Įkraunama...
Įkraunama...

La roche posay kosmetika

Oriole, parasyk, kaip tas tepaliukas vadinasi smile.gif Noreciau isbandyt.
Buvau vaistinej siandien, tiek daug ten visokiu dalykeliu. As paklausiau, koki cia tepaliuka nakciai teptis, tai vaistininke nezinojo, ka as turiu omeny wink.gif Tiesa, paklausiau apie tris firmas: la roche posay, vichy ir avene. Tai vichy sukritikavo visai, daug chemijos ir pan. La roche posay atseit daug geresne kosmetika nei Vichy. O daugiausia komplimentu tai sulauke Avenes kosmetika.
Atsakyti
QUOTE(Maus @ 2007 06 02, 17:20)
Oriole, parasyk, kaip tas tepaliukas vadinasi smile.gif Noreciau isbandyt.
Buvau vaistinej siandien, tiek daug ten visokiu dalykeliu. As paklausiau, koki cia tepaliuka nakciai teptis, tai vaistininke nezinojo, ka as turiu omeny wink.gif Tiesa, paklausiau apie tris firmas: la roche posay, vichy ir avene. Tai vichy sukritikavo visai, daug chemijos ir pan. La roche posay atseit daug geresne kosmetika nei Vichy. O daugiausia komplimentu tai sulauke Avenes kosmetika.

Sorry, tik dabar pastebejau tavo posta doh.gif doh.gif doh.gif blush2.gif
Tas tepaliukas vadinasi Effaclar K, ir ji labai rekomenduoju tiems, kas turi riebia oda.
O manoji si pavasari is riebios virto misria-normalia, tad sugriuvo mano per ilgus metus susikurtas prieziuros asortimentas.
Dabar vel ieskau, ieskau, ieskau... kas suteiktu dregmes, nuo ko netrauktu odos , bet ir per daug neskatintu riebalavimosi doh.gif Tas pats ir su dekoratyvine kosmetika doh.gif

Bet vis delto nebetureti riebos veido odos yra gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maus @ 2007 06 02, 18:20)
Oriole, parasyk, kaip tas tepaliukas vadinasi smile.gif Noreciau isbandyt.
Buvau vaistinej siandien, tiek daug ten visokiu dalykeliu. As paklausiau, koki cia tepaliuka nakciai teptis, tai vaistininke nezinojo, ka as turiu omeny wink.gif Tiesa, paklausiau apie tris firmas: la roche posay, vichy ir avene. Tai vichy sukritikavo visai, daug chemijos ir pan. La roche posay atseit daug geresne kosmetika nei Vichy. O daugiausia komplimentu tai sulauke Avenes kosmetika.

La roche posay yra geriausia pasaulyje dermatologine kosmetika, jos net negalima lygint su Vichy 4u.gif
mane pacia domina sis bei tas riebesnei odytei...sakykit, kokios kainos matinancios emulsijos ir to kremuko tepti nakciai rolleyes.gif
Atsakyti
As pries savaite nusipirkau losjona veidui, kol kas labai patenkinta. Esu turejusi su alkoholiu riebiai odai, tai labai issausino, o si kart pirkau jautriai odai, tai viskas thumbup.gif
Atsakyti
o kur galima nusipirkt LT ?
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 11 04, 23:29)
o kur galima nusipirkt LT ?

manau tik vaistinese ar as klystu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 11 05, 00:40)
manau tik vaistinese ar as klystu?  unsure.gif



kuriose g.gif kazkaip niekur neteko uzmatyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 11 05, 00:24)
kuriose g.gif  kazkaip niekur neteko uzmatyt unsure.gif

turetu but universiteto 2 ir, jei neklystu, maciau akropolio eurovaistinej g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 11 05, 01:25)
turetu but universiteto 2 ir, jei neklystu, maciau akropolio eurovaistinej  g.gif



eurovaistinej tikrai nepastebejau, reiks atidziau paziuret. idomu kokios kainos ax.gif
Atsakyti
o kazin gal kas zino ta serija riebiai odai ar tinka misriai?jei ne tai kuris kremukas ir prausiklis tiktu misriai?ir gal zinot ka efektingo spuogam tiem niekadejam doh.gif ?
Atsakyti
Nusipirkau pagaliau ir as sio gamintojo produktu misriai odai, labai daug geru atsiliepimu perskaiciau is naudojanciu ir isgirdau is dermatologo. Laukiu nesulaukiu, kol gausiu, manau nenusivilsiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 27 vasario 2009 - 07:52
QUOTE(dzoniene @ 2009 01 05, 16:28)
o kazin gal kas zino ta serija riebiai odai ar tinka misriai?jei ne tai kuris kremukas ir prausiklis tiktu misriai?ir gal zinot ka efektingo spuogam tiem niekadejam doh.gif ?

manau tikrai tinka. Kremo dar neisbandziau, bet isbandziau tonika ir prausikli. Po 3 dienu naudojimo, man labai patinka pojutis po veido nuprausimo. Oda svari, poros mazesnes, ir netempia, kaip po kitu prausikliu. Man tai labai aktualu. Naudoju stai siuos:

user posted imageuser posted image

o kremas (skaiciau atsiliepimus) sitas neblogas turetu buti:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 07 kovo 2009 - 07:05