Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

Man reikia tokiu panasiai i situos baldu http://www.furniture..._furniture.html
kavos staliuko, konsoles ir vedrodzio.Radau kol kas tik viena parduotuve domus galerijoj Leja kur galima tik uzsakytu baltos spalvos baldu bet ju laukti teks iki 6 menesiu doh.gif . Gal zinote kokiu kitu parduotuviu? Gamintoju?gal kas veza?
Atsakyti
Panašaus stiliaus, tik su griežtesnėmis (tiesesnėmis) kojelėmis mačiau SBA balduose. Ne visai balti, tokie apdūmavę..... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzijanka @ 2006 11 22, 13:23)
Man reikia tokiu panasiai i situos baldu http://www.furniture..._furniture.html

doh.gif doh.gif ir kodel as ten paziurejau verysad.gif mano silpnybe tokie baldai,aisku ne visi 100% bet yra tokiuuuuuuu wub.gif wub.gif as taip pat buvau maciusi SBA balduose kazka panasaus, bet ten buvo valgomojo baldai!!
veidrodziu dar gali paziureti shi shi parduotuvese.
ir aisku Lejoje - as ten turbut galeciau kokias 5 paras but neisejus, kol viska paziureciau!!
gal kas zinot is kur jie veza tuos visus baldelius ir aksesuarus????
Atsakyti
QUOTE(Dzijanka @ 2006 11 22, 14:23)
Man reikia tokiu panasiai i situos baldu http://www.furniture..._furniture.html
kavos staliuko, konsoles ir vedrodzio.Radau kol kas tik viena parduotuve domus galerijoj Leja kur galima tik uzsakytu baltos spalvos baldu bet ju laukti teks iki 6 menesiu  doh.gif . Gal zinote kokiu kitu parduotuviu? Gamintoju?gal kas veza?

dar paziurek www.rotrainterjerai.lt,ju salonasVilniuje: domus galerija 2a. ir Klaipedoje: Nemuno baldu centras 2a.,Baltijos pr.10., nes kai buvau parodoje tai tikrai tokiu baldu buvo,laaabai grazus thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus.Lejoj dave kataloga kur ir buvo is to puslapiuko tie baldai. Jie daug daug brangesni negu rudi tokio modelio, bet man rudi netinka:)
ir ju laukti reikia nuo 3 iki 6 menesiu doh.gif doh.gif doh.gif
Nieko, viska iskentesiu del grozio nes man nedaug reikia. Bet ju kolekcijoj nera kavos staliuko....................
O man reikia butinai konsoles, spinteles ant ilgu kojyciu ir staliuko, del vedrodzio dar bus matyt biggrin.gif
jei dar kas nors kazinot rasykit. Gal kur matet.
dekoju visoms
Atsakyti
dabar niekaip neatgaminu doh.gif pavadinimo, bet yra dar tokia parduotuve ir website savo turi, kur baldeliai panasaus stiliaus, snipiskese, uz Finastos tokia gatvyte yra ten faina parduotuve isikurus, tik va - is sviesiu tai nedaug ka ten maciau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2006 11 23, 16:32)
dabar niekaip neatgaminu  doh.gif  pavadinimo, bet yra dar tokia parduotuve ir website savo turi, kur baldeliai panasaus stiliaus, snipiskese, uz Finastos tokia gatvyte yra ten faina parduotuve isikurus, tik va - is sviesiu tai nedaug ka ten maciau  verysad.gif

man atrodo ta parduotuve El Greko baldai, ar ne? Dar panasiu baldu galima ieskoti Zveryne Kestucio gatveje kazkur per viduri yra Faber klasika, ir dar galima bandyti Pylimo gatve vaziuojant ties Vingriu stotele yra salonas "Divina", nu ten taip biski giliau, kur kazkada Humana buvo, ne pacioj Pylimo gatvej, ten ta gatve Placioji berods vadinasi. Salia yra Vilniaus ligoniu kasos.


ka tik buvau Vokisku uzuolaidu salono interneto psl ir ten maciau keleta baltu baldeliu. www.vus.lt prie prekes/aksesuarai yra keletas nuotrauku, man atrodo kazko panasaus ieskai?
Atsakyti
Aciu labai, viena radau lygiai kaip pas mane ir kaip as noriu.Mano sienos dryzuotos kur bus konsole ir veidrodis smile.gif aciuuuuuuuuuuuuuuu
varysiu ziureti, nes realybej gal daugiau turi.Nu va, neveltui sia tema uzvedziau.Yra zinanciu znmoniu.
Faber prekiauja tik rudais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzijanka @ 2006 11 24, 10:31)
Aciu labai, viena radau lygiai kaip pas mane ir kaip as noriu.Mano sienos dryzuotos kur bus konsole ir veidrodis smile.gif aciuuuuuuuuuuuuuuu
varysiu ziureti, nes realybej gal daugiau turi.Nu va, neveltui sia tema uzvedziau.Yra zinanciu znmoniu.
Faber prekiauja tik rudais  unsure.gif

cia vokisku uzuolaidu salone radai? ten tiek daug visko grazaus, gaila mano namai per mazi ir juose daug graziu daiktu netelpa rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(adlim2adlim @ 2006 11 24, 09:05)
man atrodo ta parduotuve El Greko baldai, ar ne?

taip taip ta turejaugalvoje thumbup.gif

QUOTE(adlim2adlim @ 2006 11 24, 09:05)
ka tik buvau Vokisku uzuolaidu salono interneto psl ir ten maciau keleta baltu baldeliu. www.vus.lt prie prekes/aksesuarai yra keletas nuotrauku, man atrodo kazko panasaus ieskai?

o as buvau uzejus pries pora sav ten bigsmile.gif bigsmile.gif o kokie sviestuvai....o kokie aksesuarai...........vai vai vai tik pinigu turek........ cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzijanka @ 2006 11 24, 10:31)
Faber prekiauja tik rudais  unsure.gif

netiesa kalbi ,moterie schmoll.gif ,teiravausi ju fabrikelyje ir sandely,tai labai uzpageidavus,padarys tau ir baltus ir melsvus,tik luktelt reiktu kokia 2-3 menesiukus.Gal salone kolektyvas nori parduoti tai kas ekspozicijoje arba tingi uztepakali pajudint mirksiukas.gif Dar tokiais baldeliais prekiauja ORNAMENTUM,berods Smolensko g. ir "Europoje", jau minetas Vokisku uzuolaidu salonas ir dar lyg MADAM IV( lyg tai...)
Atsakyti
Sveikos, mane labai zavi a la provanso stiliukas, kai virtuves baldai biski patrinti, tokie buna balti patrinti.
Visiskas provansas tai yra prancuzijos kaimo stilius, tai tokio nereikia. man patinka toks biski provansas smile.gif siltas , mielas. radau ne mazai nuotrauku tikrai superiniu, kelias idedu. Gal kas zinot ar daretes kazka panasaus?
http://www.fotofabri...o.12650592.jpeg

http://www.fotofabri...o.12650593.jpeg
Atsakyti