Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

noriu greitai uzsiauginti plaukus? kokie papildai ar vitaminai man padetu? g.gif padekit.. blink.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zwaigzdele: 19 sausio 2008 - 16:05
man labai padejo ricinos aliejus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zwaigzdele @ 2008 01 19, 17:03)
noriu greitai uzsiauginti plaukus? kokie papildai ar vitaminai man padetu? g.gif  padekit..  blink.gif  blush2.gif

Man Pantogar truputi padeda biggrin.gif O mama atsiaugino ilgus thumbup.gif vos ne iki liemens plaukus tik tada ,kai nustojo šviesinti ir pradėjo tamsiai dažyt bigsmile.gif
Atsakyti
gal pabandyk masito papilda VIVISCAL? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamorous @ 2008 01 19, 19:41)
gal pabandyk masito papilda  VIVISCAL?  g.gif

Tau padėjo? Vaistinėj pirkai ?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 01 19, 22:43)
Tau padėjo? Vaistinėj pirkai ?


padejo, nors pavartojus buvau tik 2men. dabar atnaujinsiu seansa, ir bandysiu pavartot puse metu smile.gif pirkau vaistinej, 60tabl.-186lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamorous: 20 sausio 2008 - 08:59
Aš ir pradėjau vartoti ricinos aliejų, nes plaukai gan trumpi noriu paaugint, pažiūrėsim ar man padės 4u.gif
Atsakyti
man tai pat Pantogar vitaminai labai padejo.du men vartojau kaip priklauso po 3kapsules per diena, po to dar du men jau tik po dvi ar viena gerdavau.tai tikrai pridygo mase maziuku plaukuciu ir like po nenormalaus slinkimo pradejo greiciau augti 4u.gif
Atsakyti
na ir man bedele su plaukais, po gimdymo teko trumpai nukirpti, dar sviesindavau, nu dabr jau tamsi esu, gal kuri gerete is AMWAY vitaminus plaukams rolleyes.gif ? nu gundausi nusipirkti.
Atsakyti
Plauku augima skatina...nestumas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2008 01 26, 14:14)
Plauku augima skatina...nestumas lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif sutinku kad skatina thumbup.gif thumbup.gif o seip manau kad reikia sveikai maitintis nedazyti plauku ir po truputi pasikirpti galiukus per (jauna) ir augs,bent jau as taip darau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 01 19, 16:37)
man labai padejo ricinos aliejus  ax.gif


Gal galetumet paskyti, kaip reiketu naudoti ricinos alieju? Kiek laiko laikyti issitepus? Kiek kartu per savaite tepti? Labai noreciau isbandyti ax.gif
Atsakyti