Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Kai pabaigsi lauksim pasirodant drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2009 01 17, 22:43)


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2009 01 17, 23:18)
Kai pabaigsi lauksim pasirodant  drinks_cheers.gif


Reiks truputi plaukti, nes dar sukneles iki galo neprimucijau biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, sukūriau atskiras temas, kuriose kelkime tik schemutes, bus lengviau ir greičiau viską rasti



Plačiau....
Atsakyti
Mergaitės, kaip taisyklingai megzti, kad įsiuvus užtrauktuką nesibanguotų? Kaip tą kraštą megzt? Vyras įsigeidė megztinio su užtrauktuku doh.gif Gal standesnis pats mezginys turi būti? g.gif
Atsakyti
Aš bandau megzti dukrytei liemenę. ax.gif Norėjau paklausti, kodėl viskas pradedama megzti nuo nugaros? Ar priekiui ir nugarai reikia tiek pat akių užmesti?
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2009 01 19, 23:16)
Aš bandau megzti dukrytei liemenę.  ax.gif  Norėjau paklausti, kodėl viskas pradedama megzti nuo nugaros? Ar priekiui ir nugarai reikia tiek pat akių užmesti?

Tiek pat, nebent pilvūzas leliuko itin didelis (kaip pas maniškį hihihi.gif)rolleyes.gif

Nuo nugaros man asmeniškai todėl, kad lengviau formuot kaklo išmezgimą priekyje ax.gif
Atsakyti
Labai ačiū už tokį greitą atsakymą smile.gif pilvūzas mergičkos nedidelis, tai dėsiu tiek pat akių. Ir taip liemenė bus labai laisva... Pirmą kartą mezgu, tai kaklo iškirptė nugaroj gavosi... kaip čia pasakius... bet numegsiu priekį ir tada, jei reiks pataisysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2009 01 19, 12:16)
Mergaitės, kaip taisyklingai megzti, kad įsiuvus užtrauktuką nesibanguotų? Kaip tą kraštą megzt? Vyras įsigeidė megztinio su užtrauktuku  doh.gif Gal standesnis pats mezginys turi būti?  g.gif

Galima standžiai apnerti, kad netamprus tas kraštas būtų. Labai tokiam atvejui tinka vėžio žingsnis.
Atsakyti
Labas, labai grazios gelytes ir as jas noreciau ismokti nerti. As labai megstu rankdarbius. Gal galiti ikelti schemas ju ir as pabandyciau nusinerti smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mezgėjos 4u.gif
Pabandom megzt tokį megztuką kartu?
user posted image
schema
Niekaip nesuprantu, kaip pagal šią schemą megzti g.gif Kokia dalis to priekio gausis numezgus visą schemą? Ką reiškia laužtiniai skliaustai viršuje?

Atsakyti
Kažkas šitą grožį jau mezgė, galėtų pasidalinti patirtim ar konkretesne schemute 4u.gif prisidėč prie online mezgimo thumbup.gif
Atsakyti