Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(Hottea @ 2008 05 26, 09:16)
Kas naudojate "Babuškos agafijos" purškiklį plaukų šaknims, skatinantį augimą?
Kažkaip užkliuvo akis man vėl už jo ax.gif

Turiu,bet nenaudoju...porą puslapiukų atgal atversk ten daugiau parasyta.. mirksiukas.gif
Atsakyti
as naudoju ta seruma " babuski agafiji" bet tai kazkaip rezultatu nematau schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 05 26, 17:10)
as naudoju ta seruma " babuski agafiji" bet tai kazkaip rezultatu nematau  schmoll.gif  g.gif


Kiek skaičiau ant pakuotės rašo, kad 3 mėnesius reikia purkšti - gal dar pakentėki - kiek laiko naudoji? ax.gif
Atsakyti
na tiksliai nezinau neilgai naudoju gal menesi. mat kaip dabar lauksiu rezultatu smile.gif tongue.gif
Atsakyti
Laikysiuosi savo plano - lėksiu į kirpyklą jau, nes po 2 mėnesių nekirpimo ant daugelio plaukų galiukų užsidėjo "balti taškeliai" - net nemoku paaiškinti, plaukas ne skyla į dvi dalis, o tokie balti ant galiukų galų užsidėję - sakau, gal čia jau pirma stadija šakojimosi lotuliukas.gif
Seniau neatkreipdavau dėmesio - lyg iš karto skildavo į dvi puses g.gif
Kam dar taip būna? Nes patamsinau plaukus, tai labai matosi, nors kirpėja sakė, kad kirps po mėnesio galiukus - atseit, dar geri doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 28, 18:28)
Kam dar taip būna? Nes patamsinau plaukus, tai labai matosi, nors kirpėja sakė, kad kirps po mėnesio galiukus - atseit, dar geri doh.gif

man ax.gif cia ir yra sakojimosi pirma stadija doh.gif issausejes, ar nudegintas galiukas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2008 05 28, 19:30)
man  ax.gif  cia ir yra sakojimosi pirma stadija  doh.gif  issausejes, ar nudegintas galiukas verysad.gif


Niu kaip įdomiai - reiškia, dažant man nudegino galiukus, nes iki dažymo džiaugiausi sveikais galais - "semi de lino" serumą tepiau verysad.gif

Per greitai nuėjau dažyti - šaknys per mėnesį nuaugo, tai ir nupėdinau, o po kelių dienų galiukai aplito "taškais baltais" doh.gif

Sutepiau galiukus ricinos aliejumi - laikysiu per naktį - jei išplovus vis dar nepatiks galiukai - kirpsiu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 28, 21:53)
Niu kaip įdomiai - reiškia, dažant man nudegino galiukus, nes iki dažymo džiaugiausi sveikais galais - "semi de lino" serumą tepiau verysad.gif

Per greitai nuėjau dažyti - šaknys per mėnesį nuaugo, tai ir nupėdinau, o po kelių dienų galiukai aplito "taškais baltais" doh.gif

Sutepiau galiukus ricinos aliejumi - laikysiu per naktį - jei išplovus vis dar nepatiks galiukai - kirpsiu blink.gif

o gal cia nuo plauku dziovintuvo ar tiesintuvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 05 19, 21:44)
user posted image

va toks va. man kirpeja buvo sakiusi kazkada, kad su juodojo ridiko sultimis labai sveika galva itrinti, tai kai pamaciau, kad cia su tuo yra tai ir nusipirkau...

riebaluoja jis plaukus.. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Aš jį tik ant galiukų tepu ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti