Įkraunama...
Įkraunama...

užuolaidos, romanetė, roletai ir kt.

dalinkimės mintimis toliau biggrin.gif
Papildyta:
o aš šiandien pagaliau pribaigiau sūnaus kambarį biggrin.gif suvarsčiau romanietkas... tik apačioj normalaus svorio dar neįdėjau tai nenutempia normaliai doh.gif


user posted image
user posted image


Atsakyti
QUOTE(Nerukanti @ 2008 08 20, 12:36)
Na kad pagal kvadratūrą skaičiuotų kainą, tai nesu girdėjusi... Šiap skaičiuojama taip: lango plotis x audinio kaina + lango aukštis x kreipiančiųjų kaina (jei tokių reikia, apie 25Lt/m).

kas cia toks per daiktas? ax.gif
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rositina: 20 rugpjūčio 2008 - 14:40
kaip įdomiai atrodo bigsmile.gif
Papildyta:
mergaitės, o kokie karnyzai rinktis, kad ir dieninės ir naktinės pasikabintu?
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2008 08 20, 16:30)
kas cia toks per daiktas?  ax.gif


Kreipiančiosios - tai tie "rėmeliai", kurie tvirtinami lango šonuose, tam, kad roletas laikytųsi prigludęs prie stiklo.
---
Dar kažkas anoj temoj klausė, kas yra stiklajuostės. Tai čia tas "kampukas" (na būna ir užapvalintų) tarp lango rėmo ir stiklo. Kad būtų aiškiau, paveiksliuke pažymėjau geltonai:
http://i37.tinypic.com/jsf3fb.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerukanti: 20 rugpjūčio 2008 - 15:12
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 20, 14:36)
o aš šiandien pagaliau pribaigiau sūnaus kambarį  biggrin.gif suvarsčiau romanietkas... tik apačioj normalaus svorio dar neįdėjau tai nenutempia normaliai  doh.gif


Akvilyte wub.gif gražu.

O gal galėtum iš arčiau mechanizmą, kaip jos pakabintos nufotkint įsivaizdavimui? blush2.gif
Atsakyti
[quote=akvilyte,2008 08 20, 14:36]
dalinkimės mintimis toliau biggrin.gif
Papildyta:
o aš šiandien pagaliau pribaigiau sūnaus kambarį biggrin.gif suvarsčiau romanietkas... tik


labai gražu ir pats kambarys gražiai skoningai atrodo smile.gif
Atsakyti
[quote=rutelyte,2008 08 20, 20:31]
[quote=akvilyte,2008 08 20, 14:36]
dalinkimės mintimis toliau biggrin.gif
Papildyta:
o aš šiandien pagaliau pribaigiau sūnaus kambarį biggrin.gif suvarsčiau romanietkas... tik
labai gražu ir pats kambarys gražiai skoningai atrodo smile.gif
[/quote]

Man tai tapetai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Et, greičiau tas naujas butas būtų... rolleyes.gif
Atsakyti
Noreciau paklaust jusu nuomones del velux tamsinanciu uzuolaideliu valdomu pulteliu veikianciu nuo saules baterijos.
Noreciau tokia uzsisakyt nes pagal aprasyma turetu but labai patogu. Planuoju deti miegamajame, kur stoglangis yra vienintelis langas, o dar labai aukstai idetas, kad dabar norint pakelt-nuleist uzuolaidele reikia ant kopeteliu pasilipti. Tik va beda ta, kad kiek apskambinau siandien Klaipedos velux atstovus niekas neturi tokio pavyzdzio paziutet, o labai jau noreciau isbandyt kaip tokia veikia...
http://web02.velux.com/vlt/dsp3/!cipc4.shop?cLnk=4162

gal kuri turite tokias ir galetumete pakomentuoti kokie pliusai ir minusai??

atsibodo ant kopeciu laipiot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 20, 11:36)
o aš šiandien pagaliau pribaigiau sūnaus kambarį  biggrin.gif suvarsčiau romanietkas... tik apačioj normalaus svorio dar neįdėjau tai nenutempia normaliai  doh.gif


Akvilyte, grožis nerealus - viskas, nebenoriu bambukų nei džiuto, noriu tooookių! ax.gif
Atsakyti
akvilyte kaip graziai atrodo ir kaip originalu thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti