Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis 13 tema

QUOTE(bonda @ 2008 07 18, 11:20)
Susigundziau cia kazkada nesenai matyta idaryta cukinija wub.gif
kadangi idaro liko biggrin.gif tai paemiau ta malta mesa sumakalavau su apkepintom darzovem, idejau fetaki surio -pirma syki tokia marmalioze dariau lotuliukas.gif ir sudejau i silikonine forma keksiukams
siaip tai nerealiai skanus 'keksiukai' gavos -minkstuciukai thumbup.gif  wub.gif

Bonda, tavo cukinijos atrodo žymiai skaniau nei maniškės doh.gif 4u.gif
Bet labiausiai susižavėjau tavo "keksiukais" thumbup.gif Sakyk, o kur ta forma keksiukų įsigyti? Aš šitą idėją tikrai panaudosiu, kai lauksiu svečių. Nerealiai faina thumbup.gif

QUOTE(Nerytė @ 2008 07 18, 14:07)
o cia siek tiek italiskos virtuves:
gali buti ir uzkandele, ir garnyras prie antro patiekalo thumbup.gif

Vajė, kaip noriu!!!!!!!!!!!! Būtinai išbandysiu thumbup.gif Taip skaniai, taip vasariškai atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2008 07 18, 15:04)
Bonda, tavo cukinijos atrodo žymiai skaniau nei maniškės  doh.gif  4u.gif
Bet labiausiai susižavėjau tavo "keksiukais"  thumbup.gif Sakyk, o kur ta forma keksiukų įsigyti? Aš šitą idėją tikrai panaudosiu, kai lauksiu svečių. Nerealiai faina  thumbup.gif
Vajė, kaip noriu!!!!!!!!!!!! Būtinai išbandysiu thumbup.gif Taip skaniai, taip vasariškai atrodo  4u.gif

formu pasiziurek kad ir maximo, buvau macius, nezinau ar rasi butent tokiu formeliu, bet pyragu formu tikrai maciau

o uzkandele tikrai isbandyk, labai skanu! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dlambliukas @ 2008 07 18, 14:49)
Jau tie cepelinai doh.gif nemoku as pati skaniu padaryti unsure.gif
Karbonadus ir as tokius dariau, tai idaras buvo is surio tarkuoto, kumpio smulkiai pjaustyto, cesnako skilteles ir svoguno laisku smile.gif dar dejau sauksteli majonezo smile.gif MB liko suzavetas  lotuliukas.gif


visai skaniai skamba, reiks pabandyti 4u.gif
Atsakyti
niu cepelinai wub.gif . Beje jau is svieziu bulviu?
Pusryciai. Fribulvytes su darzovem ir ir salto rukymo kumpeliu.
user posted image
O siandieninia musu pietus, vedarai is vieziu bulviu. O receptas nieko i patingo, tarkuotos bulves, kiausas, druska ir grietine, viska ismaisom dedam i zarna ir kepam.
user posted image

Atsakyti


QUOTE(egleegle @ 2008 07 18, 16:04)
Bonda, tavo cukinijos atrodo žymiai skaniau nei maniškės  doh.gif  4u.gif
Bet labiausiai susižavėjau tavo "keksiukais"  thumbup.gif Sakyk, o kur ta forma keksiukų įsigyti? Aš šitą idėją tikrai panaudosiu, kai lauksiu svečių. Nerealiai faina  thumbup.gif
:

blush2.gif wub.gif ir skani gavos wub.gif

o forma pirkau as maximoj -buna visokiausiu thumbup.gif labai gera- ir saldumynam, ir mesynam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 07 18, 14:07)
karbonadas apvoliotas dziuveseliuose su sezamo seklom

o cia siek tiek italiskos virtuves:


Nu,gerai,kad eisiu karbonadus kept bigsmile.gif .
Ir užkandis niam niam thumbup.gif

QUOTE(Srove @ 2008 07 18, 15:14)
Sian dariau cepelinus liliputus biggrin.gif



swoon.gif .Kai pamatau tavo patiekalus net kalbos dovaną prarandu doh.gif lotuliukas.gif
QUOTE(mamkaa @ 2008 07 18, 16:47)

Skaniai atrodo vėdarai essen.gif: ,bendravarde biggrin.gif

Gerai,kad pilvas prikištas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2008 07 18, 15:57)
Srove,o tai cepelinai jau iš šviežių bulvių ar dar senų?Žadu sodyboje savaitgalį pasikasti šviežių bulvių ir jau kepti blynus,bet cepelinų dar bijočiau daryti? g.gif

Zinoma is svieziu, senu jau senai nenaudoju.O kodel bijai daryti?Kad bulves skystos gali buti?Nieko baisaus, tik daugiau bulviu reiks sutarkuoti rolleyes.gif
As truputuka dedu i vandeni krakmolo, kol bulves labai sviezios, ne i tesla, bet i vandeni, kur virs cepai(gera sauksta ismaisau pusej puodelio salto vandens ir maisydama supilu)Taip darau ne del to, kad bijau, kad nusisypsos cepelinai, o del to, kad nebutu pasisiause biggrin.gif .
Mamkaa bulbiadieniai atejo biggrin.gif , vedarai wub.gif 4u.gif
Cia apie bulves, kam idomu.

http://www.mamoszurn...m...t&task=view
Buvau mamkas sumaisiusi biggrin.gif Pasitaisiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 18 liepos 2008 - 16:16
Mano pietus lazanija:
Pirmiausiai pasidarau farsa, kiaulienos arba kalukutienos farsas, dedu pora saukstu vandens, pora saukstu majonezo, pora saukstu pomdoru tyres, itarkuoju mazorelos arba fermentinio surio, pievagrybius kelis, sviezios paprikos, nu visko ko norisi, tada dedu prieskoniu ir druskytes, svieziu krapu ir baziliko, cesnakiuku. Sumaisau. Apverdu makaronus, kad suminkstetu, tada pasitepu inda tomatu tyre ir majonezu, misinuku ir dedu laksta makarono,tepu pomidoru tyres plonai, ir dedu plonai farso misinio, tada vel laksta ir tepu plonai majonezu ir vel farso plonai, taip sukloju iki virsaus, ir tada kai uzkloji paskutini sluoksni lakstu makaronu uzpilu pora saukstu vandens ir majonezo pomidoru tyres misinio, tada uztarkuoju suriu ir uzdengiu folija. Kepu 190 laipsniu orkaiteje, koki 40 min. po 40 min nuimu folija ir dar uztarkuoju surio, kepu kol suris issilydo. Skanaus essen.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2008 07 18, 17:45)
Mano pietus lazanija:
Pirmiausiai pasidarau farsa, kiaulienos arba kalukutienos farsas, dedu pora saukstu vandens, pora saukstu majonezo, pora saukstu pomdoru tyres, itarkuoju mazorelos arba fermentinio surio, pievagrybius kelis, sviezios paprikos, nu visko ko norisi, tada dedu prieskoniu ir druskytes, svieziu krapu ir baziliko, cesnakiuku. Sumaisau. Apverdu makaronus, kad suminkstetu, tada pasitepu inda tomatu tyre ir majonezu, misinuku ir dedu laksta makarono,tepu pomidoru tyres plonai, ir dedu plonai farso misinio, tada vel laksta ir tepu plonai majonezu ir vel farso plonai, taip sukloju iki virsaus, ir tada kai uzkloji paskutini sluoksni lakstu makaronu uzpilu pora saukstu vandens ir majonezo pomidoru tyres misinio, tada uztarkuoju suriu ir uzdengiu folija. Kepu 190 laipsniu orkaiteje, koki 40 min. po 40 min nuimu folija ir dar uztarkuoju surio, kepu kol suris issilydo. Skanaus essen.gif



kaip skaniai atrodo, noreciau,o tik orkaiteje galima kept? maniskei kazkas atsitiko doh.gif
Atsakyti
Srove, tu lavonas lotuliukas.gif O gal ne...būk geriau mano žmona lotuliukas.gif Bais cepelinų norisi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(neringute22 @ 2008 07 18, 17:18)
kaip skaniai atrodo, noreciau,o tik orkaiteje galima kept? maniskei kazkas atsitiko  doh.gif

Visada tik orkaiteje kepu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2008 07 18, 17:14)
swoon.gif .Kai pamatau tavo patiekalus net kalbos dovaną prarandu  doh.gif  lotuliukas.gif

Dar viena su negalia bigsmile.gif verysad.gif biggrin.gif Gausi ignore uzsideti cool.gif
Greitu laiku dingsiu, ziurek, kad pasveiktum, kol grysiu biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Elena @ 2008 07 18, 18:33)
Srove, tu lavonas  lotuliukas.gif O gal ne...būk geriau mano žmona  lotuliukas.gif Bais cepelinų norisi  tongue.gif


Pala, o kaip ten pas tave su ... su.... nu su pakraipa?Viskas tvarkoj? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti