Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Prisidėčiau ias prie online mezgimo thumbup.gif Tik dabar reikia vado cool.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, turiu toki klausimeli, kaip teisingai nerti palaidinuke, kad ji butu ir labiau prigludus ir lengva butu ja apsirengt, bet ji butu be virveliu ar saguciu. nes nertas drabuzis nesitampo g.gif
Atsakyti
Bleemba, tieek graziu rastu prisirinkau, tik vis laiko nera viskam nusimegzti doh.gif Para per trumpa su 24 val doh.gif
Vakar paroviau siulus is Norfos su 40%nuolaida, 50%akrilas, 50%avies vilna, tai liemenei kokiai kaip tik.

Panos, nebematau naujos temos [/B]Liemenes[B] g.gif , ja visai iseme, ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2009 01 20, 09:58)
Sveikos, mezgėjos  4u.gif
Pabandom megzt tokį megztuką kartu?
user posted image
schema
Niekaip nesuprantu, kaip pagal šią schemą megzti  g.gif Kokia dalis to priekio gausis numezgus visą schemą? Ką reiškia laužtiniai skliaustai viršuje?

as jau tris kart isardzius tyliai sau mezgu si grozi...
ko konkreciai nesupranti kaip megzti? uzsimeti 5 ar 8 akis vaseliu grandinele, sujungi i rutulliuka, ir padarai jau 16 akiu virbalams. ir toliau pagal schema ratu mezgi arba virbalais su valu arba 5 virbalais...porines eiles vien gerom.
numezgus visa schema man gavos mezginys mazdaug 36cm ant 36, kadangi as auksta (184cm) tai man labai jau mazas gabalas pasirode. tai isardziau ir vidurines geles ar snaiges lapelius pailginau. dabar jauciu kad per akis bus...siaip mezgu is storos 'online' medvilnes ir 6 nr virbalais...sekmes
mezgasi labai greit, tik man mazius neduoda megzt....anksciau naktim arydavau, dabar vis nuluztu mazaji bemigdydama. neturiu tik rankovytems jokios schemos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 20 sausio 2009 - 15:55
QUOTE(Shliopke @ 2009 01 20, 16:23)
Panos, nebematau naujos temos [/B]Liemenes[B] g.gif , ja visai iseme, ar kaip?


Sena jau prikalbeta, o naujos niekas taip ir nesukure unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2009 01 20, 16:23)
Panos, nebematau naujos temos [/B]Liemenes[B] g.gif , ja visai iseme, ar kaip?

Tai kad yra... Liemenės - 2
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2009 01 20, 16:40)

4u.gif AAAciu.Kaip as cia neradau doh.gif
Atsakyti
Sveikutes! 4u.gif
Ir as noreciau prisijungti prie mezganciu serveteline liemene bigsmile.gif Tik kad niekad nesu mezgus serveteliu su virbalais blush2.gif Taigi kol kas tik eksperimentuoju doh.gif
Atsakyti
o as pasirodysiu jau savo interpretacija is riboto kiekio siulu blush2.gif

As iegi auksta 176, tai man mazoka gavosi , tai toliau mezgiau tik ties kampais dedama po 2 akis mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Lusasita, eilinį kartą stebini bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Lusasita, labai fainiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 01 20, 16:54)

ko konkreciai nesupranti kaip megzti?

Na va, nežinojau, kad megzt reikia iš vidurio, kad daryt žiedą ... Ačiū bigsmile.gif Tai šią schemą 4 kartus kartoti reikia jau pačioj pirmoj eilėj? 4u.gif
Atsakyti