Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

Labai fainos foto wub.gif ,mano visas namas kamscio grindimis,grazu man... rolleyes.gif
Nezinau zyliuk ,kur tau ja parodyti?gal y meila?
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 06 17, 01:05)
Labai fainos foto wub.gif ,mano visas namas kamscio grindimis,grazu man... rolleyes.gif
Nezinau zyliuk ,kur tau ja parodyti?gal y meila?


ir mes norim pamatyti 4u.gif
Atsakyti
Nu kamštis jokiu sovietizmu tikrai nekvepia. Esu tų laikų auginta. Ir gal būsiu blondiniška, bet pirmą kartą apie šią dangą sužinojau prieš 6 ar 5 metus. Man garžu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 17 birželio 2010 - 09:22
QUOTE(Mergelė @ 2010 06 17, 09:22)
Nu kamštis jokiu sovietizmu tikrai nekvepia. Esu tų laikų auginta. Ir gal būsiu blondiniška, bet pirmą kartą apie šią dangą sužinojau prieš 6 ar 5 metus. Man garžu.


Bent jau man, pirma mintis is tu laiku, tai izoplenas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 06 16, 23:29)
Kai asmeniskai nepatinka tai suprantu. taciau, kad sovietiniais laikais kvepai  blink.gif  as kazkaip net nepamenu, kad sovietiniais laikas kas nors labai zinotu toki reikala, kaip kamstine danga  g.gif gal klystu, priminkite.
kas liecia kvepia klasika ar provansu, ar nekvepia, tai halogenai irgi nekvepia juk. kamstis naturali, puiki medziaga. tik kai pradedama is jos daryti akmenu imitacija, tai grozio jau tame mazai rasi.

drinks_cheers.gif sovietmeciu kvepeti neturetu, nes tokiu metu LT apie ji net negirdejau. O jei ir buvo kazkur naudojamas, tai tikrai ne grindims. Tikra klasika ar prabanga tai jis tikrai nekvepia, bet ne visiems ir reikia to tikrumo ax.gif . Man asmeniskai, kamstis yra tiesiog "nerimta" (neilgaamze ir nesolidi) medziaga grindims. Isimtis yra, zinoma, siuolaikinis interjeras, kur sueina viskas.

QUOTE(zyliukas @ 2010 06 16, 22:14)
Sveikutes, man asmeniskai kamstine danga laaabai nepatinka. nu tokie sovietiniai laiaki man. nezinau atgyvena kazkokia.

gal tu su linoleumu sumaisei biggrin.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 17 birželio 2010 - 09:35
QUOTE(vida777 @ 2010 06 17, 11:35)
drinks_cheers.gif  sovietmeciu kvepeti neturetu, nes tokiu metu LT apie ji net negirdejau. O jei ir buvo kazkur naudojamas, tai tikrai ne grindims. Tikra klasika ar prabanga tai jis tikrai nekvepia, bet ne visiems ir reikia to tikrumo  ax.gif . Man asmeniskai, kamstis yra tiesiog "nerimta" (neilgaamze ir nesolidi) medziaga grindims. Isimtis yra, zinoma, siuolaikinis interjeras, kur sueina viskas.
gal tu su linoleumu sumaisei  biggrin.gif ?

na, neilgaamze sakai g.gif tai, kad net kai kuriuose oro uostuose laukimo sales yra isklotos sia danga g.gif jei neklystu, tai berods apie kazkuri oro uosta portugalijoje skaiciusi esu. visokio to kamscio yra. kas liecia grozi, tai man to kamscio visokio yra, ir grazaus ir absoliuciai nepatinkancio. jei kazkas sugeba priderinti tinkamai savo interjere, tai kodel gi ne.
Atsakyti
Na , kad jau atsigrezem i kaiminyste, tai jau ilga laika neislendu is sio lobyno biggrin.gif
http://www.dacha.tv/...b2ai3kswfx4agx/

Tikrai yra i ka akis paganyti ir ideju pasisemti . Virtualus turai leidzia po kruopelyte isstudijuoti pakeitimus.
Jei domina pertvarkos butuose, zemiau desineje ziureti "КВАРТИРНЫЙ
ВОПРОС
ПРЕДСТАВЛЯЕТ"
Atsakyti
Nustebau paskaiciusi apie ilgaamziskuma g.gif ,turiu draugu portugalu,pas juos tas kamstis gaminamas,ten jo saknys,maciau daug namu,oho kaip grazu ir koks kamstis 4u.gif todel rinkausi sia naturalia ilgaamze medziaga.lakas specialus yra jam ir nepigus,nuo to priklauso ir jo devejimasis.
Beje, vis dar laukiu apie uosio kenksminguma g.gif.
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2010 06 17, 11:47)
Na , kad jau atsigrezem i kaiminyste, tai jau ilga laika neislendu is sio lobyno  biggrin.gif
http://www.dacha.tv/...b2ai3kswfx4agx/

Tikrai yra i ka akis paganyti ir ideju pasisemti . Virtualus turai leidzia po kruopelyte isstudijuoti pakeitimus.
Jei domina pertvarkos butuose, zemiau desineje ziureti "КВАРТИРНЫЙ
ВОПРОС
ПРЕДСТАВЛЯЕТ"




puiki nuoroda thumbup.gif as stengiuosi savaitgaliais nepraleisti siu laidu, nes tikrai galima pasisemti geru ideju 4u.gif
Atsakyti
Žiū - labai nukrypta nuo temos. Kažkuri interesantė teiravosi kaip aukštais apvadais apdėlioti apvalius kampus, kolonas ir pan. Aš kamštį pateikiau tik kaip vieną iš variantų. Tuoj nuo apvadų buvo pereita prie kamštinių ... sienų ir grindų.
Aišku, niekas nedraudžia apie tai kalbėti, bet manau, kad interesantė pasiklys tarp mūsų pamąstymų.

Yra ir mano namuose tos kamštinės dangos, bet jei parašyčiau, kurioje vietoje ją tvirtinome (džiaugiuosi, kad čia toks variantas net nepaminėtas), tai reikėtų dar vieną temą užvesti. Kamštis - natūrali medžiaga ir gali būti protingai panaudotina. Va, dėl šito lyg tai ir sutariame.

O dabar - kamštį į ausis ir marš plačias grindjuostes aptarinėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daina76 @ 2010 06 17, 12:56)
Žiū - labai nukrypta nuo temos.

O dabar - kamštį į ausis ir marš plačias grindjuostes aptarinėti  mirksiukas.gif

nemanau, kad nukrypta nuo temos. tema plati, aptarineti galime i kaire ir i desine. temos vadas nepaskirtas kol kas, todel "mars" manau ne vietoje cia ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti