Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukus Pozityvisčių Kampelis

Atidarau aš naują temą, nes Sar tema kažkur dingo, o baisiai norisi bendrauti 4u.gif Ankstesnė tema.

user posted image


Renkames čia tos, kurios tik pradeda pozityviai mąstyti, arba jau pažengusios šioje srityje,
Tos, kurios tiki, kad pačios valdo savo gyvenimą,
Tos, kurios tiki, kad nuo vidinis pasaulis veikia išorinį, o ne atvirkščiai,
Tos, kurios kontroliuoja savo mintis,
Tos, kurios nesusitelkia ties neigiamomis emocijomis,
Tos, kurios tiesiog nori būti laimingos 4u.gif

Cituoju auksinius Takelio žodžius:


Tiesiog vieną dieną nuspręsk būti laiminga. Paprasčiausiai. Nuspręsk: esu laiminga. Neimk gilintis ir ieškoti priežasties tai laimei, nes laimė - tai būsena, kurią gali turėti vien nusprendus būti tokioje būsenoje. Tas tavo nuosprendis būti laimingai turi būti tvirtas, be abejonių, tada tavo aplinkoje ims formuotis su tuo nuosprendžiu rezonuojantys įvykiai - vis labiau ir labiau jausi, kaip laisvai ir džiugiai tavyje apsigyvena laimė.
TU GALI. TU VISKĄ GALI. Netiki?Kartok sau kaip mantrą, kasdien, burbenk, mintyse kartok, dainuok...kaip tik nori. Bet skiepyk ją sau. Dėl vienos paprastos priežasties: tu gali.
Nieko sau nežadėk. Nebarstyk galvos pelenais. Tiesiog tu gali būti laiminga ir būk tokia. Ne rytoj, ne tada, kai jau bus tas, anas, ar trečias... Dabar. Nuspręsk būti laiminga dabar.
"Jei tavo gyvenime yra kažkas, ką norėtum patirti, ne norėk to, bet išsirink tai "
"Laimė, tai nutarimas, o ne jausmas"


wub.gif

Keletas Sar citatų:

Ieškodami grožio, keliaujame po visą pasaulį,
tačiau turime turėti grožio savyje, antraip jo nerasime.

Mes retai galvojame apie tai, ką mes turime, bet
per dažnai galvojame apie tai, ką mes prarandame.

Pats populiariausias melas šioje planetoje :"Kai aš gausiu tai ko noriu, aš busiu laimingas".
Laimingi tie, kurie duoda, o ne ima.
Laimingiausios gyvenimo akimirkos bevertės , jeigu jomis nėra dalijamasi.
Nuo šiol skųstis draudžiama.
Ieškok galimybių, o ne garantijų.
thumb_yello.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaktusė: 22 spalio 2008 - 20:17
Gražios takelio mintys ir graži tema wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **SM**: 22 spalio 2008 - 17:13
Registruojuosi naujoje temelėje smile.gif Kaip smagu, kad visos tokios aktyvios bigsmile.gif
Atsakyti
Kaktuse, man net skruostai užkaito blush2.gif blush2.gif blush2.gif biggrin.gif
Šaunuolė, kad atidarei naują temelę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Takelis @ 2008 10 22, 19:28)
Kaktuse, man net skruostai užkaito  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  biggrin.gif
Šaunuolė, kad atidarei naują temelę  thumbup.gif


Dabar jau man skruostai užkaito blush2.gif biggrin.gif biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Na mergaites, atsiprasau labai del nepavykusios temos uzvedimo.Tiesiog nesuprantu ka ne taip padariau blush2.gif blush2.gif blush2.gif Aciu tau Kaktuse, kad uzvedei, labai grazi temos pradzia
Atsakyti
radau sia tema ir ziauriai apsidziaugiau. nes man TO reikia. Pradedu nuo dabar, nes jau priejau liepto gala...
Atsakyti
QUOTE(Sa r @ 2008 10 22, 20:43)
Na mergaites, atsiprasau labai del nepavykusios temos uzvedimo.Tiesiog nesuprantu ka ne taip padariau blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Aciu tau Kaktuse, kad uzvedei, labai grazi temos pradzia


Nežinau, galbūt ką ne taip paspaudei. Nes moderatoriai netikrina temų, jos iškart įsideda 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės wink.gif
kaktuse-labai gražiai sukūrei naują temukę thumbup.gif baliončikas 4u.gif
šiandien taip prastai jaučiausi,mini migrena,temperatūra,skrandukas sustreikavo-išvardijau tai vien tam,kad pasakyčiau,kad praėjo bigsmile.gif tik neseniai grįžau namo,buvau pažiūrėti lietuviško kino,pamačiau du filmus "ūkų ūkai" ir varpas".O dar kai gauni gyvai pamatyti režisierių,girdėti,ką jis mano apie tai ar apie tai,kaip pristato filmą,atsako į klausimus,priėma kritiką.Aš tiesiog dievinu tokius renginius,kai sutinku menininką,mano nuomone,tikrą menininką.Mane apima euforija galgi net biggrin.gif aš matau,kad galima mąstyti kitaip,pažvelgiu jau kitaip į esamus dalykus,namo grįžtu jau kitokia... wub.gif wub.gif wub.gif taip buvo ir po susitikimo su Malūku...grįžtu tiesiog kupina geriausių minčių,jaučiuos visai kitaip,ir nesvarbu,kad man palei nosį upasislinko kėdę vyras ir aš vieną filmą žiūrėjau matydama tik pusę ekrano.Tai kas,svarbiausia tos liuksiškos emocijos thumbup.gif net pasaulis nušvito rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kaktusė @ 2008 10 22, 22:05)
Nežinau, galbūt ką ne taip paspaudei. Nes moderatoriai netikrina temų, jos iškart įsideda  4u.gif

net nezinau ka ne taip padariau, atrode, kad gerai viskas, bet gal but tikrai ka nors ne taip paspaudziau.Na parasysiu bent jau zodzius, kuriuos ten parasyt norejau, man jie labai patiko
Ieškodami grožio, keliaujame po visą pasaulį,
tačiau turime turėti grožio savyje, antraip jo nerasime.

Mes retai galvojame apie tai, ką mes turime, bet
per dažnai galvojame apie tai, ką mes prarandame.

Pats populiariausias melas šioje planetoje :"Kai aš gausiu tai ko noriu, aš busiu laimingas".
Laimingi tie,kurie duoda,o ne ima.
Laimingiausios gyvenimo akimirkos bevertes, jeigu jomis nera dalijamasi.
Nuo šiol skustis draudžiama.
Ieškok galimybiu,o ne garantiju
Atsakyti
QUOTE(Sa r @ 2008 10 22, 21:12)
net nezinau ka ne taip padariau, atrode, kad  gerai viskas, bet gal but tikrai ka nors ne taip paspaudziau.Na parasysiu bent jau zodzius, kuriuos ten parasyt norejau, man jie labai patiko


Įkėliau tavo žodžius į pirmą puslapį, kad nesinervintum, kad temos nepavyko sukurt mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sutinku su visais išsakytais žodžiais, bet džiaugsmai kuriais nėra su kuo dalintis taip pat geri, tiesiog pats sau tyliai džiaugiesi bigsmile.gif
Atsakyti