Įkraunama...
Įkraunama...

priemonės skatinančios plaukų augimą

user posted image

biggrin.gif

senoji tema cia

QUOTE
riebaluoja jis plaukus..


tai cia faktas, del to labai retai ji ir naudoju doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GūGa: 29 gegužės 2008 - 10:08
As naudoju SP ENERGY SERUM,WELLA Serumas nuo plauku slinkimo,bet labai skatina augima,naudoju gal 4 men., ir pastebejau kad tikrai padeda,nes 1 karta per 2 men.dazau plauku saknys,tai dabar ziuriu vos ne po 2 savaiciu reikia dazitys greit atauga.
Pirkau salone,kainavo 125 lt,seruma reikia itrinti i saknys,skistys baltas kaip vandenukas su spiritu lotuliukas.gif
Atsakyti
Foto tai nuginklavo biggrin.gif
Simpatiška - va už tokias gaminių kainas ir tikėtis rezultato galima .
čia 4 mėn užteko vienos buteliuko? Nors žinok 1x per 2 mėn tai nėra greitai, aš jau po mėnesio neapsikenčiu ataugusių nuotolių biggrin.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif
QUOTE(Turkish @ 2008 09 18, 10:05)
Foto tai nuginklavo biggrin.gif
Simpatiška - va už tokias gaminių kainas ir tikėtis rezultato galima .
čia 4 mėn užteko vienos buteliuko? Nors žinok 1x per 2 mėn tai nėra greitai, aš jau po mėnesio neapsikenčiu ataugusių nuotolių biggrin.gif


sutinku del kainos,kainele tikrai didoka,mano kirpeja pasake kad uztenka metams,bet kadangi dar mano vyras kartais naudoja,tai manau mansis pasibaigs greiciau

o apie plauku augima kaip tik ir rasiau kad 1 karta per 2 men., eidavau dazyti,nes laabai letau augo,todel ir nusipirkau,dabar tai po 2 savaiciu reikia dazyti (nes po tuo skyscio naudojimo pradejo greiciau augti) bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Simpatiaska @ 2008 09 17, 23:28)
As naudoju SP ENERGY SERUM,WELLA Serumas nuo plauku slinkimo,bet labai skatina augima,naudoju gal 4 men., ir pastebejau kad tikrai padeda,nes 1 karta per 2 men.dazau plauku saknys,tai dabar ziuriu vos ne po 2 savaiciu reikia dazitys greit atauga.
Pirkau salone,kainavo 125 lt,seruma reikia itrinti i saknys,skistys baltas kaip vandenukas su spiritu lotuliukas.gif


As ji irgi naudoju, pritariu, kad labai geras. is tos pacios serijos naudoju seruma ir plauku galiukams.
Atsakyti
atvaziavo mano Goldwell plauku aktyvatorius, vakar jau isbandziau, tokios putos, jad svelniai reikia itrinti i plaukus, kvapo ypatingo nepajauciau, neperstejo, neskaudejo, per nakti plaukai irgi neuzaugo iki uzpakalio biggrin.gif
naudosim - ziuresim, kirpeja labai ji gyre ax.gif
Atsakyti
Man buvo uzejes momentas,norejosi kuo greiciau ir ilgesniu plauku,tai naudojau vien tik sita sampuna ir ampulytes Rene Furterer nuo slinkimo/skatinancias augima,zinokit plaukai tikrai gerokai ugtelejo ir greiciau nei iprastai ax.gif
Tik pinigo daug iseina,nes ampuliu pusantros dezutes sunaudojau(pusele dar laukia),o dezute kiek virs 200lt atsieina,sampunas irgi ne is pigiuju verysad.gif
Atsakyti
Plauku augima skatina eukalipto aliejus. As ji i sampuna lasindavau. Negaliu garantuoti, kad nuo jo, bet plaukai augo greiciau smile.gif
Atsakyti
Maciau Eurocose Linda firmos plauku augimo aktyvatoriu, parasyta naudoti reikia minimum š men. Kokie butu atsiliepimai, gal kuri naudojot 4u.gif
Atsakyti
Simpatiaska- aa dabar supratau su tuo augimu smile.gif
bet pagalvojus, kiek metam išleidžiam š priemonėm dėl augimo, tai čia geriau vienu kartu ir gerą daiktą vertą kainos. Tik įdomu ar pas mane čia Utenos mieste salone turės tokių
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 09 19, 12:34)
Simpatiaska- aa dabar supratau su tuo augimu smile.gif
bet pagalvojus, kiek metam išleidžiam š priemonėm dėl augimo, tai čia geriau vienu kartu ir gerą daiktą vertą kainos. Tik įdomu ar pas mane čia Utenos mieste salone turės tokių


Manau kad jei tas salonas naudoja SP WELLA priemones tai be problemu galesi uzsakyti ir parvez.
ten toks permatuomas stiklinis buteliukas ir kamstukas atrodo kaip didele pipete,reikia su ta pipete prisiurbti siek tiek skyscio paskirstyti isskirsai ant galvos odos ,paskui pirstais itrinti ,pamasazuoti,bus toks malonus pojutis...
Atsakyti
QUOTE(Shania @ 2008 09 18, 21:37)
Maciau Eurocose Linda firmos plauku augimo aktyvatoriu, parasyta naudoti reikia minimum š men. Kokie butu atsiliepimai, gal kuri naudojot  4u.gif

Turejau Lindos kauke ten berods buvo nuo slinkimo, tai jos man tik 2kartam uzteko.Kainavo apie 11-12lt.Sakau neapsimoka g.gif
Atsakyti