Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

Gaminimo procesas šiais laikais thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
mano kaimynas danas taip ir daro biggrin.gif
registruojuosi ax.gif maitas hihihi.gif
Atsakyti
Mamia, ryziu specas pas mane mano vyras blush2.gif taip kad nieko negaliu papasakoti,,,
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2008 10 07, 19:23)
Mamia, ryziu specas pas mane mano vyras blush2.gif taip kad nieko negaliu papasakoti,,,

nu laba diena,taigi vienoj grycioj gyvenat,paklaust juk gali mirksiukas.gif cia prie progos kada nors ax.gif
Atsakyti
mergaites, gal reikia Taures musu prashyt, kad S raide imaishytu i pavadinima, nes man kaip gramatiniu klaidu nemegejai , labai akele bado tas musu Maitas blush2.gif g.gif
Atsakyti
esu uzsidegus kuria diena pabandyt zemaiciu blynus pasidaryt..... biggrin.gif kokia mesa geriausia pirkti? g.gif ta prasme, kuria dali..... g.gif

QUOTE(Rashkyte @ 2008 10 07, 22:23)
mergaites, gal reikia Taures musu prashyt, kad S raide imaishytu  i pavadinima, nes man kaip gramatiniu klaidu nemegejai , labai akele bado tas musu Maitas  blush2.gif  g.gif


tai parasyk jai.... mirksiukas.gif pataisys, manau...
ir dar ta pacia tema - pastebejimas tik - kita karta kuriant tema (Kavinuke turiu omeny), prisimink apie lietuvybe temos pavadinime.... ji butina, pagal SM taisykles.... 4u.gif
Atsakyti
Mamia, pazadu thumbup.gif kitam savaitgaliui uzsiprasysiu ir stebesu nuo A iki Z mirksiukas.gif Galiu tik papasakoti, kaip su saldytom darzovem daro: pila i puoda darzoves, jas apkepina su prieskoniais ir tokia zalia mase, tada deda ryzius, pila vandeni ir verda ilgai ir nuobodziai (aisku, butinai prikepina puoda doh.gif )
O ta zalia mase naudoja jis viskam - ir paukstienai ir zuviai. Kiek zinau joje cesnakai, svogunai, salierai, laimo sultys, cili pipirai - viskas sutrinta blenderiu. Siaip skanu buna ax.gif

Zemaiciu blynams naudociau bet koki kumpi (kad ir kiaules kojos).
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2008 10 07, 22:34)

tai parasyk jai....  mirksiukas.gif pataisys, manau...
ir dar ta pacia tema - pastebejimas tik - kita karta kuriant tema (Kavinuke turiu omeny), prisimink apie lietuvybe temos pavadinime.... ji butina, pagal SM taisykles....  4u.gif

BUTINAI mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
ups... tik dabar pamačiau, kad raidę praleidau blush2.gif
Vis skaitau apie ryžius su makaronais... Man kažkaip įdomiai tas variantas skamba ax.gif Ką tie makaronai priduoda g.gif Aš čia kokios šalies patiekalas yra???
Atsakyti
Labas diena mergaites bye1.gif tikiuos priimsit i savo temele ir mane 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2008 10 08, 03:01)
ups... tik dabar pamačiau, kad raidę praleidau blush2.gif 
Vis skaitau apie ryžius su makaronais... Man kažkaip įdomiai tas variantas skamba ax.gif  Ką tie makaronai priduoda g.gif  Aš čia kokios šalies patiekalas yra???

tu cia apie spagecius su ryziais? smile.gif..shiaip- ir grazu ir skanu.. 4u.gif

Ugniuk- zinoma junkis..Ka skanaus gamini? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(wicked @ 2008 10 07, 21:34)
esu uzsidegus kuria diena pabandyt zemaiciu blynus pasidaryt.....  biggrin.gif  kokia mesa geriausia pirkti?  g.gif ta prasme, kuria dali.....  g.gif
tai parasyk jai....  mirksiukas.gif pataisys, manau...
ir dar ta pacia tema - pastebejimas tik - kita karta kuriant tema (Kavinuke turiu omeny), prisimink apie lietuvybe temos pavadinime.... ji butina, pagal SM taisykles....  4u.gif

seniai bedariau zemaicius, bet radau shi bei ta sm'e:
"zemaiciu idaras tradicinis butu toks, isverdama mesa, patarciau riebesne, nes sausa mesa zemaiciams man nelabai patinka, tai vienu zodziu renkuosi pusriebe kiauliena, ja isverdu, sumalu su mesmale, tuo paciu sumalu ir svogunus, na ir viskas.."

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 10 08, 12:32)
tu cia apie spagecius su ryziais? smile.gif..shiaip- ir grazu ir skanu.. 4u.gif


o kas cia per receptukas? blush2.gif
Atsakyti