Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

Atidarau naujus namučius, kad turėtumėm kur dalintis agurkų konservavimo receptais, patirtimi ir kt.
Atsakyti
Sena tema

http://www.supermama...?showtopic=1051

Atsakyti
Sveikos smile.gif

Mergaitės, kas galėtų man pasakyti, kodėl mano užmarinuoti agurkėliai susiraukšlėjo ir susitraukė blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 12 rugsėjo 2008 - 09:27
QUOTE(*monikute* @ 2008 09 12, 10:26)
Sveikos  smile.gif

Mergaitės, kas galėtų man pasakyti, kodėl mano užmarinuoti agurkėliai susiraukšlėjo  ir susitraukė blink.gif

Tiksliai nezinau, bet tikriausiai marinatas kaltas g.gif Itariu, kad agurkeliai gali buti minkstoki g.gif O gal ir ne. Atidaryk koki mazesni stiklainiuka ir paragauk.
Gal Dziunka turi kokiu minciu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaida: 12 rugsėjo 2008 - 13:17
QUOTE(*monikute* @ 2008 09 12, 09:26)
Sveikos  smile.gif

Mergaitės, kas galėtų man pasakyti, kodėl mano užmarinuoti agurkėliai susiraukšlėjo  ir susitraukė blink.gif


Mano vieni irgi pasiraukšlėjo, bet skonis nepakito, jau bandžiau. Aš galvoju, kad per ilgai blanširavau, o gal ir ne nuo to g.gif
Atsakyti
QUOTE(klaida @ 2008 09 12, 14:16)
Tiksliai nezinau, bet tikriausiai marinatas kaltas  g.gif  Itariu, kad agurkeliai gali buti minkstoki  g.gif O gal ir ne. Atidaryk koki mazesni stiklainiuka ir paragauk.
Gal Dziunka turi kokiu minciu  g.gif

nieko tokio ,tiesiog gal sureagavo i rugsti(vargseliai),jei viskas pagal recepta tai gerai nebent gali buti minkstesni ir tai nevisada,svarbu kad dangtelis neiskilo
Atsakyti
QUOTE(dziunka @ 2008 09 12, 21:47)
nieko tokio ,tiesiog gal sureagavo i rugsti(vargseliai),jei viskas pagal recepta tai gerai nebent gali buti minkstesni ir tai nevisada,svarbu kad dangtelis neiskilo

Jei viskas teisingai daroma pagal receptura ir technologija, tai dangteliai ir neturetu iskilti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klaida @ 2008 09 13, 22:12)
Jei viskas teisingai daroma pagal receptura ir technologija, tai dangteliai ir neturetu iskilti  mirksiukas.gif

kartais ta pati technologija,o vienas koks stiklainis ir "papraso"isskirti jam atskiro demesio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dziunka @ 2008 09 14, 10:28)
kartais ta pati technologija,o vienas koks stiklainis ir "papraso"isskirti jam atskiro demesio ax.gif

Gal g.gif nebent koks agurkas papuola g.gif O gal blogas dangtelis papuola g.gif
Atsakyti
QUOTE(dziunka @ 2008 09 14, 10:28)
kartais ta pati technologija,o vienas koks stiklainis ir "papraso"isskirti jam atskiro demesio ax.gif




Jo, kaip mano misraines vienas stiklainiukas paprase demesio angel_sadangel.gif
Atsakyti
Viską dariau pagal receptūrą (tiksliai tiksliai 4u.gif ). Pažiūrėjau visus dangtelius - pritraukti labai gerai, net įdubę šiek tiek į vidų, tai tikriausiai dangteliai čia niekuo dėti. Ir "sloinikus" ir dangtelius labai gerai išploviau ir iškaitinau smile.gif Aš jau čia prieš tai rašiau, kad neiškenčiau ir atsidariau vieną slovikiuką, labai jau norėjosi paragauti pirmojo marinavimo "blyno" skonio hihihi.gif Tikrai labai skanūs agurkiukai išėjo pagal tą "uspaskicho" receptą, tokie traškūs, ne minkšti, "macnūūūūūs" kaip tik pagal mano skonį, žodžiu super thumbup.gif net nesitikėjau, kad sugebėsiu tokį skanumėlį padaryti ax.gif
Aš šiaip galvojau, kad galėjo susiraukšlėti dėl to, kad ne šviežius marinavau - trečią ar ketvirtą dieną po nuskynimo, bet antrą partiją kai dariau tai tik nuskyniau ir iškart į slovikus dėjau, o gavosi tas pats g.gif ir dar taip įdomiai - vieni susiraukšlėjo, kiti ne. Tai gal čia pačiuose agurkuose esmė g.gif O agurkai buvo iš lauko, ne iš šiltnamio.
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2008 09 15, 09:02)
Aš šiaip galvojau, kad galėjo susiraukšlėti dėl to, kad ne šviežius marinavau - trečią ar ketvirtą dieną po nuskynimo, bet antrą partiją kai dariau tai tik nuskyniau ir iškart į slovikus dėjau, o gavosi tas pats  g.gif ir dar taip įdomiai - vieni susiraukšlėjo, kiti ne. Tai gal čia pačiuose agurkuose esmė  g.gif  O agurkai buvo iš lauko, ne iš šiltnamio.

Man kartais irgi neiseina ta pacia diena uzdaryti agurku i stiklainius. Tai balkone pastovi ir 2 ir 3 dienas. Agurku nerusiuoju, kurie is lauko ar siltnamio, ar is parduotuves. Visus bendrai darau, tai jie susimaiso. Manau tai neturi itakos schmoll.gif
Matyt koks nors netikes agurkas papuole ir viskas.
Kai agurkus pjaustai tai matai kas jo viduje, o kai deti nepjaustytus, tai nezinai, koks papuola ideti. Manau svarbu pats skonis ir kietumas. O tas vienas susiraukslejes, jei nepatiks, ismesi ir psio.
O po kiek laiko po uzdarymo susiraukslejo tie agurkai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaida: 15 rugsėjo 2008 - 11:26