Įkraunama...
Įkraunama...

Mažos erdvės, maži butai 2dalis

Tęsiam aktualią temą 4u.gif


sena (jau uždaryta) tema čia
Atsakyti
Jau maniau, kad niekas naujos temos neatidarys ax.gif 4u.gif
Atsakyti
gal kas turit nauju ideju?
Atsakyti
Idėjų kol kas jokių, bet užtat skubama atidarinėt naujas temas doh.gif Turiu galvoj ne šią temą...
Atsakyti
As irgi tarp tu- kas skuba atidaryt naujas temas blush2.gif
sita pacia tema norejau pratest- nes ji man dabar labai svarbi ir superine

Tai va- mano sios dienos atradimas - 2 dideli veidrodziai mazoje vonioje.
Labai praplete erdve ir daug jaukiau tapo

Dabar suku galva kaip idomiai pakabinti veidrodi kolidoriuj- kad atrodytu erdvesnis, bet kartu, kad nebutu labai apciupinejamoj vietoj ir nereiktu, kas diena jo valyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(zavinga akimirka @ 2008 02 08, 12:25)
As irgi tarp tu- kas skuba atidaryt naujas temas  blush2.gif
sita pacia tema norejau pratest- nes ji man dabar labai svarbi ir superine 

Tai va- mano sios dienos atradimas - 2 dideli veidrodziai mazoje vonioje.
Labai praplete erdve ir daug jaukiau tapo

Dabar suku galva kaip idomiai pakabinti veidrodi kolidoriuj- kad atrodytu erdvesnis, bet kartu, kad nebutu labai apciupinejamoj vietoj ir nereiktu, kas diena jo valyti  g.gif



nelabai zinau koks kolidorius, bet manau kad turetu neblogai ziuretis kokiu 30-40 cm aukscio ilga veidrodine juosta mazdaug akiu lygyje, ziurint i siena atrodytu akims erdviau ir niekas (turiu omeny vaikus smile.gif ) neapciupinetu. Kazkada norejau pas tevus toki sprendima pritaikyt , ten buvo tok ilgas tamsus tunelis maniau,, kazkas panasaus pasiteisintu, bet dabar jau savo namucius turiu, tik be jokio kolidoriaus lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, gyvenančios mažose erdvėse.Mes esama keturiese ir gyvename dviejų kambarių bute.Vietos aišku trūksta,o ypač daiktams susidėti.Norėtųsi pasikeisti savo seną,didelę sekciją į kažką naujesnio.Tačiau dabartinės sekcijos tokios mažos,kad niekas ten netelpa g.gif .Gal kuri sprendėt tokia problemą,kad būtų šiuokaikiška ir daiktams susidėti užtektų vietos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NEINE: 09 vasario 2008 - 15:36
Pas mus butelyje irgi vyksta kapitalinis remontas ir po truputi vaizdas gražėja smile.gif dabar užsiimame virtuve ir vonia 4u.gif kai jau turėsiu ka nors rodomo būtinai parodysiu ax.gif
Atsakyti
as prie Karapuzikes jungiuosi , pas mus taip pat kapitalinis, ne nuo sienu griovimo iki plytu, jau sia savaite karkasa pastate, ryt grindis senas lygins, vietos mazai, bet padidino kvadratura senas palepes panaudojom kambariuose, imesiu veliau foto. blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NEINE @ 2008 02 09, 16:36)
Tačiau dabartinės sekcijos tokios mažos,kad niekas ten netelpa g.gif .

musu atveju, planuojame aplamai sekciju atsisakyt, o isilgai vienos sienos (ta priesais langus) tiesiog ieskosim meistro galincio pagamint lentynas , vienoje puseje tinkancias drabuziams, kitoje saldytuvas bus pasleptas (kuris dabar "ant akiu" doh.gif verysad.gif ) ir viskas paslepta kas is sekcijos uz
2 slenkanciu duru ant ratuku g.gif

kitaip sumazint savo daiktus ir ju matomuma neisivaizduoju , o ir vietos bus thumbup.gif mum jaunai seimai
musu kamb , 18 kvad 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motiejuke: 10 vasario 2008 - 19:22
sveikos jungiuos prie jusu , su vyru mastom po truputeli darytis namuose pertvarkymus , gyvenam vieno kambarelio bute 3 , virtuve nediduke, vonios kambarys su toletu kartu bet i ja tik dvi kojas pastatyti galima, vietos jokios doh.gif

as siap esu uz minimalizma , man patinka kaip yra minumum visko... tai va kiekviena diena suku galva kaip cia atsisakius sekcijos rasti vietos daigtams...ir kaip bent optiskai padinti kambari g.gif
Atsakyti
Apžiūrinėjau Ikea įrengtus "kambarius", ten visokių idėjų mažiems butukams yra smile.gif Gaila, kad nėra kaip pademonstruoti, bet nuvykus tikrai galima gerų minčių prisigaudyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobrytė: 11 vasario 2008 - 15:46