Įkraunama...
Įkraunama...

užuolaidos, romanetė, roletai ir kt.

QUOTE(Latia @ 2008 08 25, 21:28)
Norėčiau pasiteirauti, gal kas galėtų pakomentuoti apie tokius tipo neperšviečiamus roletus (jie lygtais dengti guma): ar kambaryje juos užtraukus absoliučiai tamsu, kad dieną tenka degti šviesą? Visi buto langai į pietus, tai vasarą neįmanoma gyventi. Ar tikrai verta juos dėtis tik dėl karščio sumažinimo? Gal kokių pliusų / minusų  pastebėjote naudodami?

Be to dar domina ant vieno lango sumontuoti du roletai, viršuje ir apačioje. Pavyzdžiui, vienas - su dalinai permatomu audiniu, antras - užtemdantis (kiek žinau, gamina Lauresta ,gal dar kažkas?). Atrodo labai praktiškas variantas, kas negali pakęsti nuogų langų dieną. Ar patogiai naudojami, +/-?


Na gumuotų roletų pirminė funkcija yra sulaikyti šviesą, o ne šilumą (čia tik "šalutinis" jų poveikis ax.gif ).
Šilumą jie sulaiko, bet ne tiek, kiek tai daro būtent tam skirtos priemonės (kurios, ne paslaptis, yra brangesnės, bet ir rezultatai nepalyginamai geresni). Jei tik leidžia finansai, siūlyčiau pasidomėti išorinėmis priemonėmis (išorinės, fasadinės žaliuzės, roletai, markizės, apsauginės žaliuzės), nes ne paslaptis, kad kambarys neįšyla, jei šiluma sulaikoma už lango, o ne kambario viduje. Taigi jei patalpos įšyla tikrai nepakenčiamai, galit apsvarstyti ir kiek didesnę investiciją.

Kas dėl dviejų roletų sistemos, tai patogumas neišpasakytas. Vienintelis man žinomas minusas, kad vaikiukai gali pirštukus prisidaužti - visgi spyruoklinis mechanizmas (jei neklystu), taigi reiktų primokyt, kad bus "popa ajajai" wub.gif . Dar pamąsčiau, kad jų ir dydis gan ribotas turėtų būti? g.gif Na bet jei jums tinka, tai džiugu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerukanti: 25 rugpjūčio 2008 - 20:54
QUOTE(Latia @ 2008 08 25, 20:28)
Norėčiau pasiteirauti, gal kas galėtų pakomentuoti apie tokius tipo neperšviečiamus roletus (jie lygtais dengti guma): ar kambaryje juos užtraukus absoliučiai tamsu, kad dieną tenka degti šviesą? Visi buto langai į pietus, tai vasarą neįmanoma gyventi. Ar tikrai verta juos dėtis tik dėl karščio sumažinimo? Gal kokių pliusų / minusų  pastebėjote naudodami?

Kai užsakinėjau gumuotus roletus, visose firmose pirmas klausimas būdavo- ar ne pietinė pusė? Ar daug saulės? Dauguma aiškino, kad jei pietinė pusė, tai negerai . O šiaip tai išties labai patogu ir dieną reikia šviesos 4u.gif

QUOTE(Nerukanti @ 2008 08 25, 21:50)
Kas dėl dviejų roletų sistemos, tai patogumas neišpasakytas. Vienintelis man žinomas minusas, kad vaikiukai gali pirštukus prisidaužti - visgi spyruoklinis mechanizmas (jei neklystu), taigi reiktų primokyt, kad bus "popa ajajai"  wub.gif . Dar pamąsčiau, kad jų ir dydis gan ribotas turėtų būti?  g.gif  Na bet jei jums tinka, tai džiugu  thumbup.gif

Labai įdomu būtų pamatyti g.gif Įdomu kaip atrodo mechanizmas vidury lango g.gif Ar čia vienas būtų traukiamas iš viršaus, kitas - iš apačios g.gif
Atsakyti
Sveikos Mamytes smile.gif ,
Galiu pagelbeti su langu dekoru: nuo dizaino iki jo ispildymo. Tai uzuolaidos, romanetes, sirmos, lovatieses, pagalveles ir karnizai. Neuzsisimu tik roletais ir zaliuzemis.
Rasykit i az, butinai padesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 20, 14:36)
dalinkimės mintimis toliau  biggrin.gif

akvilyte, paraše radau tamstos darbukus, tai sudomino šitas darbas:
user posted image
Čia toks audinys ir buvo ar čia ant vienspalvio "užpiešta"? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2008 08 26, 09:17)
Čia toks audinys ir buvo ar čia ant vienspalvio "užpiešta"? blush2.gif

čia išsiuvinėta juostele mirksiukas.gif mano rankelėm cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 26 rugpjūčio 2008 - 08:32
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 26, 09:31)
čia išsiuvinėta juostele  mirksiukas.gif mano rankelėm  cool.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif nebūčiau pagalvojusi thumbup.gif
Man reiktų kažko panašaus g.gif Kiek kainuotų toks darbukas 130x150 langui? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2008 08 25, 23:53)
Labai įdomu būtų pamatyti  g.gif  Įdomu kaip atrodo mechanizmas vidury lango  g.gif  Ar čia vienas būtų traukiamas iš viršaus, kitas - iš apačios  g.gif


Principas panašus, kaip tradicinio roleto. Viršuje kabo kasetė su pvz švesiu audiniu, šonuose rėmeliai, o apačioj dar viena kasetė , sakykim, su gumuotu audiniu. Gaila, dabar foto neturiu, bet ryt pasistengsiu įdėti (kaip čia nepamiršus? doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Nerukanti @ 2008 08 26, 11:30)
Principas panašus, kaip tradicinio roleto. Viršuje kabo kasetė su pvz švesiu audiniu, šonuose rėmeliai, o apačioj dar viena kasetė , sakykim, su gumuotu audiniu. Gaila, dabar foto neturiu, bet ryt pasistengsiu įdėti (kaip čia nepamiršus?  doh.gif )


Mane irgi domintu sis dvigubas variantas, o sakykit iki kokio dydzio langams rekomanduojamas? ax.gif
Atsakyti
Ir dar, gal kas galetu pasakyt (visos temos neperskaiciau, tik kazkuria senesne blush2.gif ) as ant apvaliu stikajuosciu tikrai prastai laikosi/tvirtinasi roletai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lejla @ 2008 08 26, 19:37)
Ir dar, gal kas galetu pasakyt (visos temos neperskaiciau, tik kazkuria senesne  blush2.gif ) as ant apvaliu stikajuosciu tikrai prastai laikosi/tvirtinasi roletai?  ax.gif


Na priklauso nuo konkrečių stiklajuosčių. Problemų dėl to kilti neturėtų - juk yra įvairių formų kreipiančiųjų (na tų "rėmelių") ax.gif .
Svarbiausia tinkamai pamatuoti, kas yra gana sunku esant tokioms stiklajuostėms. Patikėkit tą darbą meistrui arba, jei ketinat matuoti ir montuoti patys, užsakymų salone pasiskolinkit būsimos kreipiančiosios pavyzdį- jį pridėsit prie stiklajuostės, ir pamatysit, nuo kurio taško matuot (konsultantė paaiškins). Siūlau nerizikuoti ir nematuoti pagal "formulę" lango stiklas plius keli mm, kaip tą siūlo kai kurios firmos, o pamatuoti būtent su kreipiančiąja.
Yra Vilniuj vienas rajonas, kur langai ne su apvaliom, o su figurinėm stiklajuostėm, va ten tai tikrai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Lejla @ 2008 08 26, 19:11)
Mane irgi domintu sis dvigubas variantas, o sakykit iki kokio dydzio langams rekomanduojamas?  ax.gif


Kiek man žinoma, aukštis didelės reikšmės neturi, gali būti kad ir maksimalus 2,10 m, va o plotis neturėtų būt didesnis nei 1,50 m teoriškai. Dėl tikslių skaičiukų reiktų pasikonsultuoti salone ar su meistru blush2.gif
Atsakyti
Nerukanti, aciu labai uz greita ir issamu atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 26, 10:31)
čia išsiuvinėta juostele  mirksiukas.gif mano rankelėm  cool.gif

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif Aukso ranke tu.
Atsakyti