Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

Labas visoms mamytems

Turiu tokia bedele, kad privalau per kokias 3 sav ar net greiciau visai nutraukti maitinima...maitinimas krutimi tik gali sukelti baisiu komplikaciju man, nes esu po kruties operacijos verysad.gif pienuko kolkas turiu, bet nedaug...ligoninej bande ziureti kiek vaikas suvalgo, tai iki vakaro istraukdavo 60 ml is vienos kruties, o vakarais kazkur 20 ml...maitinu taip: viena maitinima viena krutimi, kita maitinima - kita krutimi..kaip man sumazinti pieno gamybas dar labiau? ir kaip per 3 sav visai baigti maitinti? mazinti maitinimu skaiciu? o gal paciai nusitraukineti tik po 20 ml, kad tiek ir tesigamintu ir aisku retinti tuos nusitraukinejimus? MAN TAI LABAI SVARBU!!! PRIVALAU isvengti guzu, nes tada reiktu vel operacijos verysad.gif PADEKIT PRASAU!!!

*********************************
nuorodos į kitas temas
I - ČIA
II - ČIA
III - ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 28 gruodžio 2008 - 12:02
QUOTE(aistullka @ 2008 02 02, 21:19)
Labas visoms mamytems

Turiu tokia bedele, kad privalau per kokias 3 sav ar net greiciau visai nutraukti maitinima...maitinimas krutimi tik gali sukelti baisiu komplikaciju man, nes esu po kruties operacijos  verysad.gif  pienuko kolkas turiu, bet nedaug...ligoninej bande ziureti kiek vaikas suvalgo, tai iki vakaro istraukdavo 60 ml is vienos kruties, o vakarais kazkur 20 ml...maitinu taip: viena maitinima viena krutimi, kita maitinima - kita krutimi..kaip man sumazinti pieno gamybas dar labiau? ir kaip per 3 sav visai baigti maitinti? mazinti maitinimu skaiciu? o gal paciai nusitraukineti tik po 20 ml, kad tiek ir tesigamintu ir aisku retinti tuos nusitraukinejimus? MAN TAI LABAI SVARBU!!! PRIVALAU isvengti guzu, nes tada reiktu vel operacijos verysad.gif PADEKIT PRASAU!!!


Aistullka, atrodo girdžiu paniką tavo žodžiuose? Ar gali atsakyti, dėl kokių priežasčių buvo krūties operacija? Ir kodėl dabar turi nutraukti matinimą - kokios tos gąsdinančios komplikacijos, dėl kurių turi tą padaryti? Kas tau sakė, kad reikia nutraukti maitinti, kad tų komplikacijų išvengtum? Su kokiais gydytojais tareisi?

Iš paskutinio sakinio panašu, kad tau buvo operacija dėl susidariusių guzų? Buvo įtartas mastitas? Ar galėtum papasakoti kaip tu maitinai ir kaip atsirado guzai ir kaip buvo prieita prie operacijos?

O koks tavo pačios požiūris į maitinimą? Įsivaizduok akimirką, kad gali būti taip, jog daugiau jokių guzų nebūtų, nereikia nieko bijoti. Įsivaizduok, kad viskas toliau vyks sklandžiai - ko tu norėtum: nutraukti maitinimą kuo skubiau, ar maitinti toliau krūtimi?

Čia rašo mama po operacijos pasiryžusi tęsti žindymą http://www.supermama...howtopic=273362

Papildyta:
QUOTE(Rustė @ 2008 02 02, 21:41)
teortriškai turėčiau sujungti temas doh.gif , nes tokia tvarka, bet matau, kad Jum reikia skubiai patarimo, tad palieku temą, ir norėčiau, kad kai jau išsispręs jūsų bėdos, kad parašytumėte man, kad sutvarkyčiau temas smile.gif
bet kokiu atveju labai linkiu jum sėkmės ir sveikatos smile.gif

pakoreguosiu pavadinimą, kad atkreiptų dėmesį smile.gif

Ruste, tokias temas reikia turėti atskirai, nes čia ne šiaip maitinimo nutraukimas, čia dar klausimas ar tikrai to reikia.

Galbūt verta temą pervadinti į "Patyriau mastito operaciją. Ką daryti su kūdikio žindymu?" ir iškelti prie svarbių temų.
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2008 02 02, 21:50)
Ruste, tokias temas reikia turėti atskirai, nes čia ne šiaip maitinimo nutraukimas, čia dar klausimas ar tikrai to reikia.

Galbūt verta temą pervadinti į "Patyriau mastito operaciją. Ką daryti su kūdikio žindymu?" ir iškelti prie svarbių temų.

o va čia idėja thumbup.gif
jei temos autorė sutinka, tada ištrinu savo žinutes, redaguojam pavadinimą ir paliekam kaip savarankišką temą.
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2008 02 02, 22:50)
Aistullka, atrodo girdžiu paniką tavo žodžiuose? Ar gali atsakyti, dėl kokių priežasčių buvo krūties operacija? Ir kodėl dabar turi nutraukti matinimą - kokios tos gąsdinančios komplikacijos, dėl kurių turi tą padaryti? Kas tau sakė, kad reikia nutraukti maitinti, kad tų komplikacijų išvengtum? Su kokiais gydytojais tareisi?

Iš paskutinio sakinio panašu, kad tau buvo operacija dėl susidariusių guzų? Buvo įtartas mastitas? Ar galėtum papasakoti kaip tu maitinai ir kaip atsirado guzai ir kaip buvo prieita prie operacijos?

O koks tavo pačios požiūris į maitinimą? Įsivaizduok akimirką, kad gali būti taip, jog daugiau jokių guzų nebūtų, nereikia nieko bijoti. Įsivaizduok, kad viskas toliau vyks sklandžiai - ko tu norėtum: nutraukti maitinimą kuo skubiau, ar maitinti toliau krūtimi?

Čia rašo mama po operacijos pasiryžusi tęsti žindymą http://www.supermama...howtopic=273362

Papildyta:

Ruste, tokias temas reikia turėti atskirai, nes čia ne šiaip maitinimo nutraukimas, čia dar klausimas ar tikrai to reikia.

Galbūt verta temą pervadinti į "Patyriau mastito operaciją. Ką daryti su kūdikio žindymu?" ir iškelti prie svarbių temų.




Deja, operacija tikrai ne del mastito buvo...beda kita - esu po plastines operacijos. Kiekvienas sukietejimas man kelia pavoju, nes negaliu paprastuoju budu jo ismasazuoti vien del to, kad negaliu taip smarkiai maigyti krutu...o jau kelis kartus guziuku buvo. be to, pats maitinimas yra skaudus, nes vaikui zindant traukia abi krutis...kankinuosi pati, nors zinau kad vaikui MP svarbiausias.
Siaip pienuko lyg ir nedaug yra, bet beda ta kad as nelabai jauciu kada jos prisipildo (cia del implantu), tai ir guzu isvengti sunkiau..Isivaizduokit, jei guzas, mastitas ar pan., man reikes ne tik operacijos del mastito bet ir antros plastines...pati labai noriu nutraukti maitinima...bet esme ta, kad reikia nutraukti taip kad isvengciau susiguzavimu...

Maitinu kolkas taip: karta viena krutis, kita karta kita krutis. Gulejom ligoninej del svorio nepriauginejimo, tai svere pries ir po maitinimu. Isvada - vaikas isvalgo tik 60 gr is vienos kruties, kt teko primaitinti misinuku...reikia dar labiau mazinti piena ir galu gale pereiti prie misinuku...vaikui negerai ZINAU ta, bet neturiu kitos iseities. Jau pati noriu kuo greiciau nutarukti..
Atsakyti
QUOTE(aistullka @ 2008 02 02, 22:08)
Deja, operacija tikrai ne del mastito buvo...beda kita - esu po plastines operacijos. Kiekvienas sukietejimas man kelia pavoju, nes negaliu paprastuoju budu jo ismasazuoti vien del to, kad negaliu taip smarkiai maigyti krutu...o jau kelis kartus guziuku buvo. be to, pats maitinimas yra skaudus, nes vaikui zindant traukia abi krutis...kankinuosi pati, nors zinau kad vaikui MP svarbiausias.
Siaip pienuko lyg ir nedaug yra, bet beda ta kad as nelabai jauciu kada jos prisipildo (cia del implantu), tai ir guzu isvengti sunkiau..Isivaizduokit, jei guzas, mastitas ar pan., man reikes ne tik operacijos del mastito bet ir antros plastines...pati labai noriu nutraukti maitinima...bet esme ta, kad reikia nutraukti taip kad isvengciau susiguzavimu...

Maitinu kolkas taip: karta viena krutis, kita karta kita krutis. Gulejom ligoninej del svorio nepriauginejimo, tai svere pries ir po maitinimu. Isvada - vaikas isvalgo tik 60 gr is vienos kruties, kt teko primaitinti misinuku...reikia dar labiau mazinti piena ir galu gale pereiti prie misinuku...vaikui negerai ZINAU ta, bet neturiu kitos iseities. Jau pati noriu kuo greiciau nutarukti..

Aha, štai kaip. Ar tave dabar jau po gimdymo operavo ar kažkada anksčiau ta operacija buvo?

O kaip dažnai maitinai/maitini?

Kitas aspektas - kai guzuojasi, tai nereikia masažuoti, reikia žindyti.

Aš pavartysiu knygas, paskaitysiu ką rašo apie žindymą su implantais (kad jie nėra pavojingi vaikui ir negadina pieno, tai tikrai - neseniai skaičiau). Kol kas ramios nakties.
Atsakyti
Šiaip tai yra vaistai kurie sustabdo pieno gamybą... Buvo temoje: "nenoriu maitinti krūtimi" ar kaip ten g.gif
Bet štai kaip mažiukę atpratinti švelniai- nežinau...

Papildyta:
Štai prašau nukopijavau tokios forumietės pasivadinusios "soskes " žodžius- gal padės?
"----"
oooo.. pagaliau mano bendraminte atsirado visu prima pasakysiu, kad padarei kalida uzvezdama tema, nes tuoj cia tave sudirbs su tokiais pasisakymais "kam tau tie vaikai, dar nesubrendai, tau dar ne laikas, kaip tu taip gali, juk vaikui tai geriausia, sveikiauisa..po vaiko atsiradimo viskas pasikeis' ir t.t.
ash nenorejau maitinti nej kai laukiausi, nej kai vaikas gime visos cia vare vare ant manes na ir dzin man buvo (net ir linksmai praleidau laika ) ir nemaitinau. vaikui jau pusantru metu, sirgo vos du kartus, sveikas stiprus protingas berniukas ir naktimis beveik neteko keltis, nes miegodavo prisivalges.
nesuprantu tu, kurios sako, kad del vaiku reikia aukotis- galima ir linksmintis, ir dirbti, ir mokytis ir vaika auginti. tiju men pasamdem aukle, negaliu ir negalejau sedeti namie. krutine nej pamazejo, nej padidejo nej nieko nepakito nes buvo operacija man, ish kart po jos ishgeriau vaistu, kad neatsirastu (bemocriptin ar kazkas pan, nebepamenu..) esu visiskai patenkinta savo apsisprendimu, nors ir kiek kas bespaude mane maitinti. net nebandziau. o kam? nematau reikalo.
uztat jokiu depresiju nebuvo, vaikas visiskas ramiakas, su vyrus jokiu pykciu, mano jokiu psixavimu, visur spejau pasilankyt, ir turkijoj buvom dviese su vyru kai vaikui 2men buvo ir t.t.
"----"
Atsakyti
Esu skaicius Supermamoj forume apie krutu didinima, kad zindyti vaika su implantais tikrai galima. Toms moterims, kurios pasididino, taip plastikos chirurgai yra sake. O vaikui MP tikrai yra labai gerai. Beveik metus zindau, o ne karto tfu tfu tfu nesirgo net sloga jokia. Bet aisku, tau paciai nuspresti.
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2008 02 03, 18:19)
Šiaip tai yra vaistai kurie sustabdo pieno gamybą... Buvo temoje: "nenoriu maitinti krūtimi" ar kaip ten  g.gif
Bet štai kaip mažiukę atpratinti švelniai- nežinau...

Papildyta:
Štai prašau nukopijavau tokios forumietės pasivadinusios "soskes " žodžius- gal padės?
"----"
oooo.. pagaliau mano bendraminte atsirado    visu prima pasakysiu, kad padarei kalida uzvezdama tema, nes tuoj cia tave sudirbs su tokiais pasisakymais "kam tau tie vaikai, dar nesubrendai, tau dar ne laikas, kaip tu taip gali, juk vaikui tai geriausia, sveikiauisa..po vaiko atsiradimo viskas pasikeis' ir t.t.
ash nenorejau maitinti nej kai laukiausi, nej kai vaikas gime  visos cia vare vare ant manes na ir dzin man buvo  (net ir linksmai praleidau laika  ) ir nemaitinau. vaikui jau pusantru metu, sirgo vos du kartus, sveikas stiprus protingas berniukas  ir naktimis beveik neteko keltis, nes miegodavo prisivalges.
nesuprantu tu, kurios sako, kad del vaiku reikia aukotis- galima ir linksmintis, ir dirbti, ir mokytis ir vaika auginti. tiju men pasamdem aukle, negaliu ir negalejau sedeti namie. krutine  nej pamazejo, nej padidejo nej nieko nepakito  nes buvo operacija man, ish kart po jos ishgeriau vaistu, kad neatsirastu (bemocriptin ar kazkas pan, nebepamenu..) esu visiskai patenkinta savo apsisprendimu, nors ir kiek kas bespaude mane maitinti. net nebandziau. o kam? nematau reikalo.
uztat jokiu depresiju nebuvo, vaikas visiskas ramiakas, su vyrus jokiu pykciu, mano jokiu psixavimu, visur spejau pasilankyt, ir turkijoj buvom dviese su vyru kai vaikui 2men buvo ir t.t. 
"----"


kaip supratau si zinute nukopijuota...gal gali ideti nuoroda is kyr sia zinute nukopijavai? bandysiu parasyti temos autorei... ji irgi ziuriu po operacijos tik neaisku kokios...noriu issiaiskinti, gal ji pades man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistullka @ 2008 02 03, 20:16)
kaip supratau si zinute nukopijuota...gal gali ideti nuoroda is kyr sia zinute nukopijavai? bandysiu parasyti temos autorei... ji irgi ziuriu po operacijos tik neaisku kokios...noriu issiaiskinti, gal ji pades man  smile.gif

Ji tiesiog negimdė, pasidarė planinį cezarį. Po to, kad nesigamintų pienas, išgėrė vaistų. Bromkriptino.

Knygos rašo, kad žindymas įmanomas. Sunkumų ir nemalonių pojūčių pasitaiko ir kitoms žindyvėms. O žindymas kas 2 val reguliariai apsaugo ir nuo guzavimosi ir nuo mažo svorio priaugimo.
Atsakyti
Pieno gamybą galima sustabdyti bromcriptinu arba parlodeliu (čia tas pats vaistas, skirtingais pavadinimais). Išrašyti ir skirti dozę turėtų gydytojas. 4u.gif
Atsakyti
Man pieno gaminimąsi stabdyti reikėjo antrą parą. Buvo laaaabai kietos, didelės skausmingos. Gydytojas liepė "įpakuot" jas į numeriu mažesnę liemenėlę ir saugotis, kad nenušalčiau. Vaistų neskyrė, nes turiu kraujotakos sutrikimų, o jie sukeltų mano atveju didesnį šalutinį poveikį nei naudą. Tris savaites buvo košmaras - pasilenki į priekį ir jauti, kad jau esi šlapia. Prisiliest nėjo. Atsimenu, atvažiavau po savaitės į KMUK pasirodyti gydytojui, prasegiau liemenėlę - pienas tookia srove tryško jam ant chalato....
Susitvarkė galutinai kažkur po pusantro mėnesio.
Atsakyti
Sveikos,

na, aš prieš ketindama nutraukti maitinimą daug visų klausinėjausi, vieni pataria palaipsniui mažinti, duoti pirma vaikui mišinio, paskui krūtį. Tačiau pediatre vaiko patarė tiesiog imti ir nutraukti, nebeduoti ir viskas. Jei tempia krūtis nusitraukti, nutraukiant mažiau jo gaminasi. Aišku, tai tinka tada, kai jau pieno ir taip mažėja. Nes jei maitinama pilnu tempu, turbūt reikia ilgesnio laiko.
galiu pasakyti, tiesios yra, iš karto sumažinau kiekius maitinimo, ir pieno mažiau gaminasi. Palikau tik rytą-vakarą, o dar biškutis ir visai nutrauksiu.
Atsakyti