Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

QUOTE(mamucis @ 2008 11 13, 12:57)
O man taip patiko tokiu budu megzti  thumbup.gif 

nu as nesuprantu kaip reikia megst cray.gif cray.gif Padekite....
Ne pirma diena mezgiu, betr reglano nesu mezgus niekada blush2.gif
Pradejau megst sita suknele , na ji kiek suprantu reglano rankovem. Pradejau megst nuo apacios , bet tai mezgu tik viena detale g.gif O cia paskaicius nebesuprantu ar man reikejo ir nugara kartu megst g.gif g.gif g.gif
user posted image
Atsakyti
Viską tu gerai darai, gandriuke, šita suknelė megzta iš apačios. Iš 4 dalių. Pirma priekis, nugara paskui šonai numegzti. Iki pažastų. Iki jų jokio regalno ir nėra juk. O tada nuo pažastų surenki viską ant valo (na ne visai viską, tų šoninių detalių nesurinkinėji, nes ten pažastys bus) uždedi dar papildomų akių rankovėms ir tada jau mezgi ratu ir darai reglaną.
Bet galimas variantas viską viską megzt atskirai - ir priekį, ir nugarą ir šonus ir rankoves. Paskui viską susiūsi ir fsio. Tik jei iš storesnių siūlų mezgi, tai tos siūlės reglano man atrodo bus riebios nes ten kelios pynės sueina į vieną ir kaip trumparankovei bus per stambu. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo driftas: 15 lapkričio 2008 - 16:44
QUOTE(driftas @ 2008 11 15, 16:38)
Viską tu gerai darai, gandriuke, šita suknelė megzta iš apačios. Iš 4 dalių. Pirma priekis, nugara paskui šonai numegzti. Iki pažastų. Iki jų jokio regalno ir nėra juk. O tada nuo pažastų surenki viską ant valo (na ne visai viską, tų šoninių detalių nesurinkinėji, nes ten pažastys bus) uždedi dar papildomų akių rankovėms ir tada jau mezgi ratu ir darai reglaną.
Bet galimas variantas  viską viską megzt atskirai - ir priekį, ir nugarą ir šonus ir rankoves. Paskui viską susiūsi ir fsio. Tik jei iš storesnių siūlų mezgi, tai tos siūlės reglano man atrodo bus riebios nes ten kelios pynės sueina į vieną ir kaip trumparankovei bus per stambu.  g.gif

Ačiū labai nuraminot, o tai jau galvojau teks ardyt doh.gif osiuliukai pas mane gan nestori , tai manau bus gerai ax.gif
Atsakyti
as mezgiau vyriska megztini su skirtingos spalvos rankovemis

user posted image

Aisku as irgi is tu , kurios tingi siules siut blush2.gif tai iki pazastu mezgiau virbalais su valu. Ir buvau sumascius ir toliau megzt su valu itraukiant rankoves, bet beda ta, kad numezgus juoda rankoves eilute siulu kamuoliukas lieka kitam gale lotuliukas.gif lotuliukas.gif , tai mezgiau visvien su valu reglana, tik per viena reglano takiuka apsisukinejau blush2.gif na ir zaist iskart su keturiais siulu kamuoliukais tai "smagu" doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
bet jau geriau taip nei siūti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2008 11 15, 17:36)
bet jau geriau taip nei siūti  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 11 15, 17:07)
as mezgiau vyriska megztini su skirtingos spalvos rankovemis

user posted image



grazus megstinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 11 15, 17:07)
Aisku as irgi is tu , kurios tingi siules siut  blush2.gif  tai iki pazastu mezgiau virbalais su valu.


Nori pasakyti, kad su valu mezgei apvaliai, t.y. be siuliu? g.gif negi taip imanoma????
Atsakyti
QUOTE(mamucis @ 2008 11 16, 00:50)
Nori pasakyti, kad su valu mezgei apvaliai, t.y. be siuliu? g.gif  negi taip imanoma????

nu prisijuokiau....
ka tik radau savo senojoj knygoj visus budus reglanui megzt, reiks issisifruot, nu kuo labaiu nemoku, tuo didesne pagunda kyla...
Atsakyti
QUOTE(emiliuks @ 2008 11 18, 22:34)
nu prisijuokiau....
ka tik radau savo senojoj knygoj visus budus reglanui megzt, reiks issisifruot, nu kuo labaiu nemoku, tuo didesne pagunda kyla...


Yra cia ko juoktis? bigsmile.gif Tam ir yra forumai, kad klaustum kas neaisku, o ne saipytumeisi ir juoktumeisi. Verciau pademonstruotum savo darbus, auksaranke mirksiukas.gif
Yra aibe paprasciausiu dalyku, kuriu mes nezinome. Ir as nebijau ir nesigedinu paklausti to, ko nezinau. Va, uzvedziau tema apie reglana ir esu laaaabai dekinga mamoms, kad pamoke 4u.gif Rezultat na lico kaisakant mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamucis @ 2008 11 19, 23:40)
Yra cia ko juoktis?  bigsmile.gif Tam ir yra forumai, kad klaustum kas neaisku, o ne saipytumeisi ir juoktumeisi. Verciau pademonstruotum savo darbus, auksaranke  mirksiukas.gif
Yra aibe paprasciausiu dalyku, kuriu mes nezinome. Ir as nebijau ir nesigedinu paklausti to, ko nezinau. Va, uzvedziau tema apie reglana ir esu laaaabai dekinga mamoms, kad pamoke  4u.gif  Rezultat na lico kaisakant  mirksiukas.gif

na nepyk nepyk, as irgi daug bko nemoku ir kitus prajuokinu...darbu nededu, nes kol kas neturiu padoraus
Atsakyti
niu merginos, mano akim ziurim jus kaip sudetingai ta reglana darot g.gif
as taip nemoku su valu... blush2.gif as siunu siules: man reglana lengviau susiuti negu paprastai isimtas rankoves, labai dailiai susisiuna blush2.gif
Atsakyti