Įkraunama...
Įkraunama...

Limfodrenažinis ir vakuuminis masažas, Pasidalinki

Masažuoju dabar dvi moteris, kurios nori po gimdymo atstatyti savo formas. Tai, kuriai 28 m., jau po kelių masažų poveikis akivaizdus, o keturiasdešimtmetės pilvas kaip pūpsojo, taip tebepūpso. Kiekvienas kūnelis yra unikalus ir negali pasakyti, kada tos gražios kūno formos sugrįš ir aš išvis sugrįš.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 01 11, 18:25)
Masažuoju dabar dvi moteris, kurios nori po gimdymo atstatyti savo formas. Tai, kuriai 28 m., jau po kelių masažų poveikis akivaizdus, o keturiasdešimtmetės pilvas kaip pūpsojo, taip tebepūpso. Kiekvienas kūnelis yra unikalus ir negali pasakyti, kada tos gražios kūno formos sugrįš ir aš išvis sugrįš.


Bet tai gal ta keturiasdesimtmete vakarais lasinuku "uzkanda" gerai biggrin.gif
Daug kas nuo mitybos priklauso.Faktiskai pagrindas.

Oh,jei tik nuo masazu turetume grazu kuna,tai visos turtuoles butu kaip nutekintos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2011 01 11, 19:36)
Bet tai gal ta keturiasdesimtmete vakarais lasinuku "uzkanda" gerai  biggrin.gif
Daug kas nuo mitybos priklauso.Faktiskai pagrindas.

Oh,jei tik nuo masazu turetume grazu kuna,tai visos turtuoles butu kaip nutekintos  bigsmile.gif

Keturiasdesimtmetes kaip tik labaiu prisiziuri, nei jaunesnes mirksiukas.gif Tik jaunesnems lengviau svoris krenta
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 01 11, 18:39)
Keturiasdesimtmetes kaip tik labaiu prisiziuri, nei jaunesnes  mirksiukas.gif Tik jaunesnems lengviau svoris krenta


Va būtent. Juk ne kiekviena moteris, praėjus po gimdymo vos pusantro mėnesio, atbėga pas masažuotoją. Tik kuo vyresnė moteris, tuo viskas sudėtingiau.
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 01 11, 18:16)
Saunuole. Tik nepamirsk, kad ne numesti sunkiausia, o islaikyti tokias apimtis ilgai  mirksiukas.gif

Va va..butent smile.gif
Mano masaziste irgi sake, kad jau sikart labai jauciasi, kad maziau viso to nereikalingo turto...
As pries beveik 3men gimdziau, buciau lekusi ir anksciau, bet po CP as, tai labai jau skausminga man..ir dbr dar, o apie tai, kad anksciau eiti net pagalvoti negaliu schmoll.gif
Atsakyti
laba,gal parekomenduosit siauliuose kas daro vakuumini masaza?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingaul: 13 sausio 2011 - 14:44
QUOTE(ingaul @ 2011 01 13, 15:43)
laba,gal parekomenduosit siauliuose  kas daro vakuumini masaza?

Sitas ir man labai idomu butu g.gif Nes as vazineju i Kauna, Siauliai butu arciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2010 04 23, 11:48)
As praejau kursa siu masazu (aparatu) ir esu NEREALIAI patenkinta bigsmile.gif Aisku skaudejo, buvo melyniu, po pirmo masazo net nualpus namie buvau blush2.gif  bet ejau toliau ir rezultatai mane daugiau nei suzavejo mirksiukas.gif derindama mityba ir darydama siuos masazus numeciau 14kg thumbup.gif  celiulito nei zenklo neliko, o po antro gimdymo jau kaip reikiant ta apelsino odele matesi.... doh.gif dabar zadu eiti dar 5 kartus po 2men pertraukos, kaip palaikomaji kursa smile.gif  man dare ir su tuo lygintuveliu ir su taurem, net nezinau kuris cia kaip vadinasi, bet keitaliojo:viena karta taip, o kita kitaip ir po kiekvieno masazo beveik po kila nukrisdavo bigsmile.gif  Zodziu as esu pilnai patenkinta rezultatais thumbup.gif



Esu naujoke supermamoj, gal galetumet pasidalinti kur daretes masaza? Tik nezinau kokiu budu ta galima padaryti, jei cia draudzia reklama. blush2.gif
Atsakyti
Noriu pasiteirauti kiek kainuoja maždaug vienas masažas ir koks kursas turėtų būti, kad matytusi rezultatas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mugenė @ 2011 01 17, 19:55)
Noriu pasiteirauti kiek kainuoja maždaug vienas masažas ir koks kursas turėtų būti, kad matytusi rezultatas? blush2.gif


Kaip galima žinoti, nematant klientės realybėje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 01 17, 21:55)
Kaip galima žinoti, nematant klientės realybėje?  g.gif

Supratau, ačiū.
Atsakyti
jau pasidariau viena limfosdrenazini masaza, mokejau 59lt ir viena vakuumini masaza High care centre. Labai bijojau vakuuminio, bet visai jis ne toks baisus, kaip laukiau. man zadejo, kad jau po 4 matysiu rezultatus - tai planuoju po dvieju savaiciu but grazesne biggrin.gif
Atsakyti