Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

Senoji tema jau visai į pabaigą, o mūsų, norinčių įveiktį baubą Regitrą, skaičius nemažėja smile.gif Toliau ryžtingai jamam teises biggrin.gif 4u.gif

Ankstesniąją temą paskaitinėti galite čia smile.gif

Sėkmės visoms drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2008 03 20, 18:46)
Senoji tema jau visai į pabaigą, o mūsų, norinčių įveiktį baubą Regitrą, skaičius nemažėja smile.gif Toliau ryžtingai jamam teises biggrin.gif  4u.gif

Ankstesniąją temą paskaitinėti galite čia smile.gif

Sėkmės visoms  drinks_cheers.gif


As registruojuosi i palaikymo komanda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 03 20, 17:45)
o šiaip važinėt jau dabar galit, aš kai fotkinaus girdėjau, kaip vienai merginai sakė, jog jei kas, tereik sakyt, kad kortelė gaminama.

Hmmm, o kaip policijai įrodysiu, kad tikrai išlaikiau? g.gif Būtų aišku labai gerai, jei tą pačią dieną jau galėčiau sėst už vairo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2008 03 20, 19:53)
Hmmm, o kaip policijai įrodysiu, kad tikrai išlaikiau?  g.gif  Būtų aišku labai gerai, jei tą pačią dieną jau galėčiau sėst už vairo  ax.gif


vyras man siandien jau siule vaziuoti, bet adrenalino man jau per daug siam kartui.
As turbut iki korteles gavimo vazinesiu su M zenklu (dar nenuklijavom) g.gif
Atsakyti
klausykit, dabar nebesuprantu smile.gif o tai jei suklidau mieste, sekanti karta man aikstelej vel reiks rodyt savo sugebejimus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zanja @ 2008 03 20, 17:57)
klausykit, dabar nebesuprantu  smile.gif o tai jei suklidau mieste, sekanti karta man aikstelej vel reiks rodyt savo sugebejimus? g.gif

agam
Atsakyti
QUOTE(sraigiausia @ 2008 03 20, 18:56)
vyras man siandien jau siule vaziuoti, bet adrenalino man jau per daug siam kartui.
As turbut iki korteles gavimo vazinesiu su M zenklu (dar nenuklijavom)  g.gif


Nusiimkit tą ženklą ir drąsiai mirksiukas.gif Kam žmones begazdinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zanja @ 2008 03 20, 17:57)
klausykit, dabar nebesuprantu  smile.gif o tai jei suklidau mieste, sekanti karta man aikstelej vel reiks rodyt savo sugebejimus? g.gif

reiks. aikštelė visada privaloma rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigiausia @ 2008 03 20, 17:53)
As registruojuosi i palaikymo komanda  biggrin.gif


Dėkui, sraigiausia, mums palaikymo tikrai dar reiks 4u.gif O gal už mane išlaikyti yra norinčių ? lotuliukas.gif Siaubelis, visai nepadeda man tas valerijonas, gal reik eit į lauką prasikvėpuot grynu oru, vis tik saulė išniro... Nes namie galima nuprotėt nuo minčių - galvoj taip ir sukasi įvairiausi Kritinių Klaidų, kurias tiesiog BŪTINAI padarysiu, scenarijai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigiausia @ 2008 03 20, 17:56)
vyras man siandien jau siule vaziuoti, bet adrenalino man jau per daug siam kartui.
As turbut iki korteles gavimo vazinesiu su M zenklu (dar nenuklijavom)  g.gif

lupkit tą ženklą von - visiems bus ramiau, jums ypač, nes nieks nebepypsės išsijuosęs ir mažiau lys kur nereikia. būtent dėl tokių bajerių aš ženklą '70' tik dėl grožio vežiojuos ir nė nesiruošiu lipdyt doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Avis @ 2008 03 20, 17:59)
Dėkui, sraigiausia, mums palaikymo tikrai dar reiks  4u.gif O gal už mane išlaikyti yra norinčių ?  lotuliukas.gif  Siaubelis, visai nepadeda man tas valerijonas, gal reik eit į lauką prasikvėpuot grynu oru, vis tik saulė išniro... Nes namie galima nuprotėt nuo minčių - galvoj taip ir sukasi įvairiausi Kritinių Klaidų, kurias tiesiog BŪTINAI padarysiu, scenarijai biggrin.gif

žvelkit pozityviai - figūrai į naudą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 03 20, 20:02)
lupkit tą ženklą von - visiems bus ramiau, jums ypač, nes nieks nebepypsės išsijuosęs ir mažiau lys kur nereikia. būtent dėl tokių bajerių aš ženklą '70' tik dėl grožio vežiojuos ir nė nesiruošiu lipdyt  doh.gif
Papildyta:

žvelkit pozityviai - figūrai į naudą biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

jei taip sakot - lupsiu M zenkla lauk.
O figurai tai tikrai i nauda lotuliukas.gif as per paskutini menesi blush2.gif 2kg. netekau
Atsakyti
Supratau.... ok, mergaites einu as is cia... jauciuosi pavargusi nuo emociju biggrin.gif sian per daug man ivykiu.. tikiuosi, kad palaikimo komanda niekur nepabegs iki balandzio 4d? ax.gif norejau gauti velykini kiausini is regitros, bet deja... tad reik atsipalaiduoti ir dziaugtis Velyku svente... ''VELYKU RYTA- ziurek mazyti''.... lia lia..
Atsakyti