Įkraunama...
Įkraunama...

Limfodrenažinis ir vakuuminis masažas, Pasidalinki

QUOTE(Agnestar @ 2011 01 09, 11:56)
Tai tada saunu  bigsmile.gif Reikes isbandyti ir limfodrenazini masaza, nes vakuuminis laaabai jau skaudus..Mano pilvas po CP dar tik 3men tai man jauuuutru  doh.gif

Limfodrenazas visiskai neskaudus, o efektas ne ka mazesnis nei vakuuminio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 01 09, 12:34)
Limfodrenazas visiskai neskaudus, o efektas ne ka mazesnis nei vakuuminio smile.gif

Aciu bigsmile.gif 4u.gif Bandysim butinai.
Kazin po kiek laiko rezultatai bus pastebimi g.gif Nes mano pilvas kaip moliugelis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2011 01 09, 15:29)
Aciu  bigsmile.gif  4u.gif Bandysim butinai.
Kazin po kiek laiko rezultatai bus pastebimi  g.gif Nes mano pilvas kaip moliugelis  doh.gif

Kiekvienai pasiduoda skirtingai, o su pilvu kovoti ypac sunku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 01 09, 19:23)
Kiekvienai pasiduoda skirtingai, o su pilvu kovoti ypac sunku  verysad.gif

Tai va, tikiu, bet pradejau sportuoti, manau kadrezultatus po poros sav pastebesiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2011 01 09, 18:25)
Tai va, tikiu, bet pradejau sportuoti, manau kadrezultatus po poros sav pastebesiu  g.gif


ale kaip greit norit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2011 01 09, 19:25)
Tai va, tikiu, bet pradejau sportuoti, manau kadrezultatus po poros sav pastebesiu  g.gif

Kad ne pabloges tai tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2011 01 09, 20:32)
ale kaip greit norit  biggrin.gif

As nesitikiu, kad mano pilvas per tas dvi savaites dings, 4u.gif Tkiuosi, kad jis atrodys graziau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2011 01 10, 12:02)
As nesitikiu, kad mano pilvas per tas dvi savaites dings,  4u.gif Tkiuosi, kad jis atrodys graziau  4u.gif


Po dviejų mėnesių tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2011 01 10, 12:02)
As nesitikiu, kad mano pilvas per tas dvi savaites dings,  4u.gif Tkiuosi, kad jis atrodys graziau  4u.gif



Nuuuu,po dvieju menesiu jau kazka gero ta linkme pamatysit 4u.gif
Ir linkiu,kad "tai"jus uzkabintu ilgam.

Bet jus raset,kad po dvieju savaiciu jau tikites kazko,uz tai nusistebejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2011 01 11, 00:33)
Nuuuu,po dvieju menesiu jau kazka gero ta linkme pamatysit  4u.gif
Ir linkiu,kad "tai"jus uzkabintu ilgam.

Bet jus raset,kad po dvieju savaiciu jau tikites kazko,uz tai nusistebejau  biggrin.gif

Jei derins su maistu, sportu, tai jau ir po dveiju savaiciu turetu gereti.
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2011 01 11, 00:33)
Nuuuu,po dvieju menesiu jau kazka gero ta linkme pamatysit  4u.gif
Ir linkiu,kad "tai"jus uzkabintu ilgam.

Bet jus raset,kad po dvieju savaiciu jau tikites kazko,uz tai nusistebejau  biggrin.gif

Na zinokit, siandien savaite mano rezimo sportas +masazai + ziurejimas ka valgau ir turiu - 2cm g.gif nuo apimciu...Tai man jau sis tas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2011 01 11, 18:15)
Na zinokit, siandien savaite mano rezimo sportas +masazai + ziurejimas ka valgau ir turiu - 2cm  g.gif nuo apimciu...Tai man jau sis tas  bigsmile.gif

Saunuole. Tik nepamirsk, kad ne numesti sunkiausia, o islaikyti tokias apimtis ilgai mirksiukas.gif
Atsakyti