo laiku, kol dar buvo galima padėti. Temos autoriui tikrai patariu kažką daryti, manau ji jau viena koja link alkoholizmo...
Ir nemanau kad geria iš depresijos, tiesiog rado tik tokią pramogą, reikia atsikratyti tų draugių ir kuo greičiau.
Atsakyti
Siūličiau,vyrui,kažkaip atsargiai ir išlėto,pradėti šnekėtis su žmona ir ieškoti problemos.Nes jei tiesiai pradės,tai žmona supras kaip kaltinimą ir bus dar blogiau.

O gal reikėtų daugiau laiko kartu praleisti,suprantama juk reikia dirbti.Bet juk galima atrasti laiko tam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dėja: 05 gruodžio 2007 - 19:40