Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

blogai ziopla as, susimoviau ten kur nesitikejau T formos aikstelej, viska padariau gerai, estakada is karto uzvaziavau, riboto apsisukimo, istriza parkavima, o passkui kai reikejo T forma vaziuot, ziuriu vyras mano atejo, ir as ziopla pradejau ziuret i ji galvojau palinguos man ar gerai ivaziuoju, ir karoce pradejau grybaut verysad.gif ai pati kalta, siaip instrukturius labai geras papuole, sake ir nuolaideliu butu padares, bet sako tiek ziurovu, visi mato, kad nugrybavai, negaliu. vaziavau tai su polo, pirma karta, bet visai geraisu ja vaziuot. na ka sturmuosim dar karta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina19 @ 2008 04 11, 16:10)
o as siandien islaikiau teorija... ax.gif  clap.gif labai nesunku,be reikalo bijojau

Ar sunkūs klausimai būna?
Aš antradienį teoriją važiuoju laikyti, bet labai bijau blush2.gif Ten kur automokyklos internetinį testą lengvai išlaikau, bet kur vairavimo mokykloje pateikė, tai neišlaikiau, nes ten tokių klausimų buvo suktų ir nesamoningų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(katės akys @ 2008 04 12, 13:28)
blogai ziopla as, susimoviau ten kur nesitikejau T formos aikstelej, viska padariau gerai, estakada is karto uzvaziavau, riboto apsisukimo, istriza parkavima, o passkui kai reikejo T forma vaziuot, ziuriu vyras mano atejo, ir as ziopla pradejau ziuret i ji galvojau palinguos man ar gerai ivaziuoju, ir karoce pradejau grybaut verysad.gif ai pati kalta, siaip instrukturius labai geras papuole, sake ir nuolaideliu butu padares, bet sako tiek ziurovu, visi mato, kad nugrybavai, negaliu. vaziavau tai su polo, pirma karta, bet visai geraisu ja vaziuot. na ka sturmuosim dar karta  biggrin.gif

nenusimink,kita kart tikrai pasiseks,tik nebesiblaskyk, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitah @ 2008 04 12, 13:31)
Ar sunkūs klausimai būna?
Aš antradienį teoriją važiuoju laikyti, bet labai bijau blush2.gif Ten kur automokyklos internetinį testą lengvai išlaikau, bet kur vairavimo mokykloje pateikė, tai neišlaikiau, nes ten tokių klausimų buvo suktų ir nesamoningų unsure.gif

o tau nera galimybiu daugiau vairavimo mokykloj pasisprest?? tikrai geriau nei internetu! g.gif

katės akys>> kitas kartas bus sekmingesnis!! drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitah @ 2008 04 12, 14:31)
Ar sunkūs klausimai būna?
Aš antradienį teoriją važiuoju laikyti, bet labai bijau blush2.gif Ten kur automokyklos internetinį testą lengvai išlaikau, bet kur vairavimo mokykloje pateikė, tai neišlaikiau, nes ten tokių klausimų buvo suktų ir nesamoningų unsure.gif


as ketvirtadieni 100 proc islaikiau thumbup.gif iki siol tebesidziaugiu biggrin.gif
is pradziu nugasdino nematyti kokie 5 klausimai. namie teises.lt sprendziau ir pora kartu is tos geltonos knygos. tai regitroj ko gero lengvesni. bet mokykloj man dar lengvesni buvo rolleyes.gif
jei atsakinedama abejoji, tai pasirink, kas atrodo teisingiausia, o paskui gali grizti ir dar karta pagalvoti mirksiukas.gif
Papildyta:
siandien su vyru po vln vazinejau. vienas lochas is salutinio neveikiant sviesoforui kai isleke, tai vos per pusmetri nuo jo dureliu sustojau doh.gif
aikstele tik karta pratimus dariau... nu netobula... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitah @ 2008 04 12, 13:31)
Ar sunkūs klausimai būna?
Aš antradienį teoriją važiuoju laikyti, bet labai bijau blush2.gif Ten kur automokyklos internetinį testą lengvai išlaikau, bet kur vairavimo mokykloje pateikė, tai neišlaikiau, nes ten tokių klausimų buvo suktų ir nesamoningų unsure.gif

nesunkus klausimai.as mokykloj lb mazai sprendziau,namie spresdavau www.teises.lt ten panasiausi klausimai i regitros.sekmes. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Bandysiu teiss.lt spręsti ,tik labai jau nekrauna man to puslapio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katės akys @ 2008 04 12, 13:28)
blogai ziopla as, susimoviau ten kur nesitikejau T formos aikstelej, viska padariau gerai, estakada is karto uzvaziavau, riboto apsisukimo, istriza parkavima, o passkui kai reikejo T forma vaziuot, ziuriu vyras mano atejo, ir as ziopla pradejau ziuret i ji galvojau palinguos man ar gerai ivaziuoju, ir karoce pradejau grybaut verysad.gif ai pati kalta, siaip instrukturius labai geras papuole, sake ir nuolaideliu butu padares, bet sako tiek ziurovu, visi mato, kad nugrybavai, negaliu. vaziavau tai su polo, pirma karta, bet visai geraisu ja vaziuot. na ka sturmuosim dar karta  biggrin.gif

uzjauciu console.gif Kita karta susikaupk ir nekreipk demesio i aplinkinius mirksiukas.gif As su polo laikiau du kartus, man ta masinyte labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
O vat mano pirmasis sturmas pasibaige tokia ziopla klaida,kad sunku patiketi ir geda kam pasakyti doh.gif Aikstelej viska atlikau graziai,nors kojos drebejo kaip reikalas,negalvojau,kad taip galiu nesuvaldyt to drebulio,net sunku buvo atleidineti sankaba.Ogi pasiruosusi jau vaziuoti i miesta neatleidau rankinio ir pradejau vaziuoti.Nu zioplumas nesvietiskas.O egzaminuotojas papuole kaip mumija,labai nemielas,buvo labai nejauku.man jis primine kazkoki tardytoja.Tai dabar uzsirasiau treciadieniui,toks noras uzejo kuo greiciau islaikyti ta egza.
Atsakyti
cia mano mokyklos inetinis puslapis http://www.rvm.lt/

kai isnagrinejau ta vaizdine medziaga, aiksteleje lengviau suktis ax.gif bet dar iki tobulumo toli blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti