Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukus Pozityvisčių Kampelis

QUOTE(winona @ 2008 11 23, 20:30)
biggrin.gif padaryk nuostabų šį vakarą,padaryk nepakartojamą rytdieną-tada patikėčiau,kad kiti metai tau gali būt vieni geriausių.Vien nuo to,kad sulauksi tų simbolinių naujų metų gyvenimas nepagėrės mirksiukas.gif kodėl nieks nepasidaro naujų,geresnių metų nuo šiandien?kodėl kažko laukiam?ir galiausiai nesulaukiam unsure.gif gero vakaro smile.gif

Iš ties - dažnai norisi pradėt viską iš naujo ir nauji metai tarsi suteikia tą galimybę... Teoriškai rolleyes.gif Tačiau iš ties gera mintis nelaukt kažko ir keist gyvenimą čia pat, šią minutę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašaros lietuje: 23 lapkričio 2008 - 20:34
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 11 23, 21:33)
Iš ties - dažnai norisi pradėt viską iš naujo ir nauji metai tarsi suteikia tą galimybę... Teoriškai  rolleyes.gif Tačiau iš ties gera mintis nelaukt kažko ir keist gyvenimą čia pat, šią minutę  4u.gif

juk tos šventės, tik simbolinis pradžios taškas, visiškai sutinku su tuo, kad užsibrėžto tikslo galima siekti nuo bet kada... Juk tai gali būti tavo paties naujieji metai, apie kuriuos žinosi tik tu pats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Crystalic @ 2008 11 23, 20:41)
Juk tai gali būti tavo paties naujieji metai, apie kuriuos žinosi tik tu pats  4u.gif

Būtent 4u.gif Tik man šventės - kažkokia ramybė ir palaima, su pradžia nelabai ką bendro teturinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 11 23, 20:42)
Būtent  4u.gif Tik man šventės - kažkokia ramybė ir palaima, su pradžia nelabai ką bendro teturinti  ax.gif

drinks_cheers.gif gera,nes tai šeimos šventė,pasijaučiam lb gerais sveikindami kitus ir būdami geros nuotaikos biggrin.gif tai šaunu ax.gif
temukė baigiasi ir prašau kažkieno sukurti kitą,kas nepatingėtų įdėti pradžioje mūsų knygų sąrašiuko ir nuorodų į filmus,nes aš tai niekaip su tokiu darbu biggrin.gif deja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2008 11 23, 20:45)
drinks_cheers.gif gera,nes tai šeimos šventė,pasijaučiam lb gerais sveikindami kitus ir būdami geros nuotaikos biggrin.gif tai šaunu ax.gif

Man pati šventė - Kalėdos - tarsi skleidžia ramybę, eglės lemputės, žvakių šviesa, tylus vakaras, kai už lango krinta snaigės. Ramu ir gera širdy. Toks metas prasideda smile.gif 4u.gif
Papildyta:
Beje, winona, tavo charakteris INFJ tipo? ax.gif Jei neklystu, jie pas mus sutampa smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, atsimenu, kad esu pazadejus atidaryti temele, bet deja su knygu sarasu ir filmu nuorodom man prastokai, nes knygu tikrai nedaug zinau. Gal but atidarytumete kuri nors, kuri galetu si sarasa sudaryti 4u.gif Net nepajutau kaip temele issneketa, greitos mes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 11 23, 22:00)
Man pati šventė - Kalėdos - tarsi skleidžia ramybę, eglės lemputės, žvakių šviesa, tylus vakaras, kai už lango krinta snaigės. Ramu ir gera širdy. Toks metas prasideda  smile.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif Man irgi Kalėdos sieloje, namuose su pačiais saviausiais, su pačiais artimiausiais žmonėmis...
Atsakyti
sveikos smile.gif

QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 11 23, 21:00)
Papildyta:
Beje, winona, tavo charakteris INFJ tipo?  ax.gif Jei neklystu, jie pas mus sutampa  smile.gif

jap,aš intravertė su tokiu kodu biggrin.gif ir buvo tik kelios mažos paklaidėlės,o visa kita čiki piki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2008 11 23, 21:30)
biggrin.gif padaryk nuostabų šį vakarą,padaryk nepakartojamą rytdieną-tada patikėčiau,kad kiti metai tau gali būt vieni geriausių.Vien nuo to,kad sulauksi tų simbolinių naujų metų gyvenimas nepagėrės mirksiukas.gif kodėl nieks nepasidaro naujų,geresnių metų nuo šiandien?kodėl kažko laukiam?ir galiausiai nesulaukiam unsure.gif gero vakaro smile.gif

Ačiū, winona. Aš ir mokausi gyventi ne praeitimi, ne ateitimi. O dabar. Šiandien...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Ita*: 24 lapkričio 2008 - 15:53
QUOTE(*Ita* @ 2008 11 24, 16:52)
Ačiū, winona. Aš ir mokausi gyventi ne praeitimi, ne ateitimi. O dabar. Šiandien...

vat man taip ne visada gaunasi, Ituk, sveikutė ir čia wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti