Įkraunama...
Įkraunama...

La roche posay kosmetika

QUOTE(Vitulka @ 2016 07 03, 12:20)
o Eurovaistinėj su lenkišku tekstu. Atbaidė nuo pirkimo

Su lenkisku uzrasu, nes skirta ir Lenkijos rinkai. Jei atidziau paskaitytumet, matytumet pagaminta Prancuzijoj.
Atsakyti
Sudomino Effaclar Duo+ kremas. Ar jis tikrai lygina randelius? Mano oda misri, linkusi riebaluotis, kimstis, taciau spuogeliu neturiu. Idomu, ar tiktu toks kremas?
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2017 01 23, 12:03)
Sudomino Effaclar Duo+ kremas. Ar jis tikrai lygina randelius? Mano oda misri, linkusi riebaluotis, kimstis, taciau spuogeliu neturiu. Idomu, ar tiktu toks kremas?


Manau jo poveikis randeliams smarkiai per švelnus ir užtruktumėt 50 metų kasdieninio naudojimo kol sulauktumėt matomo rezultato mirksiukas.gif
Atsakyti

Baigiau La roche posay Toleriane Ultra Fluide.

Nesunkus, greit susigeria, svarbiausia nekimšo, gerai drėkino. Mano oda mišri į sausumą. Labai šaltos žiemos metu, galbūt būtų maža drėkinimo, bet tokios žiemos metu pilnai to užteko. Kartojamas.

La_Roche_Posay_Toleriane_Ultra_Fluid_40m

Atsakyti
Jau apie pusę metų testuoju "La Roche Posay" produktus, pirktus Prancūzijoje.

"Effaclar" prausiklis jau tapo nepamainomu ir kasdieniu palydovu - patinka, kad gerai nuprausia, pašalina makiažą, nesausina. Dar nesunaudojau nei trečdalio 400 ml dydžio buteliuko. Tiesa, dar turiu ir kelioninę pakuotę.

Dar labai patinka "Effaclar K" kremas su salicilio rūgštimi. Veikia inkštirus, valo poras ir džiovina spuogelius. Man jis labiau nei "Effaclar Duo+".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 19 vasario 2017 - 23:42
Vitulka, 03 Lie 2016 - 12:20, parašė:snapback.png

o Eurovaistinėj su lenkišku tekstu. Atbaidė nuo pirkimo

 

Tai ką, būtų su lietuvišku, tai galvotumėt, kad Lietuvoj gaminta? O iš kitos pusės pakuotės nepažiūrėjot? Ten ir prancūziškai, ir itališkai būna. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krize: 29 kovo 2018 - 14:32
Kažkas dėl lenkiško teksto komentavo. Aš irgi nemaloniai nustebau, paskui pamačiau, kad viršun dėžutė su lenkišku tekstu užmauta, o po ja buvo originali dėžutė su prancūzišku užrašu. Tai viskas gerai yra su Lietuvoje parduodama kosmetika, nereikia bijoti, kad kokybė prastesnė ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2017 02 19, 22:40)
Jau apie pusę metų testuoju "La Roche Posay" produktus, pirktus Prancūzijoje.

"Effaclar" prausiklis jau tapo nepamainomu ir kasdieniu palydovu - patinka, kad gerai nuprausia, pašalina makiažą, nesausina. Dar nesunaudojau nei trečdalio 400 ml dydžio buteliuko. Tiesa, dar turiu ir kelioninę pakuotę.


Ar apie si kalbate?
4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti