Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys šampūnai, putos ir kt.

Sveikos, supermamos.
Vakar dažiau plaukų šaknis balinamaisiais dažais. Kadangi mano plaukai yra labai nubalinti, o natūralūs ataugantys plaukai gan tamsūs, tai plaukų šaknis visuomet dažau dukart - pradžioje su chna balikliu, o paskui su kokiais tai paprastais, pilką atspalvį turinčiais plaukų dažais. Vakar, neradusi parduotuvėje Garnier, nusipirkau Pallete. Taigi dažiau plaukų šaknis dukart iš eilės. Dažant Pallete pradėjo nenormaliai graužti ir skaudėti, bet kentėjau visas 30min. Išplovus galvą pasirodė, kad oda nudeginta, kruvina ir pažeista. Kirpėja sakė tepti kuo nors nuo nudegimų, taip ir padariau. Bet gal jūs žinote kas dar galėtų pagelbėti? Mama prigąsdino, kad dabar liks šašai, o per mano visiškai baltus plaukus labai šviesis.
Ačiū už pagalbą.
Atsakyti
DU KART IS EILES DAZEI PLAUKUS IR PAJUTUSI SKAUSMA ,GRIAUZIMA VISTIEK KENTĖJEI blink.gif? .REZULTATU NERA KO STEBĖTIS.REIKĖJO BENT PRIES DAŽANT PERSKAITYTI NAUDOJIMO INSTRUKCIJA doh.gif .
MANAU SU LAIKU TURĖTU SAVAIME APGYTI.
Atsakyti
QUOTE(VAIDILUTE~ @ 2007 08 31, 15:50)
DU KART IS EILES DAZEI PLAUKUS IR PAJUTUSI SKAUSMA ,GRIAUZIMA VISTIEK KENTĖJEI blink.gif? .REZULTATU NERA KO STEBĖTIS.REIKĖJO BENT PRIES DAŽANT PERSKAITYTI NAUDOJIMO INSTRUKCIJA doh.gif  .
MANAU SU LAIKU TURĖTU SAVAIME APGYTI.

šis forumas skirtas ne pamokslavimui, tą visos mokame ir labai lengva tokius patarimus dalint tongue.gif čia prašoma konkrečios pagalbos
Atsakyti
QUOTE(efyra @ 2007 08 31, 16:21)
šis forumas skirtas ne pamokslavimui, tą visos mokame ir labai lengva tokius patarimus dalint  tongue.gif  čia prašoma konkrečios pagalbos


o tau pamokslo tikrai reikia... blush2.gif daryk, kaip kirpėja sakė, daugiau čia nieko nepatarsi :} ir žiūrėk, kad ataugantys plaukai, nebūtų kiek pakitę........
Atsakyti
QUOTE(JazzMeBlues @ 2007 08 31, 10:40)
Kirpėja sakė tepti kuo nors nuo nudegimų, taip ir padariau. Bet gal jūs žinote kas dar galėtų pagelbėti? Mama prigąsdino, kad dabar liks šašai, o per mano visiškai baltus plaukus labai šviesis.
Ačiū už pagalbą.

O kremas nuo nudegimų plauko nepaveiks ? g.gif aš labai seniai irgi su Palette buvau nusideginus ( gal ne taip stipriai) , nieko netepiau, sugijo g.gif Aišku, šašu nelabai išvengsi.
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 08 31, 17:35)
O kremas nuo nudegimų plauko nepaveiks ?  g.gif aš labai seniai irgi su Palette buvau nusideginus ( gal ne taip stipriai) , nieko netepiau, sugijo  g.gif Aišku, šašu nelabai išvengsi.


TIKRAI GERIAU BE GYD. ŽINIOS NIEKO NEBETEPLIOTI SAVAIME TURI VISKAS UŽGYT.
Atsakyti
Spalvinamės ir toliau bigsmile.gif
user posted image


Senoji tema čia

QUOTE(Maserati @ 2008 02 12, 18:27)
Gal bandet MILKSHAKE putas dazancias,jos iskart po vieno plovimo nusiplauna. ?

o tai kam dažyt, jei nusiplauna po vieno karto ? g.gif
Atsakyti
Vieno dažymo metu likau juodesnė už žemę doh.gif Pasirinkau per tamsius plaukų dažus (negalvojau, kad taip juodai nudažys, o nudažė) Baisu pagalvoti, kas bus po kokios pusantros savaitės (aš jau daugiau nei savaitė, kaip juoda), kai pradės atauginėti, mano natūralūs pilki lietuviški plaukučiai cray.gif Paatviravau, o dabar apie plaukų dažus.
Vis rodo tą reklamą, o man dabar taip aktualu doh.gif bet bijau sugadint plaukus. Nes dabar juodi, bet švelnūs, blizga.

Kokie jūsų atsiliepimai apie palete XXL, arba jei neklystu palete radiance ( tuos, kurie nudažo ir pašviesina plaukus)? Gal žinot kokių kitų plaukų dažų kuriais būtų galima saugiai šiek tiek pašviesinti juodus plaukus (man tiktų ir rudi plaukai)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puccha: 16 vasario 2008 - 11:19
Aš su jais nedažius , nežianau, bet Palette apskritai atominiai dažai. O šviesindama turbūt sugadintum plaukus g.gif Kokia dabar spalva juoda nebūtų, manau ji turi atsiplauti. Gi ne juoda dažei. Man irgi vieną kartą taip buvo, dažiau vidutine ruda, o gavosi juoda unsure.gif
Atsakyti
Tik jau nepirk ju ir nedazyk plauku schmoll.gif Tiesiog nelygiai gausis manau, nes visgi kiekvienam plaukui reikia skirtingo oksidatoriaus % o ten jau sumaisyti dazai ir velnias zino, ko ir kiek prideta, tad rezultato nuspet tikrai negalesi. Rinkis kirpyklinius dazus, arba eik y kirpykla, yra dazu toks nuemejas (vadinamas korektorius), bet paciai nepatariu rizikuot schmoll.gif
Atsakyti
Galvoju dar palauksiu ir žiūrėsiu kas bus... gal dar ką sugalvosiu 4u.gif
Atsakyti
palete yra patys blogiausis dazai. na gal neblogiausi, bet vieni is ju. kas dazo namu salygomis, geriau naudokit londa. man kirpeja taip parekomendavo. o geriausia savo plaukucius patiket profesionalams
Atsakyti