Įkraunama...
Įkraunama...

Limfodrenažinis ir vakuuminis masažas, Pasidalinki

Aš tai bijau to skausmo anticeliulitnio vakuuminio masažo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorotele @ 2011 01 21, 15:12)
Aš tai bijau to skausmo anticeliulitnio vakuuminio masažo  doh.gif

O kada nors bandete ar bijote del kalbu?
Atsakyti
QUOTE(Mugenė @ 2011 01 17, 20:55)
Noriu pasiteirauti kiek kainuoja maždaug vienas masažas ir koks kursas turėtų būti, kad matytusi rezultatas? blush2.gif

As uz vakuumini moku 80lt ..Oi o rezultatai kiekvienai individualiai 4u.gif
QUOTE(kijina @ 2011 01 19, 22:47)
jau pasidariau viena limfosdrenazini masaza, mokejau 59lt ir viena vakuumini masaza High care centre. Labai bijojau vakuuminio, bet visai jis ne toks baisus, kaip laukiau. man zadejo, kad jau po 4 matysiu rezultatus - tai planuoju po dvieju savaiciu but grazesne biggrin.gif

drinks_cheers.gif as high care irgi darausi, as i savaite po viena procedura darausi, nes melyna bunu, tai jau 3proceduras turejau, zinok matosi rezultatas bigsmile.gif
O vakuuminis man pirmus kartus buvo skausmingas, o dbr 3karta jau visiskai normalu bigsmile.gif
Na man aisku skausmas kitoks, nes as po CP neseniai ax.gif
Atsakyti
",,,nes melyna bunu..." - cia tai "geras" masazas sad.gif Arba pasityciojimas is savo kuno, negalvojant apie pasekmes ateityje.
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 01 22, 12:05)
",,,nes melyna bunu..." - cia tai "geras" masazas sad.gif Arba pasityciojimas is savo kuno, negalvojant apie pasekmes ateityje.

Kiek zinau, normalu jei strijos visos paraudonuoja... ax.gif Nieko as tame blogo nematau...Melyna, gerai per smarkiai pasakiau, bet melyniu buna.. Ir melynes po pirmu kartu, poto tokiu dalyku nebuna 4u.gif
Atsakyti
Na, jei nieko blogo nematot, tai pirmyn smile.gif - kiekvienas pats sau seimininkas ir atsako uz pasekme pats smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2011 01 22, 00:00)
As uz vakuumini moku 80lt ..Oi o rezultatai kiekvienai individualiai  4u.gif
a man aisku skausmas kitoks, nes as po CP neseniai  ax.gif

Skausmas nuo to nepriklauso mirksiukas.gif Nebent butent pjuvio vietoje, bet daznai ta vieta po operacijos buna kaip apmirusi ir nesijaucia visai. Paprasciausia jau pripratote prie tos proceduros, o ir kuo maziau celiulito, tuo maziau skauda.
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 01 22, 18:01)
Skausmas nuo to nepriklauso  mirksiukas.gif Nebent butent pjuvio vietoje, bet daznai ta vieta po operacijos buna kaip apmirusi ir nesijaucia visai. Paprasciausia jau pripratote prie tos proceduros, o ir kuo maziau celiulito, tuo maziau skauda.

Zinok man ne pjuvio vietoje, o truputi auksciau, ten po CP labai labai jautru butent ten yra, tai todel ir skauda daugiau. (mes kaltinam CP)Ir mes snekejom, kad butent pjuvio vietoje turi neskaudeti-man ten ir neskauda.
Dinazaure, skaykit, o kokios pasekmes? as gal ko nezinau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 01 22, 11:05)
",,,nes melyna bunu..." - cia tai "geras" masazas sad.gif Arba pasityciojimas is savo kuno, negalvojant apie pasekmes ateityje.


Pritariu. Masažų su aparatais už dyka nesidaryčiau schmoll.gif
Atsakyti
as buvau rusu gydytojo, mokslu daktaro paskaitoj apie celiulita ir jis sake, kad normalu yra melynes ir nieko baisaus, pasakojo, kaip ten issiskaido tos riebalines lasteles...as jau po 3 proceduru ir rezultatai thumbup.gif ir visai tas vakuminis nebaisus, tiek kaip apie ji sneka:)pernai ejai i ametisteja 12 proceduru ir rezultatu tokiu nebuvo, na siek tiek gal...o dabar clap.gif dar sake man kokiu 3 proceduru reikes
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti