Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų karšinimas (2)


Kadangi visai netyčia senąją temelę užbaigiau, nutariau nedelsdama atidaryti naują.


Mūsų ankstesnieji pokalbiai

Č I A


Būkime kartu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Radvyle @ 2008 03 16, 21:29)
Būkime kartu  4u.gif

Esam. 4u.gif

Man kiek liūdnokai nuskambėjo temos paantraštė „yra kaip yra“, nes aš nelabai noriu susitaikyti, kad taip yra ir aš nieko negaliu pakeisti. 4u.gif Aš pilna vilčių ir optimizmo, nes ne tik vykdau, ką esu susiplanavusi, bet ir turiu naujų planų. blush2.gif Taip, iš tiesų yra kaip yra, bet tik diagnozės mes gal(?) negalime pakeisti. O kaip bendrauti su savo ligoniukais ir kaip sau palengvinti, manau, mes tai keisti galime. ax.gif

Taip, šiuo metu aš jau nebekaršinu savo mamytės namie, bet tai truko labai ilgą laiką prieš tai. Bet aš vis dar stengiuosi nors kiek jai palengvinti buvimą svetur. wub.gif
Atsakyti
Aciu uz naujus namucius 4u.gif

QUOTE(Alan @ 2008 03 16, 00:50)
Nu kaipgi... Kol žmogus įgalesnis, gali pats banke pasiprašyt, kad jo sąskaita naudotųsi bei tvarkytų kitas. Bet tik PATS. Kai dar abudu eidavom mokėti mokesčių, mergaitės siūlė. Ir draugė tetos sąskaita naudojosi su įgaliojimu, nebūdama globėja. Bet, kaip minėjau, visa tai turi sutvarkyti pats sąskaitos turėtojas. Jo valia.



Del saskaitos nezinojau, bet vat korteles pasibaigus jos galiojimui sake neduos su jokiu igaliojimu g.gif Ir keleta kartu...
Atsakyti
Sveikos atvykusios! 4u.gif Dėkui, Radvyle ... Šaunuole tu mūsų... wub.gif
Yra kaip yra - vėlgi galim žiūrėt filosofiškai. mirksiukas.gif Liga yra - ir mes negalime to pakeisti. Ko norime - kita šneka... Man irgi šie dalykai kartais skaudžiai pinasi... Su tuo gyvename - vienaip ar kitaip. Kartais stengiamės pramušti sienas, kartais paprasčiausiai stumiam dienas, kartais lekiam strimgalviais ir miegam po kelias valandas per parą. Taip yra .
Dalinkimės viskuo - rūpesčiais, patyrimais, išgyvenimais ir pamąstymais. Tikiuosi, jie tikrai kam nors pravers

QUOTE(ajb @ 2008 03 16, 23:30)
Del saskaitos nezinojau, bet vat korteles pasibaigus jos galiojimui sake neduos su jokiu igaliojimu  g.gif Ir keleta kartu...


Taip, kortelės neduos. Įdomi situacija, ane? Jei turi įgaliojimą, pinigus iš sąskaitos imti gali - bet kokiais kiekiais, bet kortelės - ne. Tarsi tai kažkoks kitoks tų pinigėlių eikvojimas būtų... Bičiulė su tuo susidūrė. Aptarinėjom stebėdamosis, užtat ir atsimenu. Regis, ir internetinės sąskaitos su įgaliojimu atsidaryt negalėjo - tik imt grynus iš banko.
Na, sėkmingos darbo savaitėlės visoms! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alan @ 2008 03 16, 23:03)
Liga yra - ir mes negalime to pakeisti.

Liga yra. Bet ji – kaip vėžys. 4u.gif Gydytojai duoda tam tikrą laiką, o ligoniukas išgyvena dešimteriopai daugiau. mirksiukas.gif Ir nebūtinai nekokybiškai. bigsmile.gif

Šįvakar man viena pažįstama gydytoja pasakė tradicinį abejingą klausimą: „Na, ko tu gi nori, kai tokia liga?“ Taip, lyg sakytų: tavo artimasis mirė – tai ko gi tu dar nori? doh.gif Manau, kad net mirties atveju retai kas taip sako, o čia gi gyvas žmogutis. sad.gif Aš tikrai ne tik noriu, bet ir siekiu, kad jam būtų kuo geriau. wub.gif

Beje, šiandien mes su savo ligoniuke slaugos namučiuose patyliukais dainavom, tiksliau, giedojom (sakiau, kad noriu užsiimti muzikos terapija, kad ir kokios sąlygos būtų mirksiukas.gif ). Mamytei smarkiai pasitaisė nuotaika (nors prieš tai buvo nekokia). Ji ir pati bandė giedoti, man pritarti. good.gif Tiesa, su intonavimu jai buvo gal kiek pro šalį (nors gyvenime, ypač jaunystėj labai mėgo dainuoti), bet žodžius ji tarė neblogai (o ji, galima sakyti, nekalba blink.gif ). Bandė pritarti ir jos nežinomoms giesmelėms. Žodžiu, jaučiau, kad kryptinga pradžia jau padaryta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ajb @ 2008 03 16, 22:30)
Aciu uz naujus namucius  4u.gif
Del saskaitos nezinojau, bet vat korteles pasibaigus jos galiojimui sake neduos su jokiu igaliojimu  g.gif Ir keleta kartu...

aš anduojuosi motinos sąskaita turėdama įgaliojimą bet kortelės pasiimti negaliu
Atsakyti
Mano mamytė teismo pripažinta neveiksnia. Reikia nuspręsti, kam būti oficialiu globėju. Kadangi nelabai šiuo metu nelabai yra galimybė ją parsivežti namo iš slaugos namų, norėčiau sužinoti, ar globėjas apskritai ją galima laikyti kur nors kitur, o ne savo namuose. 4u.gif













Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simense: 19 kovo 2008 - 00:33
QUOTE(kulebam @ 2008 03 17, 17:22)
aš anduojuosi motinos sąskaita turėdama įgaliojimą bet kortelės pasiimti negaliu


reikia notaro igaliojimo.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 03 19, 09:10)
reikia notaro igaliojimo.


Deja, ne. Notaro patvirtintas įgaliojimas suteikia teisę naudotis sąskaita banke (paimti ir įnešti pinigus), ir nieko daugiau. Kortelės išsiimti negalima. mirksiukas.gif

Simense - tavo atveju nieko negaliu patarti... O ką sako kad ir tas teismas? Juk bendrauji su kokiu nors teisininku?.. Manyčiau, kad globojamasis nebūtinai turi gyvent globėjo namuose... Bet čia tik asmeninė nuomonė ax.gif
Atsakyti
labutis
del papildomo stazo uz slauga suzinojau tik tiek kad jei dirbi tai darbo staza skaiciuoja uz pagrindini darba ir jokiu priedu verysad.gif

simense reiktu kreiptis pas teisininkus ar soc. rupyba kokia.nors logiskai mastant kazkas turi nest atsakomybe uz neveiksnu zmogu.o kodel neprasei teismo is karto skirti taves globeja?
simense tu paskambink i vilniu daivai andriulienei (cia vienas is tu nr kur alz.klubai)ji tikrai zinos atsakyma i tavo klausima,nes jie gi ten su teisininkais bendradarbiauja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irculia10: 19 kovo 2008 - 13:19
QUOTE(Alan @ 2008 03 19, 14:05)
Deja, ne. Notaro patvirtintas įgaliojimas suteikia teisę naudotis sąskaita banke (paimti ir įnešti pinigus), ir nieko daugiau. Kortelės išsiimti negalima.  mirksiukas.gif


kazkas ne taip. As savo imones darbuotojams isimu korteles, paimu is banko ir asmeniskai atiduodu darbuotojams. antra egzemplioriu (pasirasyta darbuotojo) grazintu atgal bankui
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 03 19, 14:18)
kazkas ne taip. As savo imones darbuotojams isimu korteles, paimu is banko ir asmeniskai atiduodu darbuotojams. antra egzemplioriu (pasirasyta darbuotojo) grazintu atgal bankui

darbuotojas pasiraso -va kame reikalas
Atsakyti