Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(dirty_kiss @ 2008 01 27, 22:45)
Aš dabar geriu šiuos vitaminus  mirksiukas.gif

Ir ką gali papasakoti? ar jau matai kažkokį poveikį? Nes mane irgi domina ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 29 sausio 2008 - 13:01
kol radau tą Dzintars aliejuką...jo majo...tik Eurokosas išgelbėjo...tai nuo šiandien pradėsiu tepliotis...kaip dažnai jūs tepat jį...kažkas mačiau kartą savaitėj...o galima dažniau?ar gerai paskum išsiplauna?nelieka to "riebalino" jausmo? g.gif
Atsakyti
Man sakyciau biski riebina plaukus,todel dedu tik karta savaiteje ax.gif
Ir kvapas man jo toks nlb schmoll.gif bet kai issiplauni galva jokio kvapo nebelieka smile.gif
Atsakyti
reiks ir man pabandyt ta dzinters aliejuka,pas mane naturalus plaukai labai tamsus,dabar esu nusidazius sviesiai,kai buvo sruogom man patiko dabar visus sviesius padariau man nelabai kazkaip,isvis noriu atsiaugint savo naturalius,kad butu sveiki ir grazus,bet daug vargo ir visi sako kad man sviesus graziau ir man paciai kai buvo sruogom graziau nej tamsus,bet uztat jie nera sveiki,nu kasdien suku galva ka daryt su jais,kai paziuriu aplink panas eina su ilgai tamsiais plaukais ,blizga noriu tamsiu,paziuriu i blondes irgi noriu tokiu,tai ir suku galva ka daryt,nu ir nusisnekejau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 01 30, 09:42)
reiks ir man pabandyt ta dzinters aliejuka,pas mane naturalus plaukai labai tamsus,dabar esu nusidazius sviesiai,kai buvo sruogom man patiko dabar visus sviesius padariau man nelabai kazkaip,isvis noriu atsiaugint savo naturalius,kad butu sveiki ir grazus,bet daug vargo ir visi sako kad man sviesus graziau ir man paciai kai buvo sruogom graziau nej tamsus,bet uztat jie nera sveiki,nu kasdien suku galva ka daryt su jais,kai paziuriu aplink panas eina su ilgai tamsiais plaukais ,blizga noriu tamsiu,paziuriu i blondes irgi noriu tokiu,tai ir suku galva ka daryt,nu ir nusisnekejau lotuliukas.gif

nenusišnekėjai lotuliukas.gif na pabandžiau, man patiko jis...bet naudosiu jį dukart savaitėj...paskum gal rečiau...dabar noriu juos atgaivinti ir palepinti labiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 01 30, 08:55)
nenusišnekėjai lotuliukas.gif na pabandžiau, man patiko jis...bet naudosiu jį dukart savaitėj...paskum gal rečiau...dabar noriu juos atgaivinti ir palepinti labiau ax.gif

o ka jis daro?atgaivina plaukus ar isryskina garbanas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandutė: 30 sausio 2008 - 09:13
QUOTE(pandutė @ 2008 01 30, 10:13)
o ka jis daro?atgaivina plaukus ar isryskina garbanas

atgaivina plaukus ir skatina jų augimą mirksiukas.gif iš natūralių žolelių bigsmile.gif

Stiprinamasis plaukų aliejus "Dzintars"




Aliejus, stiprinantis ir stimuliuojantis plaukų augimą. Maitina plaukų šaknis ir galvos odą. Atstato natūralų plaukų blizgesį ir elastingumą, skatina jų augimą. Apsaugo nuo pleiskanų susidarymo, odos niežėjimo. Skirtas sausiems, silpniems ir pažeistiems plaukams po cheminio sušukavimo ir dažymo. Sudėtis: australiško arbatmedžio aliejus, ricinos aliejus, varnalėšos, kaštono ekstraktai. Talpa 100 ml. Gamintojas: "Dzintars", Latvija.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A&S: 30 sausio 2008 - 09:16
Man asmeniskai dar Dzintars labai patiko del to kad ji labai lengva isplaut is plauku thumbup.gif Nezinau gal tik man cia taip, bet palyginus su kitais aliejukais tai sitas is pirmo karto visiskai issiplauna ir jokio kvapo nebelieka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kamarele @ 2008 01 30, 13:29)
Man asmeniskai dar Dzintars labai patiko del to kad ji labai lengva isplaut is plauku thumbup.gif Nezinau gal tik man cia taip, bet palyginus su kitais aliejukais tai sitas is pirmo karto visiskai issiplauna ir jokio kvapo nebelieka smile.gif

tikrai nelieka kvapo drinks_cheers.gif
Atsakyti
o kiek mazdaug kainuoja tas aliejukas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 01 30, 06:42)
reiks ir man pabandyt ta dzinters aliejuka,pas mane naturalus plaukai labai tamsus,dabar esu nusidazius sviesiai,kai buvo sruogom man patiko dabar visus sviesius padariau man nelabai kazkaip,isvis noriu atsiaugint savo naturalius,kad butu sveiki ir grazus,bet daug vargo ir visi sako kad man sviesus graziau ir man paciai kai buvo sruogom graziau nej tamsus,bet uztat jie nera sveiki,nu kasdien suku galva ka daryt su jais,kai paziuriu aplink panas eina su ilgai tamsiais plaukais ,blizga noriu tamsiu,paziuriu i blondes irgi noriu tokiu,tai ir suku galva ka daryt,nu ir nusisnekejau lotuliukas.gif

Aš irgi taip biggrin.gif Mano natūrali spalva ta lietuviška "pelenų", o aš visada norėjau tamsių, tai 8 metus dažydavau rudai/ryžai. Išvažiavus į UK ir prisižiūrėjus blondinių "persimečiau" ir užsispyriau žūt būt tapt blondine. Po 4 pakelių dažų ir 3 dažymų (dažiaus pati) turėjau dieviškai gražią šviesią galvytę thumbup.gif Deja deja, niekaip nepasimokau netaupyt dažams blush2.gif, tai per 2 metelius šviesinimo plaukai "parėjo" nesuvaldomom antenom ir išsišakojusiais galiukais ax.gif Baisi gėda, nes plaukai visada buvo gražiausia mano kūno dalis biggrin.gif Taigi prieš tris mėnesius nusidažiau spalvele labai artima mano naturaliai (net kirpėja nesuprato, kad čia netikra, nors jau buvo apie 2 cm ataugę rolleyes.gif) ir daugiau nesidažiau. Auginsiu smile.gif
Atsakyti
O man plaukų augimui labai padeda Fitoval kapsulės rolleyes.gif
Atsakyti